Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by black_sax View Post
    Biti 1. vozac fabricke Yamahe je drugo najpozeljnije mjesto u Moto GP. Ono najbolje je u Hondi.
    Lorenzo i Marquez su Rossijev nivo, razlika je u tome sto je Rossi u najboljim godinama svoje karijere za konkurenciju imao vozace koje su sporedne uloge u kraljevskoj klasi (Biaggi, Gibernau, Melandri...) dok su protivnici Lorenzu i Marquezu bili Hall of fameri Rossi, Stoner, Marquez/Lorenzo. Ako neko misli da jedan Lorenzo ili Marquez na fabrickoj Hondi ne bi mogli da osvoje 5 titula u nizu protiv Barrosa, Chece, Robertsa Jr. Capirexa, Melandria i ostalog drustva koje je vozilo pocetkom prosle decenije taj nema oci u glavi i pojma o Moto GP.
    Lorenzo ne moze do 9 titula i 110+ pobjeda ali Marquez je mlad decko i ako ostane zdrav te cifre su prilicno realne
    Potpuno se slažem sa tvojim komentarom

    Comment


    • Originally posted by black_sax View Post
      Nema potrebe da se objasnjava u detalje i za svakog posebno pise ko su mu protivnici bili, nije tesko za shvatit. Teorija koju sam ja cuo (ne znam da li je tacna) je ta da su celnici Honde prije pocetka pregovora o produzenju ugovora dali izjave u smislu " mi smo najbolji, na nasem motoru moze svako da osvoji titulu, ne namjeravamo astronomski da te placamo" sto je naljutilo Rossija pa je otisao u Yamahu da im dokaze da i on moze bez njih.
      kakav blefdani je zivi primer

      Originally posted by AyrSen View Post
      Ne bi trebalo povlaciti nekakve paralele izmedju Rosijevog i (eventualno) Lorencovog odlaska u Ducati. Rosi je i tada bio drugi vozac u timu i morao je da ode jer ih je uslovio:"On (Lorenco) ili ja!" A realno nije ni imao gde da ode osim u Ducati, tako da sa tim prelaskom muda i nemaju mnogo veze. Sa Lorencom je drugacija situacija, on ce napustiti Yamahu kao vozac br.1 i aktuelni svetski sampion (veoma je moguce da ove godine lagano odbrani titulu)... i kao vozac koga Yamaha ne zeli da ispusti. U ovom slucaju muda imaju veliku ulogu, Rosi je u pravu.

      nadam se da nece,ali sam sigurna da horhe nece dozvoliti svom egu da donese odluku umesto njega.pametniji je od toga
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by black_sax View Post
        BRossi u najboljim godinama svoje karijere za konkurenciju imao vozace koje su sporedne uloge u kraljevskoj klasi (Biaggi, Gibernau, Melandri...)
        Ček ček, polako... Biaggi, kralj srednje klase sa 4 titule je tek tako imao sporednu ulogu u kraljevskoj? Svašta čovek ovde može da pročita...

        Originally posted by denia_el View Post
        ali sam sigurna da horhe nece dozvoliti svom egu da donese odluku umesto njega.pametniji je od toga
        Sigurna si u to?

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post
          Ček ček, polako... Biaggi, kralj srednje klase sa 4 titule je tek tako imao sporednu ulogu u kraljevskoj? Svašta čovek ovde može da pročita...



          Sigurna si u to?
          Da, zato ce da ostane upamcen kao "cetverostruki prvak srednje klase".
          Last edited by black_sax; 28-03-16, 18:53.

          Comment


          • Najviše mrzim kad ljudi ovako podcenjuju tako dobre i velike vozače!
            Ajde ti probaj da sedneš na taj motor i makar da daš gas ili prikočiš,a kamoli nešto više,nije lepo to podcenjivanje,pogotovo kada još pričaš o Bijađiju čovek koji je živa legenda! Ma daj molimte...

            Comment


            • Originally posted by black_sax View Post
              Ako neko misli da jedan Lorenzo ili Marquez na fabrickoj Hondi ne bi mogli da osvoje 5 titula u nizu protiv Barrosa, Chece, Robertsa Jr. Capirexa, Melandria i ostalog drustva koje je vozilo pocetkom prosle decenije taj nema oci u glavi i pojma o Moto GP
              Upravo si napisao/napisala najvecu glupost, otkad postoji motogp forum, bilo je jos kandidata ali ti si
              Last edited by crni; 28-03-16, 20:37.

              Comment


              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                Sigurna si u to?
                pa da ti kazem prilicnomada,umem da omanem..samo tako..
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • ,,Obadvojica", da li je to cetvoro ili dvoje?

                  Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                  Comment


                  • Rosi je najgori! Živeo Rosi, živeo največi šampion ikada. To koliki je šampion pokazao je prošle godine. Iako sam još pod utiskom i besan sam i jedva gledam MotoGp, radim to samo zbog Rosija, Vinjalesa i Janonea... dobri su i ostali, sem par njih. Lorenco je izgubio status najomraženijeg, mališa je ubedljivo na prvom mestu od svih sportista ikada koje ne podnosim. Baš menjam kanal kad mu vidim facu. Nadam se da će mu se vratiti i da će žaliti.
                    I Stoner je bio bolji od Rosija btw Rosi ne ume da vozi. Samo Jamahu kad je nabolja i Hondu kad nije bilo konkurencije. Zato je i toliko voljen.

                    Comment


                    • Originally posted by BogdanB View Post
                      ,,Obadvojica", da li je to cetvoro ili dvoje?

                      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                      Sjecas se sta sam te prije par dana pitao u PP ?

                      Comment


                      • Bas sam sad pogledao, setio sam se. Hteo sam da okrenem malo na salu, a ne sada nekog da ismevam u negativnom kontekstu.

                        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                        Comment


                        • Ma ne, nema veze sa tvojim komentarom i s tobom. Evo pitat pitat cu te sad javno. Kako je moguce da neko poput CRNI bude moderator na ovako ozbiljnom forumu?

                          Comment


                          • Odgovoricu ti,da ne bude da stalno brisem poruke,ali ako neko nastavi,ide brisanje. Nisam kompetentan da dam odgovor na to pitanje,nije to pitanje za mene.

                            Mozemo da se vratimo temi,brrmmmm

                            Comment


                            • Mogao si samo link da kopiras,lakse bi ti bilo nego ceo tekst da oznacis

                              Comment


                              • Originally posted by crni View Post
                                Upravo si napisao/napisala najvecu glupost, otkad postoji motogp forum, bilo je jos kandidata ali ti si
                                Hajde da dignemo diskusiju na visi nivo od "buhahahahahaha, koja glupost, buhahahahahaha..."
                                Evo ja cu da napisem statistiku kraljevske klase Lorenza i Marqueza.
                                Lorenzo: 139 utrka, 41 pobjeda
                                Marquez: 55 utrka, 24 pobjede

                                Ti nadji statistiku Biaggia,Capirossia, Melandria,Gibernaua, Chece, Robertsa jr. Haydena, Laconia , Barrosa dr. Onda mi "argumentovano" reci "glup si ako mislis da bi jedan Lorenzo pored El Tora Chece koji u karijeri ima 194 starta i 2 pobjede osvojio titulu" pa cu i ja da se smijem

                                Nabrojani vozaci ZAJEDNO imaju oko 1000 startova i manje od 50 pobjeda u 500+1000cc i onda dodjes ti i smešno ti sto ja mislim da su Marquez i Lorenzo bolji od njih
                                Last edited by black_sax; 29-03-16, 08:22.

                                Comment

                                Working...
                                X