Announcement

Collapse
No announcement yet.

MADRID 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Ivan_pg View Post
    Nadalov zrijeb:Fonjini,Kirijos,Gofan/Raonic,Djokovic,Marej

    Da li možeš zamisliti "na papiru" teži žreb za Rafu?

    AJde možda Fogna da izgubi od Souse, ali nema šanse da Rafa izbjegne Kyrgiosa u 3.kolu.

    Comment


    • #32
      Originally posted by jacques9 View Post
      Da li možeš zamisliti "na papiru" teži žreb za Rafu?

      AJde možda Fogna da izgubi od Souse, ali nema šanse da Rafa izbjegne Kyrgiosa u 3.kolu.
      Ma trenutno je sve to boranija za Rafu, plasim se samo da Novak ne proigra.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • #33
        Teze od ovoga jako tesko,Fonjini nije u zadnje vrijeme u nekoj formi ali je Nadalu uvijek neugodan,dobio ga je dva puta na sljaci.Kirijos na najbrzoj sljaci svakako moze do pobjede protiv Nadala,Gofan ili Raonic takodje nije sigurna pobjeda,Djokovic protiv kojeg nije uzeo set zadnjih 7 meceva bez obzira u kakvoj god da je formi tu Nadal moze do pobjede samo u nekom gustom mecu,i na kraju Marej koji je ga je u Madridu pobjedio zadnje dvije godine.Ne ne moze tezi zrijeb da se smisli u ovom trenutku.

        Comment


        • #34
          Originally posted by jacques9 View Post
          Da li možeš zamisliti "na papiru" teži žreb za Rafu?

          AJde možda Fogna da izgubi od Souse, ali nema šanse da Rafa izbjegne Kyrgiosa u 3.kolu.
          Sljaka je, nece Nik biti toliko opasan ako dodje do tog meca.

          Prava steta sto se Sale ovamo maltretira u Minhenu. Zrijeb se otvorio, ovdje se moglo do finala.
          1. Andrey Rublev
          2. Thanasi Kokkinakis
          3. Alexander Zverev
          4. Ernesto Escobedo

          Renesansa tenisa u 2016 godini.

          Comment


          • #35
            Koliko sam video, Marej je drugi favorit turnira sa kvotom 5.50, dok je na Novaka kvota 6.00, a na Nadala 2.75. Videcemo, ali mislim da kladionice podcenjuju Novaka a precenjuju Nadala. Za Novaka nije prevliki sok sto je raspustio sve trenere, jer je on to znao vec neko vreme. Mislim da su kladionice pogresno reagovale. Takodje, Nadal je osvojio sam jedan veliki turnir u poslednjih 12 meseci, i kvota od 2.75. je malo nerealna. 3.1-3.2 bi po meni bila realnija.

            Comment


            • #36
              Originally posted by wanderer View Post
              Biće čudo da Kerber dođe do QF
              To će biti prava čudo da dođe do QF , ali onda ću još viśe uživati kad je Maša isprati kući
              E sad da se osvrnem na druge komentare... uh što bih voleo da me ovi koji su u Madridu nekako prebace tu da i ja uživam
              Žreb vrlo zanimljiv ne brinite za suicid , možda i tu konačno zablistamo
              Španci su baš zakuvali Nadalu pa nisu mu mogli teži put napraviti pa će biti pravi izazov za njega da nastavi niz.

              Comment


              • #37
                Odlican zdreb za Nadala, nadam se da ce sve da ide kao projektirano.
                OVAKO

                Comment


                • #38
                  tu mu je trener

                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • #39
                    да видимо да ли може да веже три победе на једном турниру?
                    sigpic

                    Comment


                    • #40




                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • #41
                        Uuuu teatro kapital ako ako.

                        Comment


                        • #42

                          Comment


                          • #43
                            Kuku al se nabildovao opet.....juu Nolence još trunčicu kao da više usporili Novakov snimak , pa on to jedva prebacuje

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by bojanaBG View Post
                              tu mu je trener

                              Bože
                              E moj Nole
                              Pa ko donosi sve gore odluke u trenucima kad mu baš i ne ide?

                              Comment


                              • #45
                                Jeca i Marko(Pepe).

                                Poslato sa telefona

                                Comment

                                Working...
                                X