Announcement

Collapse
No announcement yet.

MADRID 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by torpedo View Post
    Kakav je manijak ovaj Lajani, svaka mu čast.
    Zašto ? U Moa mi ne diraj. Najjači posle Larsa Grafa
    Žiko - može...
    Dobar Tim Loš Borna
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • U pozitivnom smislu manijak.

      Comment


      • Originally posted by torpedo View Post
        U pozitivnom smislu manijak.
        Ma skontala sam No se šalim .
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
          Dakle ne igra protiv Montanesa, igra protiv Djokovica, ne mozes biti siguran u nista, ali da je blagi favorit to jeste, jer je u boljoj formi a Novak ima katastrofalnu sezonu i mnogo oscilacija. Bice interesantno sutra, da vidimo dali je Rafa skinuo kompleks od Novaka i da vidimo dali Novak jos ima taj najveci nivo u sebi.
          Mislim da ima i da ce dobiti Nadala, sta znam.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Ma skontala sam No se šalim .

            Comment


            • Originally posted by Zika View Post
              и да ли Ноле може да веже три победе на турниру?
              Tesko.Dokle god bude sirio ljubav u paketu sa Pepe Imazom nista od njegove karijere nece biti.

              Comment


              • Dobija Nadal lagano, tipa 6:0 6:1
                sigpic

                Comment


                • Ehh pretera ga sad
                  Čuj sad

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Dobija Nadal lagano, tipa 6:0 6:1
                    Proveri na Top Spinu za svaki slučaj

                    Comment


                    • Danas je taj dan. Ostaje opklada u avatar, iako se mozda necu javljati popodne i veceras(prvo mec a onda cu biti u putu, pa ako stignem nesto da napisem. Tako da opklada nek krene od sutra, ako ne stignem danas(mozes da mi produzis 1 dan nosenja u slucaju pobede Novaka). Rafa danas dobija poprilicno lako po meni. Videcemo.

                      Comment


                      • Originally posted by ACM Dejan View Post
                        Meni Zverev ne deluje kao neko ko ce osvajati GS,vise mi ide na to da bude kao Monfils,Berdych,da jer uvek tu,ali nista konkretno,mada zbog tenisa uopsteno volio bi da gresim.
                        Vrlo vjerovatno da bi tako bilo i sa Zverevom da je njihovo godište. Kod njega krštenica pokazuje da dolazi nakon 3 velikana igre a ne u njihov prajm kao navedeni. U startu ogromna prednost.

                        Novak danas nema velike šanse. Za Rafaela su potrebni najbolji BH i fizička sprema. Nisam siguran da bilo šta od toga posjeduje u ovom trenutku, imaće svoje momente ali čini mi se nedovoljno u ovom trenutku.

                        Comment


                        • Nezahvalno je prognozirati, Novak nije u nekoj formi i nije vezao neki pobednički niz u ovoj sezoni. Rafa na turnirima na šljaci nije imao nekog ozbiljnijeg(dostojnog klase velike četvorke) protivnika a i dosta igrača koji su dobri na šljaci su podbacili u dosadašnjem delu sezone, da bi videli u kakvoj je formi realno, a i neke mečeve je dobio na sreću.
                          U svakom slučaju njihovi medjusobni dueli su uvek epski sa dosta neizvesnosti, poput fudbalskih derbija i predstavljauju pravu poslasticu za teniske sladokusce. Očekujem dobar tenis, pa neka bolji pobedi.
                          Last edited by Dekson; 13-05-17, 07:26.
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Bzvz se buni Coric, ajde da je neki drugi sudija pa i da ga razumem, ali Lajani skoro nikad ne gresi
                            Pa Lajani ga je vec pokrao u MC cini mi se, pitaj Stefana

                            Comment


                            • Mnogo se Novak potcenjuje, mislim da mnogi grese sa tim olakim otpisivanjem.
                              Zapravo, Đokoviću ova uloga autsajdera čak i odgovara.
                              Ja očekujem ujednačen meč gde će trijumfovati jači živci.

                              U drugom 1/2 Tim bi trebao lagano do finala.
                              Iza sebe vec ima polufinale Garosa i sazreo je za masters finale.
                              To je igrač koji će imati lepu karijeru na šljaci.

                              Comment


                              • Originally posted by Centurion View Post
                                Mnogo se Novak potcenjuje, mislim da mnogi grese sa tim olakim otpisivanjem.
                                Zapravo, Đokoviću ova uloga autsajdera čak i odgovara.
                                Ja očekujem ujednačen meč gde će trijumfovati jači živci.

                                U drugom 1/2 Tim bi trebao lagano do finala.
                                Iza sebe vec ima polufinale Garosa i sazreo je za masters finale.
                                To je igrač koji će imati lepu karijeru na šljaci.
                                Ne znam da li mislis na forum. Ja mislim da od celog foruma ukupno nas 2-3 vidi Nadala za favorita, a to nije nesto sto smo juce ili prekjuce zakljucili ili tek tako nego ima vec podosta vremena na osnovu igara i rezultata obojice. Svi ostali ili veruju u Noleta ili se ne javljaju(ne pisu). Hajde da razmislimo, kako bi se pisalo da je ne daj boze(pu pu ) kobtra situacija. Ja mislim da ne bi bilo 2 clana koja bi rekla da Nadal ima dobre sanse.

                                Mislim ne kazem ja da je to nesto lose, daleko bilo, vernost svom igracu i vera u njega da ce da se vrati, i ja sam takav bio za Nadala poslednje 2 godine, ali da ljudi(makar na ovom forumu) potcenjuju Noleta ne stoji nikako. Cak se i pisalo u soku sto kladionice daju kvote kakve daju.
                                Last edited by colchonero; 13-05-17, 11:43.

                                Comment

                                Working...
                                X