Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Male, veoma male su šanse da se nešto ovako desi.

    Zidane will only sign Mbappe if Bale leaves Real Madrid
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • #17
      DONE DEAL: Villarreal have confirmed the signing of Rúben Semedo from Sporting CP on a five-year contract.

      (Via @VillarrealCF)
      Semedo: "Villarreal is an interesting project, a great club as everyone knows - and that is what I need right now."
      14 miliona evra

      Comment


      • #18
        sigpic

        Comment


        • #19
          Zeli u Barsu kaze Di Marzio, ponudice mu PSZ novi ugovor da bi ga zadrzao. Verati je gori od Mesija i Ronalda sa novim ugovrima, na svakih pola godine cini mi se potpise novi.
          sigpic

          Comment


          • #20
            Marco po meni njima nista ne rjesava i mislim da ovi sto gledaju Barcelonu to znaju.Njima treba (pored Marca) jedan dinamicniji veznjak koji ce praviti razliku u veznom redu kada se igra 1 v 1...tacnije vise pate radi nedostatka jake 8(Iniesta sto je logicno ima oscilacije i sve ce ih vise imati) nego stabilne 6 u igri kao sto je Verratti
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • #21
              Originally posted by AK47 View Post
              Marco po meni njima nista ne rjesava i mislim da ovi sto gledaju Barcelonu to znaju.Njima treba (pored Marca) jedan dinamicniji veznjak koji ce praviti razliku u veznom redu kada se igra 1 v 1...tacnije vise pate radi nedostatka jake 8(Iniesta sto je logicno ima oscilacije i sve ce ih vise imati) nego stabilne 6 u igri kao sto je Verratti
              То је Кутињо, само не од ове, него следеће сезоне. Чак ће и у Ливерпулу играти на средини терена осмицу.

              Comment


              • #22
                Eh jedino ako Ernesto promjeni taktiku u 4231, onda bi Marco i Sergio igrali sredinu, a Barsa bi trebala jos jedno desno krilo. Mada bi Coutinha vise volio.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • #23
                  4-2-1-3

                  Ter Stegen
                  Desni bek - Pike - Umtiti - Alba
                  Verati - Buskets
                  Mesi
                  Desno krilo - Suarez - Nejmar

                  Mada, licno sam ubjedjenja da Verati nece doci.

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Ognjen View Post
                    4-2-1-3

                    Ter Stegen
                    Desni bek - Pike - Umtiti - Alba
                    Verati - Buskets
                    Mesi
                    Desno krilo - Suarez - Nejmar

                    Mada, licno sam ubjedjenja da Verati nece doci.
                    Меси мора да игра на крилу, нема довољно простора као предњи везни.

                    Comment


                    • #25
                      Messi ce imati slobodu da brani ako hoce.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • #26
                        Kako stvari stoje, mogli bi Ronaldo i Messi jedan drugome praviti društvo u zatvoru.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • #27
                          ....

                          Sevilla president Jose Castro says they are working hard to try and sign Manchester City striker Nolito and his former Etihad team-mate Jesus Navas.
                          Eduardo Berizzo has been appointed Sevilla manager on a two-year deal.
                          Spoiler
                          Last edited by Rossonero; 13-06-17, 20:21.

                          Comment


                          • #28

                            Comment


                            • #29
                              Za sve koji vole fudbal i za one koji su sumnjali u njega...nenormalan nivo + najveca ljepota u igri Isca Alarcona

                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • #30
                                Hajde da dogovorimo transfer u Englesku, da ga vidimo protiv Shawcrossa i Hutha?
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X