Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Scouser View Post
    Jedino jesto to sa KD, ali bilo je slicnih situacija i pre. GSW je kao ekipa nastala, od ne toliko tada jakih igraca, zvucnih, imaju izgradjen sistem. Dok Clevland, tj. Lebron, dovodi koga kod stigne, igracki zvucniji i jaci nego GSW.
    Pa GSW ima najbolji skor u regularnoj sezoni u istoriji, i najbolji skor u play offu, sta nije jasno to je zbog pumpanja medija dizanja u nebesa? A Curry, objektivno, najbolji suter ikada, mozda ce neko bolji doci, ali trenutno je on. I ona mrznja prema Draymond Greenu, ljudi kao kukaju kako im nedostaje NBA iz 90. ona tuca, krljaza, a Green sve to sad radi pa ga pljuju kako je kvaran. Mislim jeste on je sisa, ali je zajedno sa Kawhi najbolji odbrambeni u ligi.
    Класична замена теза, је л' сам ја рекао да поштујем или још горе, навијам за Кливленд?

    Кари јесте најбољи шутер свих времена. Ако не сада, биће чим престигне Алена по броју постигнутих тројки. Али био је проглашен једногласно за МВПа, што ни Џордан није био. Људи су писали да има потенцијал да буде најбољи икада
    Ја немам проблем да будеш прљав, треш ток и све то, али не да шутираш играча у јаја јеботе.

    А ово да имају најбољи скор икада у лиги је истина. Али толико неизвесних утакмица су судије навукле за њих да би оборили тај рекорд у регуларном делу да је то невероватно. Да не причамо против Оклахоме што је Грин требао да буде суспендован барем два пута у плеј-офу..


    Ја немам толики проблем с доласком КДа. Свако нормалан да има прилику да појача екипу с таквим играчем би прихватио. Не свиђа ми се потез КДа што је одлучио да оде, али то је друга ствар.

    Comment


    • Stephen A. Smith izabrao Warriorse, ne piše im se dobro

      Spoiler

      Comment


      • oce li
        klej stvarno u o,kc

        Comment


        • Kakva masina GSW

          Kakav je igrac Durant, koliko je bio motivisan, cudoviste!

          Comment




          • Evo koliko se tranzicija promenila u poslednje vreme. Timovi sada ne samo sto prvenstveno traze trojke u tranziciji u napadu, nego se i u odbrani fokusiraju da upravo te trojke zaustave. Kao rezultat dobijamo ovako nesto:
            Spoiler
            sigpic

            Comment


            • Rihanna sve vreme dobacivala Durentuli u pokusaju da ga omete, ali ne uspesno.
              Mozda se malo nalozila na Durenta posle ovoga sudeci po slici.
              Spoiler


              Crno joj se pise.

              Comment


              • Originally posted by Scouser View Post
                Crno joj se pise.
                sigpic

                Comment


                • Comment


                  • Dobija veceras Klivlend, mora da se zakuva malo.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Zaplesimo..



                      Spoiler

                      Comment


                      • Covece, kakva kosarka, jedan od najjacih timova ikad.

                        Comment


                        • Warriorsi su promenili rotaciju u ovoj drugoj utakmici, sada vise nemaju minute bez Stepha ili Duranta na parketu.

                          Cleveland ne uspeva da isforsira switch Curryja na LeBrona kao sto su to radili prosle godine.
                          sigpic

                          Comment


                          • Aj da vas vidim

                            https://theundefeated.com/features/new-nba-logo/
                            sigpic

                            Comment


                            • Promašio sam šest komada a pogrešno sam kliknuo dva ili tri gde sam se dvoumio

                              Comment


                              • 7/11, 6 sam pogodio iz slika, prepoznao sam ih

                                Comment

                                Working...
                                X