Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio Red Bull de España

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Mislim da Lorenzo dobro zna koliko je Rossi imao podijuma sa Ducattiem, tako da mu ovo treće više znači nego pobjeda na Yamahu...


    A to dal je 3 sekunde ili 15 iza nekog, baš ga briga, kao što ga je i bilo briga kako je došo do titule 2015g.

    "I love to speak with Leonard
    He’s a sportsman and a shepherd
    He’s a lazy bastard
    Living in a suit ."
    Leonard Cohen

    Comment


    • #62
      Pa ne bih rekao bas da ga briga. On nije otisao u Dukati da ima vise podijuma od Rosija nego valjda da dodje do neke titule kao i da je otisao u bilo koji drugi tim. Kakve veze ima 2015. sa ovom godinom? Jel je tada zaostajao 15s za pobednikom na svakoj trci i dosao do titule? Ja verujem da su oni tamo vec zaboravili ovo 3. mesto i traze nacin kako da smanje tih 15 sekundi zaostatka.

      Comment


      • #63
        Mislim da Ducatti neće još dugo biti kandidat za titulu... Njegov ego bi bio zadovoljen i sa jednom pobjedom.
        A za 2015.. Pa ko je osvojio titulu 2015-Lorenzo, a na koji je način osvojio vremenom će se zaboravit. Tako i ovo 3.mjesto, -3 ili - 13 je manje bitno. Titula je titula, podijum je podijum.

        Nego pročitah prije neki dan, da VW (audi) prodaje brend Ducatti, možda im to donese dodatna novčana sredstva u tim, a možda novi vlasnici ne budu zainteresovani za velika ulaganja u ovom šampionatu.

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • #64
          Originally posted by Bane je View Post
          Mislim da Ducatti neće još dugo biti kandidat za titulu... Njegov ego bi bio zadovoljen i sa jednom pobjedom.
          A za 2015.. Pa ko je osvojio titulu 2015-Lorenzo, a na koji je način osvojio vremenom će se zaboravit. Tako i ovo 3.mjesto, -3 ili - 13 je manje bitno. Titula je titula, podijum je podijum.

          Nego pročitah prije neki dan, da VW (audi) prodaje brend Ducatti, možda im to donese dodatna novčana sredstva u tim, a možda novi vlasnici ne budu zainteresovani za velika ulaganja u ovom šampionatu.
          Ajoj petsto puta naglašavaš kako je 2015 Lorenzo uzeo titulu... Pa to samo podsećaju Rosijevi sujetni navijači. Ili prihvatite greške , a pošto znam da je to previše za vas i da nećete nikad onda pustite prošlost i uživajte sad u trkama jel to toliko strašno?

          Comment


          • #65
            Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            Sta da slavi
            Da slavi što je sa jednim od najtežih motora (za upravljanje) u HEREZU došao do podijuma, u četvrtoj trci ikad za Dukati! I treba da slavi, dečko je stvarno odradio odličan posao i "začepio" usta kritičarima!
            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

            Comment


            • #66
              Kad osvoji titulu sa Dukatijem nek mi se onda javi. Ko da Dukati pre njega nije ostvarivo podijume.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • #67
                Nikako da skapiras. Uzimao je Dukati podijume, ali nije Lorenco uzimao. Dosao je na tezi motor, znamo kakvi su mu rezultati bili do sada i dosao je na podijum posle nekog vremena. Napreduje.

                Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                  Kad osvoji titulu sa Dukatijem nek mi se onda javi. Ko da Dukati pre njega nije ostvarivo podijume.
                  Po tvojoj logici onda možemo reći ako to uradi da je duplo bolji od Rosija.

                  Comment


                  • #69
                    Pa Stoner je to uradio jel bolji od Rosija?
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • #70
                      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                        Pa Stoner je to uradio jel bolji od Rosija?
                        Pa evo kaži ti pošto hejtuješ.

                        Comment


                        • #72
                          Kao i Rossijevi podijumi na Dukcu i ovaj je bio posledica srećnih okolnosti. Rossi je 2011. na kišnom Jerezu mogao do pobede, a to je bila druga trka šampionata. I ta pobeda ne bi ništa značila dugoročno jer je bajk bio totalni promašaj već dve godine i naredne dve takođe... Lorenzo je proslavio podijum ovoliko jer je njemu psihičko stanje i motivacija izuzetno bitna za rezultate. Pogledajte samo sezone u kojima je osvojio titule i npr prošlu sezonu...

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by NEMANJA97 View Post
                            Pa evo kaži ti pošto hejtuješ.
                            Ja ne znam ni zasto je Rosi uvucen u pricu.
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • #74

                              "I love to speak with Leonard
                              He’s a sportsman and a shepherd
                              He’s a lazy bastard
                              Living in a suit ."
                              Leonard Cohen

                              Comment

                              Working...
                              X