Announcement

Collapse
No announcement yet.

2017 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX (Shanghai)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Maniac View Post
    Ipak su morali da menjaju gume... Sto ferari ne stavi Vetelu super meke?
    Mislim da nemaju nove SS, samo koriscene.. Steta za incident na startu, garantujem da bi trka bila mnogo drugacija. Mada mislim da je Fetela i ferari vise ubilo onih x krugova iza Rikarda.

    Smesan je Max sa ovom kuknjavom..
    Last edited by Mark0; 09-04-17, 08:38.

    Comment


    • #47
      Nije stvar bila korišćenih i nekorišćenih pneumatika, pogledajte Red Bull, i pored crvenih pneumatika izgubili su više od 40s iza Vettela jer crveni ne mogu da izdrže u ovim hladnim uslovima dovoljno dugo.

      Čista pobeda za Hamiltona, on i Vettel će definitivno voditi glavnu reč ove godine. Bottas i Kimi ispod proseka, što je Kimiju već drugi put. Jedinu zamerku crvenoj ekipi imam to što nisu obrnuli Kimija i Seba odmah po nastavku trke nakon SC, izgubili su bar 6-7s u odnosu na Lewisa tad. Bilo bi teško boriti se za pobedu i pored toga, ali makar bi bili u poziciji da to učine. No, borba za titulu će biti dobra i uzbudljiva, svaka greška može biti ključna greška.

      Williams sramota dana. Doduše, kad McLaren Honda ne bi bila to što jeste...

      Comment


      • #48
        Hamilton skroz čista pobeda i to je sve ok. Vettel je super posao odraditi , jednostavno drugi faktori su mu odmogli, ali ovo je super biće žestoka borba. Raikonen svakom trkom sve više razočara. Bottas pa od njega sam očekivao mnogo više, neko će reći tek je došao u ekipu, ali ovo je ipak slabo.

        Comment


        • #49
          Sokići-limunići su puno slabiji od Mercedesa i Ferarija, tako da za Botasa i Kimija nikakvog opravdanja nema.
          Mada sam ja i sa Rikardom malo razočaran, onaj ga mali preskače kada i kako god 'oće.
          ¡Si Señor!

          Comment


          • #50
            Rikardo me je razočarao samo kod onog vozića jer tad uopšte nije imao tempo gde je tako izbacio Vettela iz borbe. Iskreno se nadam da će se RB brže podizati

            Comment


            • #51
              Daleko je još Red Bull, a dosta zavisi od toga ko kako koristi gume i u kom periodu trke. Max je danas bio brži početkom trke, Dani krajem iste. Setimo se da nisu imali petak za podešavanje bolida, tako da je ovo dosta dobro od svih učesnika, što se tiče vremena po krugu i što se tiče zaostataka...

              Comment


              • #52
                Ma znam da su daleko , ali moraju što brže da se primiču. Jer imaju 2 vozača koja bi mogla dosta da im ponesu samo moraju da se popravljaju kako bi njih dvojica bili što bliži u kvalifikacijama.
                Danas ukupno gledano kad se pogleda RB malo je bolji ipak bio Verstapen, ali mogu njih dvojica mnogo bolje nastupe da prikažu samo mora RB da popravlja bolid.

                Comment


                • #53
                  RB mora da nadoknadi sekund zaostatka. Neće se to u potpunosti nadoknaditi tokom ove sezone nikako. Ovakve trke će morati da koriste da se domognu podijuma. U nekim neočekivanim uslovima možda dođu i do pobede, ali obzirom da 4 vozača sad imaju bolide sposobne da pobede (mada trenutno deluje da to ipak mogu i dalje samo dva vozača) šanse za pobedu RB-a poput 2014. i 2016. su drastično manje...

                  Comment


                  • #54
                    Vettel o današnjoj trci:

                    http://www.autosport.com/news/report...ar-unfortunate

                    I realised the inters had quite a lot of degradation, I knew it was dry in some parts of the track and I was happy to take the risk. But the safety car came in just as I could feel the dries were a lot quicker, so I lost a lot of positions. I just go with the fact that who won the races deserves to win, every race we do. Lewis did the best job, even though we were a bit unfortunate with the safety car. Who knows, it was a long race from there, I had a bit more to do than he had.
                    Samouvereno "Luis je pobednik, ali okolnosti su mu išle na ruku" I on i Hamilton kažu da su uživali, iako je to bila borba na štopericu nakon što je Seb došao nazad na drugu poziciju...

                    I ako mogu da kažem - potez dana. Obilazak u bolidu sa tvrđim gumama od protivnika. Ništa DRS, ništa pravac, ništa unutrašnja strana. Hrabrost i međusobno poštovanje obojice vozača!

                    Last edited by Vanja #66; 09-04-17, 13:04.

                    Comment

                    Working...
                    X