Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MLADOSTLE View Post
    Ako se pisu samo motogp onda mi je sve jedno,ako i nize klase ja bih Danija.
    Ma slobodno, meni su trazili da ispisem ko je sve osvojio titulu, ali to ne znaci da se nece pisati i o drugim vozacima.
    Naravno, naglasice se o kojoj je klasi rec.
    Uostalom, Dani je vozac najjace klase, to sto jos nije osvojio titulu, nema nikakve veze.
    Hayate ce pisati o Melandriju, iako vise nije ovde.
    Mozes i o jos nekom, ako zelis.Sto vise, to bolje.

    Comment


    • Originally posted by vesna8.11 View Post
      Ma slobodno, meni su trazili da ispisem ko je sve osvojio titulu, ali to ne znaci da se nece pisati i o drugim vozacima.
      Hayate ce pisati o Melandriju, iako vise nije ovde.
      Melandri ima titulu u 250cc, cime je usao u istoriju motogp-a, pa ako pisemo o bivsim sampionima red je pomenuti i njega. Svetski sampion je svetski sampion, koja god da je klasa u pitanju.
      Hteo ne hteo, pisacu, sa Vesnom nema zezanja!
      http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

      Comment


      • Originally posted by Hayate.33 View Post
        Melandri ima titulu u 250cc, cime je usao u istoriju motogp-a, pa ako pisemo o bivsim sampionima red je pomenuti i njega. Svetski sampion je svetski sampion, koja god da je klasa u pitanju.
        Hteo ne hteo, pisacu, sa Vesnom nema zezanja!
        Naravno da nema zezanja.jer onda, zna se sta sledi.
        Pa cak i da nije osvojio ni jednu titulu, bio je vozac motogp-a, i to je dovoljan razlog da se pise o njemu.

        Comment


        • uf.....ja bas ne volim da pisem sastave,ali kad se mora.... sa vesnom se nije salitibicu skromna pa bih od ponudjenih da rezervisem nikija,ako mozea i za spiza sam uvek tu;)markeza nikako ne bih da preskocimza zarka je verovatno jos rano,ali kad dodje vreme uzimam ga jaove bitnije s razlogom preskacem,ostavljam ih nekim iskusnijim forumasima i poznavaocima motogp-ja

          i trebalo bi da vidimo koga ce uzeti VR i rossini,jer trenutno ne mogu sami
          Last edited by denia_el; 06-07-11, 15:56. Reason: spiz,markez....
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • Nista onda, vidim svi zaobilaze Doktora, ja cu onda o njemu... Pogledacu jos neke starije velikane, pa cu i o njima pisati, baremo o jos 3-4 vozaca zelim da pisem!

            Comment


            • Au, ja sam bas srecna. Vi cste da pisete, a ja cu da

              Comment


              • Nadaj se, nadaj se! Ostace sigurno 20ak vozaca koje niko nece hteti a oni padaju tebi na teret!

                Comment


                • Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Nadaj se, nadaj se! Ostace sigurno 20ak vozaca koje niko nece hteti a oni padaju tebi na teret!
                  Nema teritorije da ja pisem o toliko vozaca
                  Ja sam htela doktora, ali posto si ga prisvojio, ja cu da pisem o Lorencu
                  Sto ce to da bude rad................

                  Comment


                  • Originally posted by vesna8.11 View Post
                    Nema teritorije da ja pisem o toliko vozaca
                    Ja sam htela doktora, ali posto si ga prisvojio, ja cu da pisem o Lorencu
                    Sto ce to da bude rad................
                    Dakle tebi Lorenzo, ja bih da sam ti uzeo i Stonera!

                    Comment


                    • Nije iskljuceno, ne sekiraj se.

                      Comment


                      • Originally posted by vesna8.11 View Post
                        Nije iskljuceno, ne sekiraj se.
                        Ajoj, pa sta ce onda Djuka i Hurricane da rade?

                        Comment


                        • Originally posted by Vanja #66 View Post
                          Ajoj, pa sta ce onda Djuka i Hurricane da rade?
                          Lorenco mi se izmigoljio.Ocekujem isto da se desi i sa Stonerom.
                          Djuka mi je javio da ce on pisati o Lorencu.
                          Izgleda da cu ja ipak

                          Comment


                          • Eto, izvuce se nas moderator i sav posao prepusti nama... Cccc, nema smisla stvarno, mi da rintamo a ti da lencaris!

                            E, jel mogu da uzmem jos Giacomo Agostinija, Carlo Ubbialija i Daijiro Kata? To je samo za pocetak...

                            Comment


                            • Agostini je vec rezervisan, a o ostalima mozes.
                              Neko mora da pise i o Duanu, Svancu, ima ih jos.
                              Moramo da obuhvatimo sve sampione motogp--ne bas bukvalno, ne moramo o onima iz 49. 50 i tamo neke godine.
                              Ali ove, novijeg datuma, da.

                              Mogla bi tema da se zove-------------sampioni motogp-a. Bez obzira sto su neki iz slabije klase.

                              Comment


                              • Originally posted by Hayate.33 View Post
                                Melandri ima titulu u 250cc, cime je usao u istoriju motogp-a, pa ako pisemo o bivsim sampionima red je pomenuti i njega. Svetski sampion je svetski sampion, koja god da je klasa u pitanju.
                                Hteo ne hteo, pisacu, sa Vesnom nema zezanja!
                                Bravo druze,meni je Melandri jedaan od boljih vozaca i jako ga volim,i naravno da u SBK navijam za njega.

                                Comment

                                Working...
                                X