Announcement

Collapse
No announcement yet.

2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Iako sam fan Kimija, uvek navijam za Ferari, pa sam eto poceo da se radujem i uspesima Fetela
    Uvek je milina za usi slusati Nemacko-Italijansku kombinaciju himni, podseca na Sumaherovu eru
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #77
      Kako je krenuo Vettel prosto će i mene naterati da opet navijam za Ferari. Videćemo šta će ispasti u nekom narednom periodu

      Comment


      • #78
        Kako se Hamilton zajebo sto je kocio Rikarda, ostali smo uskraceni borbe za pobedu steta. Isto i Maxu otisle kocnice a bio bi drugi iza Fetela posle izlaska sejftikara. Tu bi se vodila velika borba izmedju njih troje (Fetela, Maxa i Hama) za pobedu. Bas nismo imali srece valjda u Rusiji bude bolje.
        Last edited by Sam Hornish Jr.; 17-04-17, 15:03.
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • #79
          Pošto se održava na ovoj stazi, mislim da je OK da se ovde piše i o testu koji se održava sutra i prekosutra. Postava:

          PPPPPPPP Tuesday Wednesday
          Mercedes Hamilton Bottas
          Ferrari Giovinazzi Vettel
          Red Bull Ricciardo Gasly
          Force India Perez/Ocon Celis
          Williams Stroll/Massa Paffett
          Toro Rosso Gelael Sainz/Kvyat
          Haas Grosjean Magnussen
          Renault Hulkenberg Sirotkin
          Sauber Ericsson Wehrlein
          McLaren Turvey Vandoorne

          http://www.autosport.com/news/report...testing-lineup

          Comment


          • #80
            Juče je Hamilton bio najbrži, pratio ga je Giovinazzi, dok je Vettel vozio na pneumaticima za 2018. Danas se nastalja test, Bottas je bio najbrži tokom prepodneva.

            Comment


            • #81
              On-board snimci sa trke, najbolje od dosadašnje tri...

              Comment

              Working...
              X