Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Odg: Vesti, informacije, glasine ...

    Ovako dal te boli 07 je namjerna provokacija sad kao tu ja treba da se iznerviram ili neshto?
    Ovdje nismo da procjenjujemo moje psihicko stanje, nit si ti kompetentan da na tu temu govoris, nego da raspravljamo o motorima i cinjenicama.


    Mislim da sam u tom postu objasnio lijepo da navodim primjere novijeg doba kako bih svima priblizio o cemu se radi.
    Bas zbog ovoga sto preskaces bitne detalje u mojim postovima necu vise da vodim debatu.

    I dalje stoji prvi post u koji kazem vidim li jos jednu takvu provokaciju cju da brishem. Zadnjim postom si mi samo pokazao da ne razmisljas o cemu pisem zato sam prekinuo svaku debatu.
    Postovi u kojima pise Istina boli i slicne tvoje psiholoske evaluacije clanova bice obrisane. Jedan post sam te ispostovao i to sam ti rekao, vise nijedan necu.
    [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

    Comment


    • #62
      Odg: Vesti, informacije, glasine ...

      [quote author=nucle0 link=topic=2684.msg163532#msg163532 date=1283470514]
      E 'onaj tamo levo' mene zanima zbog cega si postao Stonerov fan?
      Mislim kapiram da je to od skoro, pa mi zato nije jasno, posto nije uradio nista spektakularno u poslednje vreme, tacnije od 2007...

      Btw procitao sam ove nenormalno duge postove i sto se tice Duana i Burgesa, ja bih rekao da ukoliko je Duan stvarno bio tako hladan prema ekipi i nije davao nikakve inpute utoliko je Burges bolji tehnicar.
      [/quote]

      Naravno da je odlican to sam pisao u svim svojim postovima od kad sam na forum.
      I nisam rekao da Duan nije davao nikakve inpute nego da ih je davao preko volje i kratko. Suptilna razlika koju sam pokusao da objasnim na primjeru Valentina i Crutchlow-a ali nikako ne ide jer prosto neki ljudi ne zele da shvate.
      Rekao sam takodje da je Duan odlican vozac i da je demolirao konkurenciju.

      I jos da mi neko krene objasniti da je on potukao Wayne Rainy-a 1992 al mu ovaj uzeo titulu zbog slomljene noge (ajde ok jeste) iako je rainey imao par DNFova
      A iduce godine Wayne Rainey slomi kicmu, ostane paralizovan ali osvoji #$&+|r

      Ja znam da onaj tamo levo nije odgledao nijednu ovu trku, niti je imao dje da je odgleda izmedju Rainey-a i Duana
      i zato mi glupo da raspravljam o kvalitetu izmedju dva heroja MotoGP-a a jos pokusava da me provocira i to je to nista vise.

      Svako ko oce da udje u kvalitetnu debatu sa cistim namjerama da upotpuni forum, dobro je dosao Sandra, Moto, Zeka su mi lijepo objasnili neke stvari kad su htjeli da se raspravljaju bez provokacija, dobronamjerni ljudi.

      Prosto ne mogu da se raspravljam. Dje je Sandra &*#GI(]
      [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

      Comment


      • #63
        Odg: Vesti, informacije, glasine ...

        [quote author=L. Lawliet link=topic=2684.msg163542#msg163542 date=1283502490]
        [quote author=nucle0 link=topic=2684.msg163532#msg163532 date=1283470514]
        E 'onaj tamo levo' mene zanima zbog cega si postao Stonerov fan?
        Mislim kapiram da je to od skoro, pa mi zato nije jasno, posto nije uradio nista spektakularno u poslednje vreme, tacnije od 2007...

        Btw procitao sam ove nenormalno duge postove i sto se tice Duana i Burgesa, ja bih rekao da ukoliko je Duan stvarno bio tako hladan prema ekipi i nije davao nikakve inpute utoliko je Burges bolji tehnicar.
        [/quote]

        Naravno da je odlican to sam pisao u svim svojim postovima od kad sam na forum.
        I nisam rekao da Duan nije davao nikakve inpute nego da ih je davao preko volje i kratko. Suptilna razlika koju sam pokusao da objasnim na primjeru Valentina i Crutchlow-a ali nikako ne ide jer prosto neki ljudi ne zele da shvate.
        Rekao sam takodje da je Duan odlican vozac i da je demolirao konkurenciju.

        I jos da mi neko krene objasniti da je on potukao Wayne Rainy-a 1992 al mu ovaj uzeo titulu zbog slomljene noge (ajde ok jeste) iako je rainey imao par DNFova
        A iduce godine Wayne Rainey slomi kicmu, ostane paralizovan ali osvoji #$&+|r

        Ja znam da onaj tamo levo nije odgledao nijednu ovu trku, niti je imao dje da je odgleda izmedju Rainey-a i Duana
        i zato mi glupo da raspravljam o kvalitetu izmedju dva heroja MotoGP-a a jos pokusava da me provocira i to je to nista vise.

        Svako ko oce da udje u kvalitetnu debatu sa cistim namjerama da upotpuni forum, dobro je dosao Sandra, Moto, Zeka su mi lijepo objasnili neke stvari kad su htjeli da se raspravljaju bez provokacija, dobronamjerni ljudi.

