Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio d'Italia Oakley

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gran Premio d'Italia Oakley



    Šesta ovosezonska trka se vozi u Italiji, na stazi Mugello koja je locirana 30-ak kilometara sjeveroistočno od Firence. U Francuskoj smo gledali jako uzbudljivu trku, čijim ishodom moge biti prezadovoljani Vinales, Zarco i Pedrosa. Na domaćem terenu povređeni Rossi će se probati iskuputi za grešku u Francuskoj, kao i Marquez koji opet ima problema sa prevremenim završavanjem trka. Ovo je i domaća trka za Ducati, koji je prethodnih sezona išao jako dobro ovde, a Lorenzo i Dovizioso se nadaju da će tako biti i ove sezone, dok Iannone će teško ponoviti formu iz prethodnih godina na ovoj stazi.


    O STAZI:







    REKORDI:






    VREMENSKA PROGNOZA:







    #RideOnKentuckyKid
    Last edited by Nikoletina; 31-05-17, 00:21.
    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

  • #2
    Znaci Rosi ovde favorit. Ali ja mislim da ce ponovo izgubiti od Vinjalesa
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • #3
      Opa,idemo! Vreme je da se otvori ordinacija

      Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • #4
        2016 Ianonne 354,9 km/h!!!

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • #5
          Bilo je brže, mislim oko 361, ali ta tačka gde se meri brzina je u zoni kočenja tako da je to najviša zabeležena.

          Послато са ZTE Blade V6 уз помоћ Тапатока
          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

          Comment


          • #6
            Ne znam koliko ima istine, ali pise se da ce Rosi videti u petak kako bolovi uticu na njega i da li ce voziti trku

            Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • #7
              Kakva će to katastrofa biti ako ne bude vozio.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • #8
                Sve nesto mislim da su to samo price. Gde on da ne vozi Mudjelo?

                Edit:

                Oglasio se Rozi



                Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
                Last edited by BogdanB; 31-05-17, 12:39.

                Comment


                • #9
                  Rosi se nece pojaviti na konferenciji u cetvrtak. Smanjice svoje obaveze ka motogp-u na minimum

                  Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • #10
                    Idemoo


                    Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • #11
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • #12
                        Prodade me Rosi u Francuskoj, napravi onu grešku kad ga obiđe Vinjales i ja na kladionici umesto Rosi, Vinales, Zarco = 12 dobih 0 poena. U međuvremenu se povredio, voziće naravno, gde da ne vozi, sad je već frka. I za njega i za MM. Ako Vinales pobedi na ovoj trci, bojim se da je šampionat gotov.

                        Navijam za Pedrosu u Muđelu, zbog njega, zbog šampionata i zbog Nikija Hejdena. Od bizarnosti njegove tragedije ne mogu još da se povratim. Kao što reče Pedrosa biće veoma emotivno u Muđelu: http://www.motogp.com/en/news/2017/0...otional/229636

                        Sic58 tim, prvi put pred italijanskim publikom. Bred Binder se vraća. Šta još treba za emocije?

                        Comment


                        • #13
                          Rosijeva pobeda, naravno

                          Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • #14


                            Dobar trening, mnogo smenjivanja u vremenima. Dovi najbrzi na stazi sa maksimalnom brzinom od 352kmh. Bice to jos brze sigurno.
                            Rosi, deluje mi da se nece previse forsirati danas, da ce se cuvati za kvalifikacije i trku. Mada, slika na kraju treninga kada se uhvatio za desni deo grudi, ne uliva nadu.

                            Kraclov je odbio da vozi 8 sati Suzuke, zato sto nema vremena i on i njegov tim zele da se posvete MotoGP-u. Taka Naka je od sledece godine kolega Kraclovu u LCR Hondi.

                            Comment


                            • #15
                              Moze malo vise detalja o Nakagamiju i LCR...
                              sigpic http://caseystoner.com.au/

                              Comment

                              Working...
                              X