Announcement

Collapse
No announcement yet.

RIM 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Aleksa View Post
    Bolje da se ne vraća
    Sto? Taman jos malo da zacini sve ovo.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Al ce ovde biti zanimljivo do kraja RGa

      Dok se ne vrati Stari

      Drug Stari nema šta da traži na travi ove godine... To je kaparisano
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Polako....
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Znaci snaga je u brokoliju, idem u Anandu do odvalim supicu od pastrnaka I zelja.
          Eeeeee al ne ide to tako... prvo moraš dugo, dugo da ga brstiš, i da ga voliš, da, da...a ono da grliš drveće da ne pričam...
          Sprdajte se sad!

          A kako ..? Glasnije to malo
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Okejj jee ovo sveee ali zasto zastoo onako bezvoljno protiv Rafe u subotu,zasto nije zeleo ovako da ga razbije?,jedino to me mucii trenutno inacee znalo se ko je najbolji,valjda cemo Rafu na Rg docekati i Rafu

            Comment


            • ок, Ноле је успео да га избаци из игре, из меча и онда је све лако, Тим је статирао.. сутра је важно да се све докаже, да не буде да се занесе и да га Аца исто овако не искористи...
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Srkisa View Post
                Okejj jee ovo sveee ali zasto zastoo onako bezvoljno protiv Rafe u subotu,zasto nije zeleo ovako da ga razbije?,jedino to me mucii trenutno inacee znalo se ko je najbolji,valjda cemo Rafu na Rg docekati i Rafu
                Daje mu nadu kao i Mareju prošle godine u Rimu , pred RG
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Centurion View Post
                  Hvala ti, biće mnogo suza nakon odbrane titule
                  Kako god, ja se nudim, pa vi iskoristite ih soodvetno.

                  I jos nesto, jedna lasta prolece ne donosi, ima vremena da vidimo koliko je sati. Nece u Parizu verovatno biti sa suprotne strane uprpani klinac kao sto je bio danas Dominik Tim, a i uslovi nisu bas ovako idealni da bude svezo uvece
                  Last edited by The King of Clay; 20-05-17, 20:42.

                  Comment


                  • Sad Zverev u sebi misli,sto mi je ovo finale trebalo,sto bas sad,kud bas na Novaka
                    >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                    Comment


                    • Originally posted by The King of Clay View Post
                      Kako god, ja se nudim, pa vi iskoristite ih soodvetno.

                      I jos nesto, jedna lasta prolece ne donosi, ima vremena da vidimo koliko je sati. Nece u Parizu verovatno biti sa suprotne strane uprpani klinac kao sto je bio danas Dominik Tim, a i uslovi nisu bas ovako idealni da bude svezo uvece
                      Dobro je to sto se Tim samo protiv Djokovica usere, a protiv Nadala daje maksimum.
                      Da li to govori o njihovim igrackim velicnama ili o necemu drugom?
                      Videcemo.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by The King of Clay View Post
                        Kako god, ja se nudim, pa vi iskoristite ih soodvetno.

                        I jos nesto, jedna lasta prolece ne donosi, ima vremena da vidimo koliko je sati. Nece u Parizu verovatno biti sa suprotne strane uprpani klinac kao sto je bio danas Dominik Tim, a i uslovi nisu bas ovako idealni da bude svezo uvece
                        Još da taj uprpani nije izbacio tvog pulena pa da taj argument uzmem kao relevantan.

                        Comment


                        • полако долазим к,себи....
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by The King of Clay View Post
                            Kako god, ja se nudim, pa vi iskoristite ih soodvetno.

                            I jos nesto, jedna lasta prolece ne donosi, ima vremena da vidimo koliko je sati. Nece u Parizu verovatno biti sa suprotne strane uprpani klinac kao sto je bio danas Dominik Tim, a i uslovi nisu bas ovako idealni da bude svezo uvece
                            Da , a zamisli nije se uprpao od Rafe
                            Jednostavno bio je umoran, Novak je odigrao brutalno i to je to...

                            Originally posted by ACM Dejan View Post
                            Sad Zverev u sebi misli,sto mi je ovo finale trebalo,sto bas sad,kud bas na Novaka
                            Meni ga žao nekako
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Centurion View Post
                              Još da taj uprpani nije izbacio tvog pulena pa da taj argument uzmem kao relevantan.
                              Verovatno nisi gledao mec. Rafa je odigrao 5 puta losije nego sto je igrao pre, verovatno i umisljeno da se smanji rizik povrede itd.
                              Bitna je La Decima, a i onako sasvim dovoljno je uzeo sto se tice pripreme za RG.

                              Comment


                              • Nista nisam stigao da ispratim, ali vidim da je Thiem briljirao.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X