        Prosto ne mogu da se raspravljam. Dje je Sandra &*#GI(]
        [/quote]
        Znaš li koliko čudno izgleda kada pišeš da vozač nevoljno i šturo daje inpute koji će mu poboljšati motor i performanse?

        Tačno je da je Rainey imao par DNF te sezone (1992) ali ko je gledao, mogao je da vidi da je Doohan bio dominantan do pada kao Lorenzo ove godine.

        Wayne Rainey nije osvojio titulu 93', te godine je pao u Misanu i završio karijeru. Titulu je te godine osvojio Schwantz. Rainey je bio šampion 90', 91', i 92'.

        Pošto imam pass za MotoGP sajt mogu da gledati sve trke od 1992 pa naovamo, ali ti on i treba da bi gledao te sezone.

        Evo linka da skineš pogledaš i ti, pošto si prilično siguran da ih ja nisam gledao:

        http://proracerdd.blogspot.com/2008/...92-motogp.html

        P.S. ovde nemaš samo sezonu 1992, nju sam stavio kao prvu namerno.

        P.S.S. ja sam Doohanov fan i znam sve o 90' ali to sada nije ni bitno.

        Comment


        • #64
          Odg: Vesti, informacije, glasine ...

          Onaj tamo levo malo ide đonom, ali se slažem sa njim u većini stvari. Na kraju, lepo je pročitati da neko ne navija za Rosija. OTL, ako je tačno da imaš sve snimke od '92 na ovamo, ja sam spreman da kupim kopije (naravno, ako su na prodaju).
          Ovo će da mi obrišu, garant h5g6k8

          Comment


          • #65
            Odg: Vesti, informacije, glasine ...

            Da da moja greska Shwantz je uzeo Rainey je bio drugi opeth ispred Duana.

            Ja ne znam sto oces da ti kazem. Ima vozaca koji su jednostavno takvi. Ako imas pass nadji interviju u kojem Burges prica o tome i to je to.
            [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

            Comment


            • #66
              Odg: Vesti, informacije, glasine ...

              [quote author=3006 link=topic=2684.msg163577#msg163577 date=1283515895]
              Onaj tamo levo malo ide đonom, ali se slažem sa njim u većini stvari. Na kraju, lepo je pročitati da neko ne navija za Rosija. OTL, ako je tačno da imaš sve snimke od '92 na ovamo, ja sam spreman da kupim kopije (naravno, ako su na prodaju).
              Ovo će da mi obrišu, garant h5g6k8
              [/quote]

              Ja necu Mada ce te se morati dogovarati o tome detaljno preko PP I#^@8

              Iduce sezone cju ja opeth morati uzeti pass, nekako sam se odvikao od toga al sad sam nabavio neku nenormalnu vezu od 15MB pa cu poceti da se bavim skidanjem i pravljenjem kolekcije. Youtube je pociscen dosta nekada je bilo masu tih snimaka. Imao sam na Valentinovom forumu jednog lika koji je djelio te linkove za skidanje ali bem li ga nisam imao tada dobru vezu, neku tricavu od 1mb.
              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

              Comment


              • #67
                Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                [quote author=3006 link=topic=2684.msg163577#msg163577 date=1283515895]
                Onaj tamo levo malo ide đonom, ali se slažem sa njim u većini stvari. Na kraju, lepo je pročitati da neko ne navija za Rosija. OTL, ako je tačno da imaš sve snimke od '92 na ovamo, ja sam spreman da kupim kopije (naravno, ako su na prodaju).
                Ovo će da mi obrišu, garant h5g6k8
                [/quote]
                Naravno, pogledaj link koji sam postavio, tu imaš većinu stvari, čak od sezone 81'. Na tom sajtu bi trebalo da ima ukupno oko 20 sezona, neke su review, a neke su cele-imaju sve trke. Pregledaj link dobro, imaš i razne profile: Doohan, Roberts, Lawson...
                Ako ti treba nešto mimo toga, pusti mi privatnu poruku. Pozdrav.

                Comment


                • #68
                  Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                  kako strasan udes!!

                  Comment


                  • #69
                    Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                    Shoya Tomizawa je umro u bolnici posle onog udesa.

                    Comment


                    • #70
                      Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                      strasno.bas mi je zao. //h*svb

                      Comment


                      • #71
                        Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                        Pocivaj u miru Soja! Nije bila losa trka u gp-ju. Komentatori najbolji u Srbiji. STo se tice prenosa trka. Svaka cast momci!

                        Comment


                        • #72
                          Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                          RIP Shoya Tomizawa //h*svb //h*svb //h*svb $%&5qw7

                          Comment


                          • #73
                            Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                            R.I.P Tomizawa nemam rjeci, veoma mi je zao za ovoga mladog motociklista.
                            Motogp, F1, Superbike

                            Comment


                            • #74
                              Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                              Ljudi ja sam skrhan kao da mi je nedaj bože stradao neko najmiliji, inače Tomi je bio moj favorit u moto 2 kategoriji.... nek mu je laka zemlja....Shoya Tomizawa N1.... //h*svb //h*svb //h*svb //h*svb

                              Comment


                              • #75
                                Odg: Vesti, informacije, glasine ...

                                Neka ti je laka zemlja Shoya, nećeš biti zaboravljen.

                                Comment

                                Working...
                                X