Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2017/2018 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by bice View Post
    Ja sam ovih meseci bio ubedjen da dolazi Abate, tj. zamenio skroz njih dvojicu, zato sam bio nezadovoljan transferom
    Moze i Abate,dobar posao za sad obavljamo,Rodrigez bi do kraja nedelje ili pocetkom sledece trebao doci na medicinske preglede
    >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

    Comment


    • #17
      Sjećate se Maicona? Potpisao je za brazilski Avai.

      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • #18
        Pepe blizu Intera.

        Real Madrid defender Pepe has turned down a big-money offer from Chinese club Hebei Fortune to instead join Inter Milan.

        Comment


        • #19
          Inter agree Spalletti contract

          Multiple sources claim Luciano Spalletti has agreed a two-year contract to become Inter Coach, which will be announced on Monday.

          The tactician left Roma when his contract expired this summer, despite taking the Giallorossi to second place and automatic Champions League qualification.

          According to various sources today, including Sky Sport Italia, Sportitalia, Tuttomercatoweb and Mediaset Premium, a deal has been struck in every detail.

          It will be a two-year contract with an all-new coaching staff at San Siro.

          The formal announcement is expected on Monday.

          Comment


          • #20

            Comment


            • #21
              Di Marzio

              #Milan-#Lazio combined deal for #Keita and #Biglia was agreed to for a fee near €50m

              Comment


              • #22

                Comment


                • #23
                  Milan have offered Torino €45M + bonuses for Belotti. Torino want €70M + Zapata + Niang. [Sky]
                  Tesko ce ga pustiti ovi iz Torina.

                  Comment


                  • #24
                    Benevento je pobedio Karpi u plej-ofu i to je poslednji klub koji će biti član Serije A sledeće sezone. SPAL Ferara, Helas Verona i Benevento.
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Banega zvanicno presao u Meksicki Tigres za 13 miliona http://www.football-italia.net/10386...-banega-tigres

                      Kazu da se agent Balde Keite posle uspesnih razgovora za Milanom, sastao sa Paraticiem. Keita navodno zeli u Juventus, ali Milan i Lazio su vec dogovorili uslove, videcemo sta ce dalje biti.
                      http://www.football-italia.net/10386...lan-meets-juve

                      Di Francesko kao sto smo i predpostavljali gotovo sigurno novi trener Rome.
                      Last edited by bice; 09-06-17, 00:13.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #26
                        Nece Juve da odresi kesu za Keitu Baldea, jer i nije da nam nesto treba. Ponudili 12M+Sturaro

                        Comment


                        • #27
                          Pa sta ti to cudno, kad je Marota (sem kad su placali Iguaina) u ovih 5 godina dao neke velike novce?
                          Cak sam cuo da spremaju ponudu za Daglasa Kostu od 25 miliona, sto je vredjanje svacije inteligencije
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #28
                            Sik u Juveu za 25 miliona evra. Bogami opasna suma.

                            Comment


                            • #29
                              Tolika mu bila klauzula jbg, mada nesto su pominjali da ce valjda probati na pozajmicu prvo sa pravom otkupa pa bi iznelo par miliona manje.
                              Zadovoljan sam ovim transferom.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • #30
                                Konačno su rešili da izbace sudije na gol-liniji (korisne poput čira na dupetu) i uvedu video-tehnologiju i za situacije u polju.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X