Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ne svidja mi se u kome pravcu ide vikend, ali Ajde sačekamo sutra. Ko je mislio da će mečke da stoje i gledaju ferrari... jako jako ozbiljne očigledno nadogradnje sada su crveni na potezu da li šasija može da isprati do kraja merdze.

    Comment


    • #17
      Mercedes je izgleda napravio veći iskorak za ovu trku, po trkačkom tempu reklo bi se da su ispred Ferrarija (mada je Seb bio na Medium, a Kimi vrlo neujednačen sa krugovima) otprilike kao Bottas u Rusiji. RB je smanjio zaostatak, ali opet - tako je i u Rusiji delovalo. Pol pozicija deluje kao gotova stvar za Mečku, ali to je jedino što deluje iole sigurno...

      Comment


      • #18
        Motori i oko njih uoci Spanije


        Tim Vozač ICE TC MGU-H MGU-K ES CE
        Mercedes Hamilton 1 1 1 1 1 1
        Mercedes Bottas 1 1 1 1 1 2
        Red Bull TAG Heuer* Ricciardo 2 2 2 1 1 2
        Red Bull TAG Heuer* Verstappen 2 2 2 1 1 2
        Ferrari Vettel 1 3 2 1 2 2
        Ferrari Raikkonen 2 3 2 1 2 2
        Force India Mercedes Perez 1 1 1 1 1 1
        Force India Mercedes Ocon 1 1 1 1 2 1
        Williams Mercedes Massa 1 1 1 1 2 1
        Williams Mercedes Stroll 1 1 1 1 1 1
        McLaren Honda Alonso 2 3 3 2 1 1
        McLaren Honda Vandoorne 2 5 5 2 3 3
        Toro Rosso Renault Kvjat 2 2 2 1 1 1
        Toro Rosso Renault Sainz 2 2 3 3 2 2
        Haas Ferrari Grosjean 2 3 2 2 1 2
        Haas Ferrari Magnussen 2 2 2 2 2 2
        Renault Hulkenberg 2 2 2 2 1 2
        Renault Palmer 2 2 2 1 1 2
        Sauber Ferrari** Ericsson 2 2 2 1 1 1
        Sauber Ferrari** Wehrlein 2 2 2 1 1 2
        Last edited by Alan; 12-05-17, 21:06.

        Comment


        • #19
          Dajte rezultate treninga, ako Boga znate....

          Послато са 5022X уз помоћ Тапатока
          ¡Si Señor!

          Comment


          • #20
            Rezultati trećeg treninga


            Послато са ZTE Blade V6 уз помоћ Тапатока
            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

            Comment


            • #21
              FP3:


              Ferrari na čelu kolone na FP3. Bottas dobio stari pogon zbog problema sa novim pogonom za ovu trku. Da li Hamilton treba da brine? Ne znam zasigurno, ali mislim da je Ferrari počeo sa rotacijama motora za FP1/2 i FP3/Q/R, što rade već godinama posle određenog broja trka u sezoni. Moguće da su juče koristili najkorišćenije pogonske jedinice...

              Comment


              • #22
                Nije mi jasno zašto Ferrari celog vikenda gubi u S3 toliko vremena, baš me zanima da vidim analize krugova Hamiltona i Seba da se vidi gde je izgubio tih pola sekunde. Izgleda da će sutra trka ipak ponovo biti zanimljiva uprkos rezultatima jučerašnjeg dana...

                Comment


                • #23
                  Je l je i na ovoj stazi veci grip na neparnim startnim pozicijama? Sad sam gledao Fetelov intervju na RTL-u, rekao je da je omasio zadnju šikanu i da ima probleme sa njom maltene svake godine.

                  Comment


                  • #24
                    Fetel ispustio pol.

                    Alonso maestralan.
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • #25

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Nije mi jasno zašto Ferrari celog vikenda gubi u S3 toliko vremena, baš me zanima da vidim analize krugova Hamiltona i Seba da se vidi gde je izgubio tih pola sekunde. Izgleda da će sutra trka ipak ponovo biti zanimljiva uprkos rezultatima jučerašnjeg dana...
                        https://streamable.com/5ntpg
                        In Munich 23 Died, In United You Live Forever.sigpicBefore the tragedy in Munich the club belonged to Manchester. But afterwards Manchester United captured the imagination of the entire world.

                        Comment


                        • #27
                          Alonso bog!!!!!!! Bravo Luise idemo po pobedu.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by KikoRedDevil View Post
                            Hvala, sad je dosta jasnije... Slično kao u Bahreinu, Ferrari podupravlja. To im je donelo dosta dobrog na trci, s tim što mi deluje da su vozači Mercedesa sigurniji u bolid ovog vikenda, ali videcemo za par sati šta i kako. Strategija će verovatno odigrati ponovo bitnu ulogu, na ovoj stazi inače je teško obilaziti, još sa ovim bolidima... Ferrari je inače radio na ručici kvačila na volanu, kao i na drugim stvarima vezanim za start. I pored toga, parna strana je prljava ovde i očekujem 1-2 za Mercedes u prvoj krivini...

                            Comment


                            • #29
                              Jedan pit stop, ili dva? Na prosloj trci je pace Ferarija bio bas dobar na kraju prvog stint-a, ali u Rusiji je verovatno bilo i hladnije

                              Comment


                              • #30
                                1996-te je u Barceloni postalo jasno da nije pitanje da li će Ferari i Šumaher postati svetski prvaci, nego kada.....
                                To je bila prva pobeda Šumija sa Ferarijem u momentu kada je bolid bio u najboljem slučaju 3. po kvaliteti, prva sezona sa novim V10 motorom (do tada forsirali V12).
                                Malo ko je voleo Šumahera na ovim prostorima, ali eto možda već samo jedna trka je sve promenila, sećam se samo da je to bila jedna od onih trka kada mi je još pola sata posle trke zujilo u ušima, i kada mi je baš dosta vremena trebalo da svatim šta se to zapravo desilo



                                Last edited by somborac; 14-05-17, 12:23.
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X