Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je to istina onda ovaj šampionat ide skroz u pogrešnom smeru.
    Prvo laguna staza koja je fenomenalna duplo lepša od Argentine.
    Po meniumesto da se vraćaju starije staze u prvenstvo,prave se staze koje nemju tu lepotu,već su skroz izveštačene.
    A ako me nešto nervira to su smrdljivi političari koji kvare svaki sport!!!!

    Comment


    • Pare... samo pare.

      Comment


      • Staza u Wellsu obezbedila ugovor za Britanski GP od 2015. godine. Malo neverovatno, ali sledeće godine se tamo ipak neće voziti jer su radovi na stazi kasno počeli. Šanse su da ćemo ili imati još jednu trku u Silverstone-u ili da ćemo se na jednu godinu vratiti u dobri stari Donington Park. I dalje ne mogu da prežalim taj Donington...

        Comment


        • Retweeted David Emmett (@motomatters):

          And no, the Open Hondas will NOT get the seamless gearbox next year. 2015 RCV1000R will be 2014 RC213V engine, 2014 RCV1000R gearbox

          Comment


          • Donington je extra staza,,,,Nije mi jasno sta rade -i Instambul i Portimao,ove godine nema Laguna Seka,sledee i Brno......MA to j... tamo lud ludog a evre i dolare u kofere i kuci....

            Comment


            • U tome je i poenta , fale im novi navijaci. Zele da poveca svest o Motogp i da se vise zna za ovaj "cirkus"!

              Comment


              • Uuuu Donington, ludnica bi tamo bila, prelepa staza. U Britaniji nisam video ni jednu ruznu stazu, ako neko prati BSB zna o cemu pricam. Zao mi Istanbula, po meni lepa staza ali mislim da su je izbacili zbog malog broja gledalaca, valjda Cudno stvarno za Portugal da ne moze da vrati Estoril ili Portimao. Mozda bi bilo dobro da se ide opet u Juznu Afriku
                Ajde da se mi skupimo, napravimo stazu i da dolaze kod nas

                Comment


                • Kod nas je bilo priće za stazu ali se vlast uvek promeni pa ništa od toga
                  Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                  Comment


                  • a bas bi legla na obroncima Fruske gore, kao u Brnu a i meni blizu kuce

                    Comment


                    • Pa daj da nagovorimo Hrvate DA SE SREDI I KONFIGURIŠE -staza GROBNIK_zu se vozio gp do 1985.... A što se tiče navijača i popularizacije Moto GP-sve 3 klase,,,mislim da ima bas mnogo ljubitelja,navijača,a to što dorma hoće 150000 ljudi na tribinama pa onda lepo nek spuste cene karata i tribine će biti pune-sem u Indianapolisu,j... ih on,,,toliko dobrih staza ukinuto,malo novih,Sto nevrate J.Afriku,Kinu,i tamo ima navijaca a i para,,,,i ZAŠTO OD 18 trka -4 U ŠPANIJI. Organizator-Dorma=0. Krivo mi je, sad su preuzeli i SBK,i tamo sprovode neku novu politiku za sledeću sezonu...POZ SVIMA...

                      Comment


                      • Javlja mi se ...... da ce Scottovo pitanje tima biti reseno prenjegove domace trke u Silverstonu!

                        Comment


                        • BwCQ266IYAAAuHb.jpg

                          Publicitet !
                          Attached Files
                          Last edited by Drezik; 27-08-14, 10:47.

                          Comment


                          • Čitam negde da KTM ulazi 2017te. u Moto Gp. Onda sledeće sezone imamo ulazak Suzukija, Aprilija 2016te ili možda čak 2015te. Najviše nade polažem u KTM, jedino je pitanje kako će se snaći na ovom terenu.
                            Takodje i ta promena pravila nam može doneti svašta. Razočarenje, kao i oduševljenje.
                            Plus dolazi mladjarija iz dvojki i trojki, Doktor najverovatnije odlazi, uz njega će otići(nadam se) još neki vozači koji popunjavaju broj na gridu.
                            Svakako jedva čekam naredne godine u MotoGp-u
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • @ realnost ! true true ! - promene su dobre !

                              Comment


                              • Aprillia gotovo sigurno ulazi sledeće godine, Melnadri će verovatno doći sa njima iz SBK, a ako se upare sa Gresini ekipom (što će im sačuvati mnogo, mnogo novca) Bati će verovatno ostati u ekipi...

                                Za KTM su bile neke priče pre par meseci, ništa niko iz kompanije nije definisao (potvrdio/negirao), tako da je to sve što znamo za sad. Sledeće godine će se dosta više znati...

                                Comment

                                Working...
                                X