Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2017/2018 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Brate vidio sam i ja, ali samo bolestan mozak moze nekome da pozeli pogibiju (smrt).

    Comment


    • #62
      Bolesnici. Ali da mu zelim da propadne tj da ima losiju karijeru od predvidjanja to svakako. Smrad.

      Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • #63
        sigpic

        Comment


        • #64
          Allegri je izjavio da se jos uvek nisu dogovorili sa Scesnim oko prelaska, videcemo hoce li debeli gurnuti ka Juventusu Donarumu, mada pre ce on u Real ili PSG, oni imaju para.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #65
            Prelazak u Juve bi bio slag na tortu.

            Comment


            • #66
              Originally posted by bice View Post
              Allegri je izjavio da se jos uvek nisu dogovorili sa Scesnim oko prelaska, videcemo hoce li debeli gurnuti ka Juventusu Donarumu, mada pre ce on u Real ili PSG, oni imaju para.
              U Realu i PSG-u su pare ali u Juventusu je karijera i zabetonirano mesto u reprezentaciji
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • #67
                Ja bih ga voleo videti u Juventusu, ali veruj mi nece mu Juve dati 5 miliona po sezoni kao sto mu je Milan davao, za njega bi bilo najbolje da je ostao u Milanu ili eto da ode u Juve, ali videli smo da juri za parama debeljko, malog navukao i ode uz klinac. Mogu zamisliti samo koliko bi pukli rosoneri kada bi presao u Juve.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #68
                  Ovakav lik nam i ne treba u klubu. Kad ga neko opet uporedi sa Buffonom, nek udari sebi neki samar i vidi sta mu je sa glavom.

                  Comment


                  • #69
                    Reina otpada.

                    “There is absolutely no chance of Pepe Reina going to Milan,” said the Napoli goalkeeper’s agent after Gianluigi Donnarumma’s contract snub.

                    The Rossoneri need a new shot-stopper after Donnarumma today definitively refused to sign a new deal.

                    Spanish veteran Reina was mentioned as a potential short-term replacement at San Siro, but his representative silenced these rumours before they got going.

                    “There is absolutely no chance of Pepe Reina going to Milan,” agent Manuel Garcia Quilon told Radio Kiss Kiss Napoli.

                    Comment


                    • #70
                      Spanci nemaju pojma o ovome i Pero ne radi sa Minom evo 20 godina maltene tako da mislim da je ovo pokusaj jacanja pozicije i ugovora s Milanom

                      Plate u Realu su previse niske da bi neko zbog plate dosao...najjace mi je ovo u Realu su pare,a skoro svaki igrac bi izvan tog Reala imao vecu platu
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • #71
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Al su prepalili mediji, ko da je on neki Bog licno, momak ima 18 godina, naci ce Milan i bolji, nek ide smrad

                          Od ljubljene grba Milana, o zeljama da bude kapiten kao Maldini, pljuvanje po Juventusu, jos fali tamo da ode...

                          Real hoce Navasa, zato ne uzimaju De Geu, sada ako uzmu Donarumu posrace se po Navasu, smejurija...

                          Jedino u PSG da ide, i da propadne tamo, jer to za mene vise nije klub, to je skupina luzera

                          Comment


                          • #73
                            Svinja sve radi da ga gurne u Real i na kraju ce se Real popisati po Navasu.

                            Comment


                            • #74
                              Ne zali ga uopste, nije dostojan karakterom Milana...

                              To je kao sad Erera, nakon svih izjava, ne potpisi novi ugovor i ode u LFC na primer...

                              Perrin je sasvim dobar golman, zelim njega da vidim u Milanu

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Rossonero View Post
                                Svinja sve radi da ga gurne u Real i na kraju ce se Real popisati po Navasu.
                                Ja bih pre rekao da planira da ga odvede u Juve, pa posle proda za ogroman novac Realu. Slicno kao sa Pogbom.

                                Comment

                                Working...
                                X