Announcement

Collapse
No announcement yet.

Aleksandar Saša Zverev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aleksandar Saša Zverev

    Mnogi na forumu ga vole, predviđaju blistavu budućnost i divnu karijeru ispunjenu mnogim titulama.

    S' toga je red da dobije svoju temu na forumu, na dan kada je osvojio prvu ozbiljnu titulu - ATP Masters Rim ( popularnu hiljadarku ) i ušao u top 10.
    Ukupno gledano četvrtu u karijeri...
    Momak Visok198 cm rođen 20.04.1997. u Hamburgu u Nemačkoj u teniskoj porodici. Stariji brat Miša je takođe teniser, dok mu je tata Aleksanar senior u ulozi trenera.
    Igra desnom rukom i dvoručni BH.

    Ostalo ćemo dodavati u hodu, ne ide baš da se sve ispiše u prvom postu.

    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

  • #2
    Bravo Maro
    Ostat će upamćeno da si je ti otvorila

    Comment


    • #3
      Buduci no.1 i visestruki slem sampion
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • #4
        Zverev je sigurno buduci broj jedan. I mnogostruku GS sampion. Ja zapravo ne vidim sto moze da ga sprijeci da se umijesa u bornu za rekorde. On nema konkurencije u svojoj generaciji.

        Jedino mozda visina. Da li ce ona da postane problem kako bude stario?

        Comment


        • #5
          Originally posted by luka View Post
          Bravo Maro
          Ostat će upamćeno da si je ti otvorila
          Šta ću kada volim tenis... I nema gorčine jer je dobio Novaka danas

          Originally posted by NI View Post
          Zverev je sigurno buduci broj jedan. I mnogostruku GS sampion. Ja zapravo ne vidim sto moze da ga sprijeci da se umijesa u bornu za rekorde. On nema konkurencije u svojoj generaciji.

          Jedino mozda visina. Da li ce ona da postane problem kako bude stario?
          Možda će i smetati, ali verujem da će kako bude stario ( o Bože stario - bolje da kažem odrastao ) učiti kako da se nosi sa tim, pa će kretanje kompenzovati ( sada već ) fantastičnim servisima
          A začuđujuće je kako ima dobro kretanje za jednog dvometraša.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • #6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • #7
              Originally posted by NI View Post
              Zverev je sigurno buduci broj jedan. I mnogostruku GS sampion. Ja zapravo ne vidim sto moze da ga sprijeci da se umijesa u bornu za rekorde. On nema konkurencije u svojoj generaciji.

              Jedino mozda visina. Da li ce ona da postane problem kako bude stario?
              Jel efikasniji od Novaka?

              Comment


              • #8
                Čestitam!! "Malecki" je klasa
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • #9
                  Rutinski do prve velike titule
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Srkisa View Post
                    Jel efikasniji od Novaka?
                    Za sada nije. Da li moze postati?

                    Tesko pitanje. Kako sada izgledaju stvari, ima predispoziciju da bude GOAT (to znaci sanse 5%). Ali postoje problemi/nepoznate.

                    Prvo, visina. Da li ce to uticati na njegovu pokretljivost kako bude stario? Drugo, on je shot-maker. Sto kad nema dana? Sto kad ne pogadja bombe na servisu i udarcima sa osnovne. Trece, da li ce nastvaiti da radi i usavrsava se. Cetvrto, kad ce se zasititi?

                    Ide mu u prilog sto ponovo dolazi vrijeme servera, a on ce za njih biti penicilin. To je pokazao i na ovom turniru.
                    Last edited by NI; 21-05-17, 19:10.

                    Comment


                    • #11
                      Decko je poceo, a ti pitas kad ce da se zasiti
                      A njegov tim tako pametnu vodi njegovu karijeru, da ja nemam nikakve sumnje da ce decko samo da napreduje
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • #12
                        Bojana,

                        Znas da budes pretjerano pametna. Onoo sto je danas Sasa pokazao, a pokazivao je i ranije je impresivno.

                        Ima sve udarce vidis e da mu je tata teniski trener. Ima cak i BH, sto je rijetko za njegovu visinu. Zamisli Raonica sa Sasinim BH. Servis ce da popravi. Nevjerovatno se krece. Ima sampionski mentalitet! Zato sam rekao da je zakucao na vrata velike cetvorke. On moze biti peti. S tim sto je 10 i vise godina mladji od ostale cetvorice.

                        Ako dam malo masti na volju, ne vidim mu kraja. Ali GOAT se ne postaje u jednoj sezoni! Onda, on ce da postane lovina. Igraci ce da mu traze slabosti itd. itd. Znaci ako spekulisem o njemu kao GOAT-u moram uzimati u obzir i koliko ce mu trebati da se zasiti. Sto je tu nejasno?

                        Da si rekla, prerano je da se prica o njemu kao GOAT-u, to bi bio smislen komentar iako se o svemu moze spekulisati.

                        Comment


                        • #13
                          Mislim da se previse opterecujes tom titulom, opusti se i uzivaj u tenisu
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • #14
                            http://www.dw.com/sr/be%C5%BEite-sti...rev/a-38934380
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • #15
                              „Australijanac Nik Kirijos, br. 18 na svetu, možda je i malo veći talenat za kretanje a možda ima i malo bolji osećaj za loptu.

                              Ko je napisao ovu statiju treba mu se smesta oduzeti licencu.
                              OVAKO

                              Comment

                              Working...
                              X