Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2017/2018 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Manolas po meni veoma dobar igrac, steta sto je pojurio za parama...
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Za mene je nedefinisan, igra dobro 15 kola pa kiksne kad je najpotrebniji.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Kreteni od Manolasa i Paredesa odose u Zenit
        Teski kreteni, jos Manolas se vec kotira kao kvalitetan stoper, plus mlad. Mogo je pare da juri po PL, a ne u jbnu Rusiju

        Comment


        • Maxime Gonalons will join Roma and undergo a medical on Monday, confirmed his agent, after a €5m deal with Olympique Lyonnais.
          ....

          Sent from my Samsung using Tapatalk

          Comment


          • Cudi me da je Lion pustio Gonalonsa za samo 5 miliona. U danasnje vreme vredi on bar 15-ak.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Monchi je jebeni genije.

              Sassuolo midfielder Lorenzo Pellegrini is “very happy” to be signing for Roma and confirmed there will be a Press conference on Friday.
              Sent from my Samsung using Tapatalk
              Last edited by Rossonero; 28-06-17, 22:08.

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                Cudi me da je Lion pustio Gonalonsa za samo 5 miliona. U danasnje vreme vredi on bar 15-ak.
                Verovatno poslednja godina ugovora, pa daj da ućare koliko toliko.

                Comment


                • Eno nasi nude 40 miliona za Bernardeskija kome je isto poslednja godina ugovora.
                  A za Scesnog, Matudija i ostale kada ponude smesne pare oni odbiju glatko
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Last edited by Prototype; 29-06-17, 21:46.

                    Comment


                    • Pravo je pitanje ima li Danilo Portugalski pasos ili nema, jer to bi automatski znacilo da se mozemo pozdraviti sa Kostom.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Nisam za Bernandeskija, nije to ozbiljno pojačanje. Bolji igrač je Kvadrado npr.

                        A i Danilo mi nije sad neko wow pojačanje na poziciji beka, ali u svakom slučaju bolje od Darmiana i De Šiljia.

                        Comment


                        • Bolje grunuti jedno 20 m za Cancela, i imas krstenog beka jedno 2-3 sezone dok ga ne otmu Real i Barsa...
                          Bolji meni Aurier od Danila.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Danilo je dobar igrac, ako povrati onu formu iz Porta bice i vise nego dobar. Plus u Juve moze konacno da nauci kako se igra odbrana

                            Uvek sam za Bernardeskog, u boljoj sredini ima da procveta, ima sve u svojoj igri da bude WC, ali da li ima mentalitet ostaje da se vidi.

                            Sto se tice Douglas Coste, uvek sam za njegovo dovodjenje, gotivio sam ga jos u Shakhtar-u, nadam se da cemo ga dovesti. Bayern za sada odugvlaci jer nemaju zamenu tj njihova primarna meta je jos na KK, mozda zbog toga Juve odustane na kraju, jer ne mogu da cekaju.

                            Comment


                            • Manolas ipak odbio ponudu Zenita

                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Pametno, cuj da ide u Rusiju

                                Al bice glupo ako Roma bude prodavala Rudigera, posebno za nekih 30-ak miliona. Moraju da pokazu malo ambicije.

                                Comment

                                Working...
                                X