Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Do 4tog zareza se apsolutno sve slažem
    Ja to posmatram iz mog ugla,meni ne smeta kad neki Djokovicev navijac napise da ce Nole razbit Nadala,ili kada navija za Nadalovog protivnika,ja ne volim one maliciozne komentare,izmisljanje nekih zavjera i gluposti,nidopostavanje uspjeha mog igraca,ponizavanje,to meni smeta.Neki od tih gore pomenutih koji su nam dusu uzimali sad na isti nacin komentarisu i svog igraca,cim nema uspjeha kao ranije,tako da je to u stvari njihov karakter koji nema veze sa tim za koga navijaju.Takvih ima medju svim navijackim grupacijama.
    Last edited by E1_PG; 07-06-17, 20:27.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Prvo, zato sto navijam za Federera, drugo zato sto Nadal igra odvratan tenis koji mi se nikad nije svidjao
      Odvratan tenis ?
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Karabatića??
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Ivan_pg View Post
          Ja to posmatram iz mog ugla,meni ne smeta kad neki Djokovicev navijac napise da ce Nole razbit Nadala,ili kada navija za Nadalovog protivnika,ja ne volim one maliciozne komentare,izmisljanje nekih zavjera i gluposti,nidopostavanje uspjeha mog igraca,ponizavanje,to meni smeta.Neki od tih gore pomenutih koji su nam dusu uzimali sad na isti nacin komentarisu i svog igraca,cim nema uspjeha kao ranije,tako da je to u stvari njihov karatker koji nema veze sa tim za koga navijaju.Takvih ima medju svim navijackim grupacijama.
          Ne mogu ti dati reputaciju
          13/13!

          Comment


          • Originally posted by MareLFC View Post
            Odvratan tenis ?
            Ruzan tenis, ako ti je lakse tako
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Karabatića??
              uzasne, uzasne stvari za najboljeg rukometasa svih vremena izrecene
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Ruzan tenis, ako ti je lakse tako
                A serverer tenis je toliko lep da nemam reci
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by MareLFC View Post
                  A serverer tenis je toliko lep da nemam reci
                  Tebi se ne svidja, meni se svidja, zato ja navijam za Federera, a ti ne
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    uzasne, uzasne stvari za najboljeg rukometasa svih vremena izrecene
                    Ko to?
                    OVAKO

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      uzasne, uzasne stvari za najboljeg rukometasa svih vremena izrecene
                      Ko to? Stefko-Kobe naš? Nooooo..nema šanse...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Bojana moze da navija samo za tenisere koji igraju jednorucni backhand. Zato u polufinalima navija za Thiema i Wawrinku.

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Najbolan poraz u karijere, rekao sam smesta nakon finala. Gubio je on mnogo puta od Djokovica, od Rogera, od Endija, ali ovo je najbolniji poraz jer je imao brejk prednosti u petom. Ako osvoji RG imao bi samo Slam manje od Rogera i mnogo verovatno bi zacementirao titulu GOAT-a. Ali jbg sta je tu je, daj i La Decima ne bunimo se.
                          18>14
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                          Comment


                          • Ne brojimo sitno

                            Comment


                            • Originally posted by LegendaBL View Post
                              18>14
                              816c000f01c948849b0716ff68a67c4e.jpg
                              OVAKO

                              Comment


                              • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                                Djokovića se bojimo i dalje, Rogera nismo nikad nit ćemo kad.

                                Novaka se bojimo od 2011, a Rogera se bojimo od finala AO 2017.

                                Comment

                                Working...
                                X