Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vesti, informacije, glasine ...

    Ako ispadne Brno ubacujemo Beranovac.... ^*#(- ^*#(- &*#GI(] &*#GI(]

    Comment


    • Re: Vesti, informacije, glasine ...

      [quote author=milosxm link=topic=2684.msg277031#msg277031 date=1300994020]
      Ako ispadne Brno ubacujemo Beranovac.... ^*#(- ^*#(- &*#GI(] &*#GI(]
      [/quote] i Kula %QWT&W
      Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

      Comment


      • Re: Vesti, informacije, glasine ...

        Monza forever i Batajnica
        [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

        Comment


        • Re: Vesti, informacije, glasine ...

          Usce, ljudi, bila bi prva gradska trka u Moto GP istoriji. h5g6k8
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Ljudi, nisam imala pojma gdje ovo da postavim, pa odlucih ovdje. Sta mislite da uradimo nesto slicno kao u pdf-u F1? Da napravimo istoriju MotoGp-a i istoriju karijera najvecih vozaca Motogp-a?
            Mistakes make us who we are.

            Comment


            • Ja sam skroz za!
              Podelimo se, svakom po jedan vozac. Nastavimo LLov istorijat!
              #58

              Comment


              • Pozdrav svim forumasima!!!
                S obzirom da sam novi clan (redovno citam vase diskusije, ali ne ucestvujem u njima - nedostatak slobodnog vremena ), zelim da vam se predstavim i podrzim ovu vasu ideju za tekstove u vezi istorije MOTO GP-a i najvecih vozaca u karavanu na dva tocka. Ja sam Nenad Manojlovic, saradnik na sajtu Sport Kluba (napisem s vremena na vreme neki tekst, pa posaljem uredniku sajta, nisam imao priliku da do sad upoznam Srdjana i Acu, ali mi je to iskreno velika zelja) i poprilicno me je odusevila ova vasa ideja. Zelim da vam pruzim pomoc (ukoliko ste zainteresovani) da se od ovog jos uvek predloga teme napravi mesto gde bi ljubitelji MOTO GP-a mogli saznati neke nove informacije, a takodje i mesto gde bi se mladi ljubiteji dvotockasa mogli informisati i zainteresovati za ne samo trenutna desavanja, vec i istoriju ovog sampionata. Neke tekstove vec imam gotove, ali bilo koja vrsta tekstova da vam je potrebna ne predstavlja mi nikakav problem, jer mi ovo zaista predstavlja hobi i zeleo bih da vam pomognem. S toga, ukoliko upadam u tu vasu raspodelu tekstova i citavu zamisao, samo mi recite na koju temu tekst treba da glasi i dobijate tekst u najskorijem periodu...

                Comment


                • Da li neko zna ko organizuje Moto GP u Brnu, u avgustu???
                  Cuo sam za agenciju Sport tours, ali oni nemaju siguran polazak.
                  Zna li neko nesto? Bilo kakav vid prevoza da je organizovan?
                  Pozdrav!!!

                  Comment


                  • Originally posted by IVAN_MOTOGP View Post
                    Da li neko zna ko organizuje Moto GP u Brnu, u avgustu???
                    Cuo sam za agenciju Sport tours, ali oni nemaju siguran polazak.
                    Zna li neko nesto? Bilo kakav vid prevoza da je organizovan?
                    Pozdrav!!!
                    organizuju srdjan i acasamo prati u pitanjima za komentatore i ovih dana bi trebalo da nas obaveste dokle se stiglo sa organizacijomplaniramo da idemo zajedno,srdjan,aca i forumasi;)
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • Organizuju preko SPORT KLUBA ili neke agencije? Kada cemo dobiti detalje vezane za organizaciju? Moram da se organizujem zbog odmora

                      Comment


                      • stvarno ne znam,srdjan je rekao da ce nam javiti cim bude znao detalje,trebalo bi ovih dana....
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • Jel ovde da dodjemo Vesna?

                          Comment


                          • Upravo tu.
                            Sada, svi dajte predloge, kako da nazovemo novu temu, da bih mogla da je zvanicno postavim.

                            Comment


                            • A o cemu cemo tacno pisati, o svim sadasnjim vozacima ili samo o bitnijim istorijskim licnostima?
                              Nisam bas skapirao celu ovu pricu, moze li mala pomoc?

                              Comment


                              • Pa i o tome se moramo dogovoriti.
                                Moramo i da znamo do kakvih sve podataka mozemo doci, da li neko ima i moze da pronadje biografije.
                                Svi predlozi su dobrodosli.
                                Inace, sto se tice statistickih podataka, ja ih imam. Imam knjigu---motogp rezultati od 1949--2007g
                                Tu se nalaze svi rezultati svih vozaca, od nastanka motogp-a, pa do 2007.
                                Tako, da za te podatke cete se meni obracati, da ih ne bi jurili po netu.

                                Comment

                                Working...
                                X