Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio Motul de la República Argentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by madrid View Post
    Meni je Rosi omiljen zato sto mi je on sinonim za dva tocka, posle njega Markes zbog stila voznje, "herca" i zato sto je iz Spanije. Zato mi je zao sto se ono desilo izmedju njih dvojice pogotovo sto je MM-u VR idol i video sam ga kao naslednika za razliku od Horhea koji mi je odvratan, potpuno anemican vozac, koji kad god ne ide, pogubi se u duelima i zavrsi daleko iza. Crvene nikada nisam voleo ni na 2 ni na 4 tocka, samo mi eto malo zao Dovija posto covek bas nema srece. Jedini bas antipatican mi je JL.
    Ne znam od kada pratiś motogp... Pa neću da dužim o Horheu, a za Markeza pa ono što se desilo je bilo neizbežno. Zbog njegovog kvaliteta ta situacija se nije mogla izbeći

    Comment


    • #77
      10+ pratim GP. Jasno mi je zasto si to rekao za Horhea. Potpuno sam zaboravio na primer na period iz 250ica. Tad sam kao dete navijao za njega u toj kategoriji i takvog (mladog)Horhea simpatisem. Pricam o zadnjih nekoliko sezona. Crveni Horhe mi je bio dobar, sad je opet u toj boji iako drugi motor, videcemo ga kroz nekoliko trka.
      Last edited by colchonero; 16-04-17, 11:24.

      Comment


      • #78
        Mnogo si ti daleko otišao što se tiče njegovih vožnji. Hahaha crveni Horhe u Dukatiju će mu biti jako teško pa ne treba puno očekivati.
        A već sam navikao da Rosijevci hejtuju dosta ostalih pa mi to nije ništa čudno

        Comment


        • #79
          Nisam mislio da je tad prestao da vozi na taj nacin, nego sam naveo primer kakva njegova voznja mi se svidjala i onda posto si me ti podsetio pitanjem koliko dugo pratim GP, vratio si mi film na 10 godina unazad, pa sam zato kao primer uzeo 2007. kad je postao sampion. Konkretno poslednjih nekoliko sezona u Jamahi me je nervirao njegov stil i snalazljivost u duelima kada nema bolid na 100% ili kada je kisa itd. Ne simpatisem ga zadnjih godina, ali itekako postujem i njega i rezultate njegove, nikako ne hejtujem.

          Comment


          • #80
            Poštovanje rezultata je jedna stvar, ali hejtovanje nešto drugo , a već si potvrdio da kod Horhea to i jeste tako.

            Comment

            Working...
            X