Announcement

Collapse
No announcement yet.

RIM 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Imas vest, par postova iznad, odustao je
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • #62
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • #63
        Kakva greska Lajanija sada, bas je pokrao Andersona. U poslednje vreme dosta gresi. Bio je najbolji sudija, ali u poslednje vreme to svakako nije.

        Comment


        • #64
          Kad je poslednji put pogrešio? Uopšte se ne slažem, a normano da mora i on ponekad da pogreši... šta drugi rade, na svakoj skoro, on je fenomenalan.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • #65
            Stefan Kobe ce da potvrdi da je Coric skoro pokrao negde. Elem, slazem se da je fenomenalan sudija. Samo najbolji sudija moze da bude samo jedan, u ovom trenutku mislim da on to nije. I sudija moze da ima periode gde slabije sudi, a Lajani je svakako u tom periodu.

            Comment


            • #66
              Originally posted by miloolja View Post


              Ali stolicu

              Comment


              • #67
                Hahaha lud skroz

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #68
                  Kakav debil..
                  13/13!

                  Comment


                  • #69
                    LAjani je pokrao Corica u MC-u. U zadnje vreme radi neke bezvezne greske, ne znam zbog cega... On je vrhunski sudija, al meni nije neka gotiva jer mislim je attention whore i da zeli da bude u centru paznje svo vreme.
                    OVAKO

                    Comment


                    • #70
                      Nema vise snage Gofan. Veliki peh ya njega sto je na zadnja dva turnira 9. nosilac, mislim da bi i ovde daleko stigao da je bio slobodan u prvom kolu.

                      Comment


                      • #71
                        Per carina
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Uh Has deli krompire i sa 100 godina haha.

                          Sacekace najverovatnije jos jedan set Noloux Giocchovigi da izadje na teren, posto Gofan vodi 5-2 u 2. setu.

                          Comment


                          • #73
                            Covjek ima 39 godina, moj komsija gospodin Draginja ima 89 godina i okopava krompir, a i kuva ga za rucak.
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Ahahahaha. Jbg, nema onog dugmeta za reputaciju. Danas je nasao da ne radi forum

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by madrid View Post
                                Ahahahaha. Jbg, nema onog dugmeta za reputaciju. Danas je nasao da ne radi forum
                                Desni klik na zamišljeno mesto gde obično stoji ikona za reputaciju pa open in new tab

                                Comment

                                Working...
                                X