Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje meceva - RG 2017.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samuraj View Post
    Mislim da su i Nadal i Djokovic na svom najvisem nivou bolji igraci od Federera na njegovom maksimumu. Ali Roger ostaje najveci. Barem jos godinu dana.
    Neka u Wimbledonu pobedi Murray.

    Comment


    • Dominator

      Comment


      • Bravo!
        https://www.facebook.com/nike/videos...060818038445/?
        autoplay_reason=gatekeeper&video_container_type=0& video_creator_product_type=2&app_id=2392950137&liv e_video_guests=0
        OVAKO

        Comment


        • Originally posted by Srkisa View Post
          10 gsova na Rg je veći uspjeh od 4gsa u nizu,daleko veći,bravo Rafinjo legendo
          Svaka cast Rafi ali preterujes, nije bas daleko veci ali jeste impresivan uspeh kao i potonji.

          Comment


          • Svakako nisu snimili emisiju o Novakovom dostignuću nikad. Ovu Rafinu su i pre nego je osvojio.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              To ti kazem.
              Gde si Dino, gde si kralju, drago mi je zbog tebe i jos nekih Rafaelovih navijaca.
              A drago mi je i zbog ovih kvazi Vavrinkinih simpatizera i obozavlaca.

              WAwrinka bi bio puno simpaticnjij, da pokaze srce i na ostalim turnirima. Ne svidja mi se njegova oportunisticka teniska filozofija.

              Comment


              • Originally posted by Weltschmerz View Post
                Svakako nisu snimili emisiju o Novakovom dostignuću nikad. Ovu Rafinu su i pre nego je osvojio.
                Nepravedan je teniski svet prema Novaku ali na nepravdu smo navikli.

                Comment


                • Vazno da je Nadal malo ispravio tu nepravdu, nije on kriv sto je ES seljana. Rafa je GOAT. Djokovic cetiri Slema u nizu, Nadal 10 titula na jednom Slemu. To su zastrasujuci rekordi.
                  sigpic

                  Comment

                  Working...
                  X