Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a zasto da se povuce?zato sto vise nije nepobediv?mos mislitidokle god on uziva u voznji,uzivacemo i mi gledajuci ga,taman da se vise ni na podijum ne popne.on je istoriju ovog sporta vec napisao i ne postoji nista sto bi moglo da baci senku na ovu najblistaviju motogp karijeru ikada
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • nece on to dozvoliti sebi, previse je takmicarski nastrojen i preveliki je sampion... zna on da moze da uziva u voznji u sbk ili na svom rancu vozeci kros, motogp je nesto drugo

      no, necu da komentarisanjem prizivam nesto sto ne zelim da se desi vozio on nama i pobedjivao jos mnogo godina
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
        vozio on nama i pobedjivao jos mnogo godina

        znam koliko voli da pobedjuje i koliko je tesko da kada od nekoga ko je nepobediv ostanes tek neko ko se ponekad bori za podijum.mislim,ne znam,ali mogu da pretpostavim samo ne bih volela da se zbog toga povuce.nije u najboljim trkackim godinama,ali jos toliko toga moze da pruzi i ovom sportu,i mladim vozacima i nama navijacima.nadam se da ce ponovo zablistati,ali i bez toga cu biti srecna.dovoljno mi je samo da znam da je on eto i dalje tu.

        ali ja stvarno ne mogu da zamislim sve ovo bez njega....jednostavno ne mogu
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • rosi.jpg
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Originally posted by Drezik View Post
            Promenice on jos dosta kaciga sumnjiva mi je ta prica oko tog povlacena
            Ma da, imao je u celoj karijeri zafrkancije sa kacigama na testovima, ali ovo mi je nekako bilo baš upečatljivo kad sam video... Prvo izmeni Sun&Moon logo tako da su Sunce i Mesec u položaju sumraka, kraj dana, posle prebaci Mesec napred, malo me je štrecnuo...

            Comment


            • Mislim da MM sad jos malo ispituje teren , nemoguce da je 11. u fp 1.:/

              Comment


              • Pa ono, obzirom da je na 0.1s od Rossija, nekih 0.3 od Pedrose i u rangu Lorenza, na stazi od 1:55, ostali bi trebalo da se nadaju da ne ispituje teren...

                Comment


                • http://www.motomatters.com/news/2014...tires_to_.html

                  Bridgestone će doneti prošlogodišnje gume u Austin, navodno jer nisu stigli da naprave dovoljno Medium guma za sve vozače.

                  Comment


                  • Yamaha izboksovala svoje sto se tice guma

                    Comment


                    • haha sprdanje
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • Nemojte mi reci da je ovde sve spalo na samo vas nekoliko.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nije nije , polako se ljudi bude iz zimskog sna ...

                          Comment


                          • 333 – The combined total of Grand Prix victories for the riders that started the MotoGP race in Qatar was 333, which is a new record for the greatest aggregate number of GP wins for riders starting a Grand Prix race; the previous record was a total of 332 GP wins for those riders lining up on the grid at the 2011 Aragon Grand Prix

                            262 – Valentino Rossi’s second place finish in Qatar set a new record for point-scoring finishes in Grand Prix racing, with 262; the previous holder of the record was Loris Capirossi, with 261 point-scoring finishes in his 22 years of Grand Prix racing

                            250 – The victory from Marc Marquez in Qatar was Honda’s 250th win in the premier class of Grand Prix racing. Honda is the first manufacturer to reach this milestone; the next most successful manufacturer is Yamaha, with 201 premier class Grand Prix wins

                            33 – Dominique Aegerter failed to finish the Moto2™ race in Qatar after a run of 33 successive point-scoring finishes. Prior to this, the last race at which he failed to score points was when he finished 18th at the opening event of 2012, also in Qatar

                            9th – Last year, the best result for an American rider at the inaugural Grand Prix of the Americas was ninth place for Nicky Hayden

                            8 – The last eight MotoGP races in the USA have all been won by Honda riders. The last non-Honda MotoGP winner in the country was Jorge Lorenzo, at Laguna Seca in 2010

                            6 – On race day in Austin, it will be exactly six years to the day since Jorge Lorenzo took his first MotoGP win in Portugal in 2008, in what was just his third start in the top class

                            6 – Sam Lowes’ sixth place finish in the Qatar Moto2 race was the best result for a British rookie in the intermediate class for 40 years, since Peter McKinley finished sixth in the 250 race at the Isle of Man TT in 1974

                            0.586 seconds – The first six riders across the line in the Qatar Moto3™ race were covered by just 0.586 seconds. Only once before in the 65-year history of the Moto3/125 class (in races to have run to full distance) have the first six riders across the line been separated by a smaller margin: this was at the Italian 125 race in 2008, won by Simone Corsi, when the first six riders were covered by just 0.490 seconds

                            Osim trkanja u Texasu nas cekaju i neke zanimljive i lepe brojke
                            sigpic http://caseystoner.com.au/

                            Comment


                            • spala knjiga na dva slova ma tu smo mi,pratimo nego krenuli ispiti pa malo pratimo i taj deo bar sto se mene tice
                              MESSI 10

                              Comment


                              • Edwards najavio povlačenje na kraju godine... Legenda odlazi, neće biti isto bez njegovog humora...

                                Comment

                                Working...
                                X