Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brana View Post
    Hej hej nemoj tako... u njega ce tek da se ulaze, ipak su pred njim ako Bog da godine, decenije dobre voznje : ))
    Slazem se da su pred njim godine i decenije SJAJNE voznje, ali tek kad Rossi ode u penziju

    "I love to speak with Leonard
    He’s a sportsman and a shepherd
    He’s a lazy bastard
    Living in a suit ."
    Leonard Cohen

    Comment




    • Yamaha signed by MotoGP legend Valentino Rossi up for auction

      A Yamaha YZF-R1 signed by MotoGP legend Valentino Rossi has been put up for auction to raise money for charity.

      The 2015 road-going model, painted in the livery of the current Yamaha factory MotoGP squad, has been handed over for auction by the Japanese manufacturer.

      Rossi has signed the bike on its front fairing, and it also carries his iconic #46
      Zašto nisam derište bogataša?!?

      Trenutna cena 29k EUR... Ovde je licitiranje, ako nekog svrbi par desetina hiljada viška...

      http://www.charitystars.com/product/...y-vr46?lang=en

      Comment


      • Izasao kalendar,umesto Indija,RedBull Ring

        http://www.motogp.com/en/news/2015/0...nounced/183920

        Comment


        • Comment


          • Pitanje. Na staze gdje se vozi f1 i moto gp sampionat, kad ima vise gledalaca? Vjerovatno kad je f1...

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • F1 ne pušta informacije o gledanosti koliko znam, ali mislim da nije velika razlika, ako u obzir uzmemo kriminalne cijene karti za F1.

              Comment


              • Zar su toliko skupe... Pa ko voli nek izvoli

                "I love to speak with Leonard
                He’s a sportsman and a shepherd
                He’s a lazy bastard
                Living in a suit ."
                Leonard Cohen

                Comment


                • Obavestenje za komentatore ! Kent je dobi kaznu za 5 uzastopnih silazaka sa staze.

                  Comment


                  • Trenutno je u toku test u Misanu za Moto3 i Moto2.
                    sigpic

                    Comment




                    • Comment


                      • opet prenosi na sport klubu 3

                        livestream sport kluba 3 NEMA

                        kada će prenosi da idu na 1 ili 2, ja sam iz Subotice koristim poštu.net kao kablovsku i imam samo 1 i 2, palćam glupave arene 200 dinara kao sportski paket i naravno kreteni nikako da se sete da ubace SK3

                        Comment


                        • Nije ovo tema, ali savet je preci na D3GO trio paket. Mene jeftinije iznosi, a usluga je bolja. Ako te zanima, imas privatnu poruku, pa pusti da ti objasnim.

                          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Ljudi ako niste odgledali Hitting The Apex, šta čekate?
                              Odličan dokumentarac. Ako hoćete javite se proukom pa ću vam poslati torent HD verzije, još uvijek nema za skinuti blu-ray verzija.

                              Comment


                              • Originally posted by Bastia33 View Post
                                Ljudi ako niste odgledali Hitting The Apex, šta čekate?
                                Odličan dokumentarac. Ako hoćete javite se proukom pa ću vam poslati torent HD verzije, još uvijek nema za skinuti blu-ray verzija.
                                Hvala :***
                                Toplo preporucujem da pripremite vise pakovanja maramica.
                                Film je prelep ali emotivno pretezak(makar meni).
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X