Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona Premier League 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Vladan View Post
    Ajde da se kladimo da ce Junajted prije osvojiti LS iduce sezone od Arsenala

    Salu na stranu, da ce proci osminu prije Arsenala.
    Šalu na stranu, šanse su im jednake.
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • #17
      Zasto ja Samuraj San? Ti si prvi pomenuo Junajted kod mog posta da se svi, ali apsolutno svi navijaci rivalskih klubova se raduju sto Venger ostaje
      sigpic

      Comment


      • #18
        Wenger po tripletu.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • #19
          #LFC complete the signing of Solanke from #CFC with a compensation fee to be decided by a tribunal expected to be between £2m-£3m (Guardian)
          Zanima me koliko mu je dao Liverpul posto kod nas je trazio 50. 000 nedeljno.

          Comment


          • #20
            Kakva bi ovo kradja mogla ispasti, ali nije on bas meni uverljiv. Svakako Liverpul mnogo malo moze da izgubi, a puno da dobije, odlican potez. Takodje ne mora da znaci da je dobio 50k, koliko je trazio Celsiju, mozda mu je Klopp dao neka obecanja nesto...


            Edit:
            Echo kaze da ce biti oko 20k, koliko dobijaju klinci u Liverpulu.
            Last edited by Brian McShtull; 30-05-17, 17:35.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • #21
              Kvote za prvaka EPL 17/18



              Siti najavio ozbiljne transfere, dovesce jos nekoliko odlicnih pojacanja i bice verovatno jedini klub u ligi koji ima dovoljno veliku klupu da se bori i za LS i PL.

              Comment


              • #22
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • #23
                  Evo mi cemo ga uzet za 50m
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • #24
                    To je Migel Dilejni, veze taj nema, imao je informacije dok je Mojes bio u klubu, kad je otisao ostao bez izvora, sad je toliko isfrustriran pa svako malo napise neku glupost.

                    Aki ti bi ga platio vise nego Junajted sto je, sta ti se desava covjece.
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Toliko vrijedi Marsijal.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • #26
                        Sancez oce da ide

                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Kazu da je Mbappe zatvorio vrata Reala izjavom o Zidaneu kao treneru...

                          Comment


                          • #28
                            Sta je izjavio?
                            Ali dobro ne zadrzavaju se treneri Real Madrida dugo u klubu, tako da je sto se tice te opcije ako ne ove onda sledece ili one tamo sve otvoreno.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Sandugp View Post
                              Sta je izjavio?
                              Ali dobro ne zadrzavaju se treneri Real Madrida dugo u klubu, tako da je sto se tice te opcije ako ne ove onda sledece ili one tamo sve otvoreno.
                              ....

                              Zinedinea Zidanea sam obožavao kao igrača, ali mi se ne sviđa kao trener, kazao je u francuskim medijima najtraženiji evropski napadač Francuz Kylian Mbappe.

                              Comment


                              • #30
                                Laz.

                                "I dreamt of Zidane the player, not the coach," the Frenchman told reporters. "Zidane the player made me dream and still makes me still dream when I watch videos of him.
                                "The coach is completely different, he is a great coach who has quickly achieved results and continues to develop."
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X