Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto imam osecaj da je to na Ercegov racun?

    Comment


    • Kad će neki (Rosijevci) da shvate da se ne radi o Stoneru nego o jednom vanserijski talentovanom vozaču?!!! Jel biste voleli da Rossi eventualno opet osvoji titulu protiv Pedrose koji sa tom Hondom ne može do titule već 8 godina ili protiv mladog Markeza? Niste mi jasni koliko ga mrzite i ne poštujete kao VOZAČA zato što vam se ne sviđa kao OSOBA što nema puno veze sa sportom. Bitno je ono na stazi. Kad stave kacige i ne vidi se ko su oni.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vanja #66 View Post
        Zasto imam osecaj da je to na Ercegov racun?
        kralj je inace, sjajan komentator zaista, zao mi je sto nisam imao priliku da intervjuisem njega na gostovanju SK... ali, uvek postoji to ali
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Marked, postujem ja to kako on vozi, sjajan je, vise puta sam to isticao... Ali, meni to nije nista posebno... I posle Qatara sam rekao da oni koji zale sto nema Stonera i njegovog bacanja motora po stazi mogu odmah da prestanu jer tu je Marquez, koji osim sto radi to isto, pa i bolje, pride je drcan, ne boji se deula, naprotiv - obozava ih. To ce Stoneru uvek faliti...

          Iskreno, ne shvatam ljude koji mogu da kazu da im to nedostaje, ako hoce da gledaju nekog ko baca motor po stazi i idalje ide brzo, Marquez je tu... Ako im smetaju neki nejgovi prethodni potezi van staze - zasto ne i Stonerove govedarije i konstantno pljuvanje po Ducatiju (momenta kad je otisao), ako nicemu drugom. Taj tim ga je proslavio i on se tako ponasao prema njima kad je presao u Hondu i nasao se na sledecoj masini koja moze da osvoji titulu. Nesto se ne secam da je Rossi rec rekao protiv njih kad je izasao, a de facto su mu unistili karijeru nakon 2010. i bacili su veliku senku na neka njegova prethodna dostignuca... Pricamo o najuspesnijem MotoGP vozacu ikad...

          Ne bih da ovo preraste u novo odmeravanje i odbrane vozaca, samo sam ti odgovorio na pitanje...

          Inace, Valentinik, gresis, ali to je sve sto mogu da ti kazem...

          Comment


          • Odgledao sam čitav ovaj video: http://www.youtube.com/watch?v=Go1JPfGqlMo
            Nigde ne vidim ništa nalik Stonerovom zanošenju i proklizavanju. Mnogi proklizaju barem malo, to je normalno, ali ono Stonerovo je bilo mnogo drastičnije. Da ne pominjem Philip Island, pa ono u Valensiji 2011., možda i Laguna Seca, Aragon... Ovo Markezovo je zaista prosek za MotoGP. Ne bih da idem ispod ili čak iznad ,,prosek za MotoGP" kad je vizuelni užitak u pitanju. Ne znam otkud ti to da Stoner ne voli da ulazi u duele? To samo zbog Laguna Sece 2008. za koju se držite kao za ne znam šta. Danas je 24. Jul 2013. Jel možete vi da shvatite da je 20. Jul 2008. odavno prošao? Šta je falilo duelu sa Lorencom u Laguna Seci 2012.? Katalunja 2007.? Herez 2012.? A i zašto bi on ulazio u neke duele kad može da ubrza i prelomi trku. Jednostavno - može mu se. Niko nije savršen, ali ja ne volim MotoGP zbog preticanja. To nije sport u kome je teško preticati kao u ostalim. Ne kažem da je lako, ali sigurno nije teže od većine.
            Last edited by MarkedOne8; 24-07-13, 00:12.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • Preporucujem,ja sam zadovoljan!!!

              sigpic

              Comment


              • uf, igram je kako je izasla vidim da ima i preko neta da se igra, ali ne znam kako. ako znas javi pa da raspalimo koju!

                Comment


                • Predpostavljam da ste prijavljeni na njegov kanal , naravno ko je fan VR ali evo i ko nije mozda mu se svidi

                  Comment


                  • Kada bi se nekim cudom, na moje odusevljenje Stoner vratio u Dukati, koji navodno samo on moze da vozi i sa njim osvoji titulu kad "oces, kako kazu njegovi fanovi, kladio bih se da ne bi mogao da pridje podijumu ni na jednoj trci u sampionatu.

