Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma samo je bitno hoće li ga boliti koljeno, pa i sam je to rekao. Naravno da je trava problem za Rafu kad mora da se spušta, i da će biti teško. Al kao što i sam kaže, ako dobijem prva dva meča bit će svega.

    Rafa ima više Wimbledon finala i od Novaka i od Endija, tako da ako zdravlje posluži, tenis neće zakazti.
    Last edited by Velikiajnstajn; 12-06-17, 20:59.
    1. Andrey Rublev
    2. Thanasi Kokkinakis
    3. Alexander Zverev
    4. Ernesto Escobedo

    Renesansa tenisa u 2016 godini.

    Comment


    • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
      Ma samo je bitno hoće li ga boliti koljeno, pa i sam je to rekao. Naravno da je trava problem za Rafu kad mora da se spušta, i da će biti teško. Al kao što i sam kaže, ako dobijem prva dva meča bit će svega.

      Rafa ima više Wimbledon finala i od Novaka i od Endija, tako da ako zdravlje posluži, tenis neće zakazti.
      Kako te uhvatila euforija,sto je to dijete,opusti se.Kakav crni Nadal i Vimbldon,to je nemoguce,nemamo se cemu tu nadat.Neka se on sprema za Hamburg sto kazu neki nije tih 500 bodova za bacit.

      Comment


      • Haha, samo tako Ivane.
        1. Andrey Rublev
        2. Thanasi Kokkinakis
        3. Alexander Zverev
        4. Ernesto Escobedo

        Renesansa tenisa u 2016 godini.

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          I treba da se biješ.

          Hvala Olja, hvala Luka. Izmakle su karte za RG samo zato što nisam ni razmišljao o tome da bih na kraju mogao za iste da se borim. Eh da mi je notino samopouzdanje/egoizam
          Meni jedino žao onih silnih loptica što su mi ostale Mislim 8-9 da ih je ostalo.

          A hladno me je Madrid koštao jedno 200-300 bodova u prvim kolima, jer sam ga izazvao par puta, da bi tek kasnije skontao da lik ne igra uopće
          Naravno i ključno mi je bilo ispadanje Chunga, tu sam se mogao odlijepiti značajnije.
          Uglavnom, šteta je što sam RG ima ovu igru.

          Comment


          • E pa cestitke i tebi Luka na drugom, kad vec nece niko meni bronzu.
            Al kakav sam gaf napravila...zaboravila u celoj guzvi na fantazi ...a razbila ovaj RG... ijaoooo kakav maler... malo pre se setila
            Last edited by miloolja; 12-06-17, 21:25.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              E pa cestitke i tebi Luka na drugom, kad vec nece niko meni bronzu.
              Al kakav sam gaf napravila...zaboravila i celoj guzvi na fantazi ...a razbila ovaj RG... ijaoooo kakav maler...
              Cestitam ti bronzu Oljice.

              Comment



              • Hehe samo se ti sali sa mnom...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  E pa cestitke i tebi Luka na drugom, kad vec nece niko meni bronzu.
                  Al kakav sam gaf napravila...zaboravila u celoj guzvi na fantazi ...a razbila ovaj RG... ijaoooo kakav maler... malo pre se setila
                  Pa čekaj, dok čovjek poveže ko je ko. Kako ću ja znati da si ti trešnje i šljaka. Mislim da si i prošle godine imala isti nik, ali nisam znao da si ti.
                  Čestitam na bronci Olja

                  I hvala na čestitkama

                  Bilo bi fer da sam bar dobio 1% Wawrinkinog honorara kao drugog, ali hajde... Bit ću skroman
                  Last edited by luka; 12-06-17, 21:29.

                  Comment


                  • Pa pitas Luka kad ne znas ... a iskreno se ne secam kakav mi je nik bil prosle god, sumnjam da je bio isti..sada dok sam se reg jela sam tresnje...tako pozaicno...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Pa pitas Luka kad ne znas ... a iskreno se ne secam kakav mi je nik bil prosle god, sumnjam da je bio isti..sada dok sam se reg jela sam tresnje...tako pozaicno...
                      Jeste, bilo je nešto specifično sa trešnjama. Čista analogija. Ako voliš trešnje, uvijek se jedu u doba RG. Tako da je moguće da si ih jela i prošle godine.
                      Ne znam da li je Vladan najbolji sam, ali mislim da je i OljaiŠtrrudla bio prošle godine.
                      Bojana je bila Pako, to je standardno.

                      Uostalom, mislim da je svima nik ostao isti, ako si se registrirao istim mailom.

                      Comment


                      • Naravno, to sa i htela sa napisem iako se ne secam, da sam vrv i prosle jela tresnje.. a taj najboljijeee tj olja i strudla je noto, kao i prosle.
                        Super je igrica, najbolja od svih do sada.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Šta pričate svašta, najbolji je ovaj naš Siucide

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            Nadal kad god je fizickio bio na vrhuncu dolazio do zavrsnice Wimbledona, odnosno kad god nije imao problema sa povredama, izuzev 2015 i poraza od Dustina Browna. Tad je ranije ispao na RG-u, imao mnogo vremena za pripreme na travi, osvoijo Studgart i usao bas sa ok ocekivanja na Wimbledona. Nakon poraza od Browna pricao je da je bas bio razocaran i da nije ocekivao da ce ovako rano ispasti.

                            E sad, trenutno je fizicki nenormalno spreman i jak, ostaje da vidimo kako ce se prilagoditi na travi, odnosno kako ce njegova koljena podneti promenu podloge. Bude li sve bilo ok uz malo srece u zdrebu on moze do 1/4 ili 1/2 finale komotno.
                            Kao sto sam juce rekao "Trava je za krave" i zato Stefane nemoj da se zamaras nebitnim stvarima imas la decimu i uzivaj,retko ko moze da uziva u decimu ti imas tu privilegiju i cast, neki su plakali kada su jednom dobili finale RG i ne protiv Rafu neki su posle osvajanja otsutni mesecima, ma ko sta pricao svima je bio san da osvoje RG, sto se time W Rafa ima dva trofeja od ukupno pet finala to nije mala stvar' sto se ti ce ove godine,ako prodje prvi vikend moze i do finala jer na kraju se igra na brzoj zemlji.

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                              Šta pričate svašta, najbolji je ovaj naš Siucide
                              Ubedljivo, toliko ispred ostalih da je pao ispod horizonta.

                              Comment

                              Working...
                              X