Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by srdjan_sl View Post
    Steta za Indianu, zasluzili su bar jednu pobedu.
    Posle onog poraza u trecoj, zasluzili su vala metlu.

    Rakete su pokazale snagu, fantasticni Nene, covek bez promasaja iz igre.

    Klupa dala preko 60 poena, Gordon i Sweet Lou nadoknadili poene Hardena, a i Harden kad je najbitnije pogadjao na kraju i to je to. OKC je imao dobar procenat suta iz igre tokom celog meca i za dva i za tri, i opet su imali egal tekmu iako je Houston sutirao za svoje standarde lose. I obicno u takvoj egal tekmi najvise presudjuju slobodna bacanja, a tu je Andre madafaka Roberson izdominirao. Dobra partija u odbrani, ali da dozvolis da sutiras 2 od 12, to jednostavno ne sme da se dogodi u PO mecu, osim ako nisi Andre Drummond.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • #47
      3 igraca koristili sa klupe i ta tri dala 64 poena. Nestvarno. Steta sto je brada na zapadu, da su nekako presli u istocnu konferenciju pa da se sprda

      Comment


      • #48
        Kvota 6 da Utah i Milwaukee prolaze
        sigpic

        Comment


        • #49
          Juta mozda, ali sumnjam da mogu Bucksi.
          Jeste da su Raptorsi klasika losiji u PO nego u regularnom delu sezone. Ipak su iskusniji od Grka i ekipe. Bice na guzove, ali procice dosadni Toronto. Moje misljenje

          Comment


          • #50
            Obe su mi coin flip u ovom trenutku, zato mislim da vredi probati. Jos na to dodas Boston u 6 i to je kvota 12.
            sigpic

            Comment


            • #51
              Nisam kladionicar, ali da, slazem se da zvuci primamljivo

              Comment


              • #52
                Jel Lillard rekao u 6 utakmica dobijaju GSW ili C. J. McCollum, nesjećam se najbolje?
                Uglavnom, ko god, ironični su bili.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • #53
                  Glavni igrač Portland Trail Blazersa, Damian Lillard rekao je za ESPN kako Blazersi mogu iznenaditi Golden State Warriorse u šest utakmica prve runde.

                  “Pitali su me šest ili sedam i ja sam rekao šest. Rekao sam to laka srca“, izjavio je Lillard za ESPN. “Ali ja stvarno vjerujem kako mi možemo pobijediti u ovoj seriji.”

                  “Imam puno poštovanja za Warriorse. Igramo sada svoju najbolju košarku i to je ono što nam daje samopouzdanja“, izjavio je optimistični Lillard za ESPN.

                  Comment


                  • #54
                    Jel moze neko da mi kaze neke vesti za Tony Allena i Parsonsa? Sta je sa njima,jel su povredjeni i hoce li se vracati uskor ?

                    I jel istina da ce se MvP dodeliti tek krajem juna ove godine?
                    "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                    Legends never die. Mamba will be back!
                    sigpic
                    HOUSE ALL NIGHT LONG

                    Comment


                    • #55
                      Pitao ga novinar u koliko utakmica ce Blazersi dobiti i sta on treba da kaze ? Izgubicemo, verovatno 4-0 ?

                      Tony Allen se povredio u poslednjoj utakmici regularne sezone i propustice celu seriju sa Spursima. Chandler Parsons je vec urbana legenda, ne moze se sa sigurnoscu tvrditi ni da je ziv.

                      NBA ce po uzoru na NFL dodeljivati najvaznije nagrade na ceremoniji koja ce se odrzati krajem juna, ne znam tacnog kog datuma. Apsolutno niko nije zadovoljan time, debilana.

                      I malo stiva... Sports Illustrated je uradio profil o Markelle Fultzu, buducem prvom piku na draftu. Nije Lee Jenkins, ali moze da prodje.

                      Dion Waiters je napisao tekst za Players Tribune. Clanak je tacno onakav kakvim ga zamisljate i jos mnogo vise od toga.

                      I ovo sam malopre video. Prica o Pat Rileyju i potrazi za jos jednim prstenom. Nisam jos uvek procitao, ali ako je Riley u pitanju ne moze da omane.
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Apropo tog odgovora Lillarda, Jennings je bio ubeđen da će Bucksi s njim i Ellisom izbaciti Miami i LeBrona. Nema tu ništa čudno, ako nemaš takav stav, teško da ćeš i igrati u NBA.

                        A eto potvrde za to u ovom tekstu Waitersa. Strašan tekst inače. Ove sezone se u mojim očima znatno podigao. Igrački i off-court.

                        Comment


                        • #57
                          Nmg da se otmem utisku da Paul godinama igra vanserijski ove PO tekme, i opet ce ispasti u prvoj rundi i nece videti finale konferencije. Ova serija sa Jazz je dokazala da je on i dalje najbolji plej u ligi, ali dzaba. I kad sam se vec dotakao plejeva, veliki hail za Mikea Conleya, lepo ga je opisao Fizdale na konferenciji, "No Maintenance Guy". Fantasticna PO serija koja verovatno ide u 7.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • #58
                            Ma sumnjam uzimaju Spursi ovo u 6. Nevjerojatna je i kolicina nesrece koja prati Paula u PO od samoozljedivanja do ozljedivanja suigraca, strasno, bas pehista

                            Comment


                            • #59
                              John Wall je najpodcjenjeniji igrac lige, kakva masina!

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Freshman View Post
                                Nmg da se otmem utisku da Paul godinama igra vanserijski ove PO tekme, i opet ce ispasti u prvoj rundi i nece videti finale konferencije. Ova serija sa Jazz je dokazala da je on i dalje najbolji plej u ligi, ali dzaba. I kad sam se vec dotakao plejeva, veliki hail za Mikea Conleya, lepo ga je opisao Fizdale na konferenciji, "No Maintenance Guy". Fantasticna PO serija koja verovatno ide u 7.
                                Вероватно јесте најбољи плеј лиге, али џабе то када су испали. Како се све променило када су испустили 3:1 против Хјустона, да су то прошли имали би много веће шансе против Голден Стејта него Хјустон, после те сезоне, нису могли никако да се дигну на највиши ниво, а и повреде су их уништиле..

                                Comment

                                Working...
                                X