Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2017/2018 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by maliajnstajn View Post
    Zvanicno se nudim svim velikim klubovima da pregovaram za njih sa ajkulama kao sto je Debeli i ljigavcem Mendesom.

    Ovi pregovori bi isli ovako.

    Zove debeli, kaze hocemo da ga pustite.

    -Ne moze.

    Ako ga ne pustite, uvest ce nemir u ekipu.

    -Spustena slusalica.

    Zove ponovo, ne javljas se.

    Zabranis mu pristup klupskim centrima.

    -Zoves malog na razgovor. Kazes mu, slusaj mali, od sad treniras sa juniorima. Nema pristupa prvom timu.

    Zoves Madrid, kazes 120m funti i vas je. Prva uplata mora biti kes 75m funti.

    Zoves debelog, kazes mu da mu je ponasanje neprihvatljivo, ali da smo odlucili prodati samo i iskljucivo za 120m funti i van Italije. Spustis slusalicu.

    Cekas.

    Na kraju ce potpisati ugovor ili ce se prodati za najmanje 95m.
    Ili ce se sacekati pola godine i ustedeti 95 miliona
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • #47
      Opasan potez malog a boga mi i bio je u nebranom grožđu.Da je produžio ugovor bio bi zakucan za Milan koji je svake godine sve lošiji i lošiji dok ovako ima šanse da se probije u top fudbal ali opet mogu laganice da ga roknu na klupu da sedi godinu dana,ali ja sam ubeđen da bi ga onda Juve pokupio za džabanu
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • #48
        Nema problema, mali ce sjedit kuci i gledat profesionalni fudbal i trenirati sa djecom od 15 godina.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • #49
          Originally posted by maliajnstajn View Post
          Nema problema, mali ce sjedit kuci i gledat profesionalni fudbal i trenirati sa djecom od 15 godina.
          I onda ce svaki igrac u buducnosti dobro razmisliti da li da potpise za Milan obzirom na to kako postupaju sa igracima. Ne razmisljas dovoljno siroko o posledicama, razocaran sam Aki biznis magu.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • #50
            Originally posted by bici View Post
            I onda ce svaki igrac u buducnosti dobro razmisliti da li da potpise za Milan obzirom na to kako postupaju sa igracima. Ne razmisljas dovoljno siroko o posledicama, razocaran sam Aki biznis magu.
            Pa i Junajted je sličnu stvar uradio De Gei mada ona sapunica je bila dosta gora,ne mora da znači da bi se tako odrazilo na klub.Ali opet to su sve priče šta bi bilo kad bi bilo,ja navijam da ode u Juventus
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • #51
              Originally posted by bici View Post
              I onda ce svaki igrac u buducnosti dobro razmisliti da li da potpise za Milan obzirom na to kako postupaju sa igracima. Ne razmisljas dovoljno siroko o posledicama, razocaran sam Aki biznis magu.
              Igrac se ne ponasa adekvatno sa ugovorom, poceo je da uvodi nemir u ekipu. Klub ima ogromnu odgovornost da zastiti ostatak zaposlenika od toksicnosti jednog.

              Hoces da napustis klub, ne zelis da posvetis svoju buducnost klubu, nema problema, ko plati cifru kojom cijenimo tvoj ugovor, slobodan si da ides, do tada imas ponudu kluba na stolu da je potpises ili trening s juniorima.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • #52
                Gnjida mala. 21. oktobar.

                Donnarumma to La Stampa: "My future? I am playing in the team of my heart which I've always been cheering for, I could not get any better."
                Donnarumma: "Where I imagine myself at 38? Hopefully I will be playing in goal and maybe within 10 years wear the captain armband of Milan."
                sigpic

                Comment


                • #53
                  A Real mu odma nudi 6 miliona eura po sezoni

                  Samo da Milan ne popusti i drzi ga na klupi godinu dana. Em mu usporava razvoj, em prasica ne dobija ni cent od transfera. Pare imaju, ovi Kinezi sto ih drze ne znaju sta ce od para.
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Daj Perina.

                      Sky report that first names that have surfaced to replace Donnarumma are Norberto Neto and Mattia Perin [Sky].

                      Comment


                      • #56
                        Samo je pitanje kad ce ovaj Mino dobiti po njušci.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Vladan View Post
                          A Real mu odma nudi 6 miliona eura po sezoni

                          Samo da Milan ne popusti i drzi ga na klupi godinu dana. Em mu usporava razvoj, em prasica ne dobija ni cent od transfera. Pare imaju, ovi Kinezi sto ih drze ne znaju sta ce od para.
                          Mislim da ce ga morati prodati zbog finansijskog fer pleja.

                          Rosso, jel vidis sada kako je bilo Limaricu i Gangaricu kada si ih izdao? Ti njih, Donaruma tebe, karma je to

                          Comment


                          • #58
                            Lepo ja rekoh Rosoneru pre par meseci, Rajola je to, nikad se ne zna, a on se meni smejao. Plus je ismevao moju valuaciju od 40-50 milki za njega, sto je sada jako realno obzirom u kakvu ih je situaciju Rajola ocekivano strpao.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • #59
                              Citam po netu komentare i ne mogu da vjerujem koliko neki idu daleko, ne mogu da ih nazovem "ljudi" zele da Donnarumma pogine kada bude isao za Madrid ili Pariz. UZAS!!!!!
                              Last edited by Rossonero; 15-06-17, 20:24.

                              Comment


                              • #60
                                Jbg Rosso, mnogi su u njemu vidjeli novi simbol Milana, buduću legendu.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X