                    Comment


                    • Originally posted by Drezik View Post
                      Predpostavljam da ste prijavljeni na njegov kanal , naravno ko je fan VR ali evo i ko nije mozda mu se svidi
                      pozvao je i markeza
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by AleksandarD View Post
                        Kada bi se nekim cudom, na moje odusevljenje Stoner vratio u Dukati, koji navodno samo on moze da vozi i sa njim osvoji titulu kad "oces, kako kazu njegovi fanovi, kladio bih se da ne bi mogao da pridje podijumu ni na jednoj trci u sampionatu.
                        Zaboravljaš da on taj Dukati nije vozio samo 2007. Vozio ga je takođe i 2008., 2009., 2010.,(samo jednu godinu pre Rosijevog dolaska). Čak je i tada imao pobede. Nije taj Dukati mogao da se strovelja između 2010. i 2011. U krajnjem slučaju Hejden može da posluži kao referentan vozač.

                        http://uk.eurosport.yahoo.com/news/m...143524045.html

                        MotoGP će od sledeće sezone dozvoliti 4 vozača fabričkim timovima. Ako neko ne ugrabi Stonera pa onda u tri lepe da sve ide. Ja glasam pre svega za Hondu. Mogao bi i na Yamahu pa da kompletira.
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • To je nebitno, mozda samo Honda trenutno ima novca da plati vise od 2 vozaca i da im konstatno svim pruza isti nivo usluge. Uostalom, treba voditi i racuna o satelitskim timovima, jer ce po svakom proizvodjacu biti dozvoljeno isto tako samo 4 motora na gridu. Tech 3 nece prepustiti svoj motor, ni Yamahi ni Staseyju, LCR takodje, jedino ce mozda izvuci Gresiniju motor Honda, ali sumnjam u to... Vise vidim da se Stasey vrati umesto Danija, ako Dani opet ne uzme titulu...

                          U pricu sa Ducatijem ne verujem. Sada i na ovoj masini bi u toku sezone imao mozda 4-5 podijuma uz isto toliko DNF... Zasto bi se to naglo promenilo za sledecu godinu, kad se ne menja vec 3-4 godine...

                          Comment


                          • Originally posted by Vanja #66 View Post
                            To je nebitno, mozda samo Honda trenutno ima novca da plati vise od 2 vozaca i da im konstatno svim pruza isti nivo usluge. Uostalom, treba voditi i racuna o satelitskim timovima, jer ce po svakom proizvodjacu biti dozvoljeno isto tako samo 4 motora na gridu. Tech 3 nece prepustiti svoj motor, ni Yamahi ni Staseyju, LCR takodje, jedino ce mozda izvuci Gresiniju motor Honda, ali sumnjam u to... Vise vidim da se Stasey vrati umesto Danija, ako Dani opet ne uzme titulu...
                            To bi bilo glupo, ali mislim da ne ide tako. 2011. je Honda imala 3 fabrička + 2 (Gresini i LCR) što je ukupno 5.


                            Originally posted by Vanja #66 View Post
                            U pricu sa Ducatijem ne verujem. Sada i na ovoj masini bi u toku sezone imao mozda 4-5 podijuma uz isto toliko DNF... Zasto bi se to naglo promenilo za sledecu godinu, kad se ne menja vec 3-4 godine...
                            Zašto misliš da bi imao toliko DNF? Imao bi makar pobedu u Qatar, najmanje.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • da mi je znati ko je plasirao pricu o povratku ovog u sampionat i na indirektan nacin pokrenuo polemiku o liku bez koga je MotoGP neuporedivo lepsi, iz ugla vecine pratilaca... da mu se nacestitam mile nove godine

                              Elem...
                              - poslednji put u Kataru na Dukatiju je imao DNF ukoliko me secanje dobro sluzi ne znam odakle ideja da bi sad na losijoj masini dosao do trijumfa
                              - pojmovi Dukati i pobeda u istoj recenici spadaju u zanr SciFi
                              - sa onakvim stilom voznje i bacanjem motora po stazi bacao bi i njega motor jer aktuelni Dukati to ne tolerise... to bi mozda bilo cak i zanimljivo gledati

                              nek se drzi on i nek slusa zenu, ako ona procita natpise stampe lose mu se pise
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Zeleo bih da znam zasto su samo navijaci Stonera skloni izvrtanju cinjenica? Ne znam zasto, kada i kako je pocela ta prica. Mogu da shvatim da neko obozava svog vozaca, ali zasto samo Stonerovi navijaci zive u zabludi da kada bi on na primer seo na PBM, osvojio bi titulu glatko, ili kompletirao kako god. Zasto recimo navijaci Lorenca ili Markeza ne govore tako nesto? Da li je to zato:

                                - sto nikada nisu odgledali motogp trku pre 2007
                                - ili je to posledica Ercegove kampanje

                                Nije mi ni malo namera da polemisem ko je kakav vozac. Vec, jedno su cinjenice, a drugo je ne prihvatanje tih cinjenica. Ne znam zasto

                                Comment

                                Working...
                                X