Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio Motul de la República Argentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by BogdanB View Post
    Baci dva miliona na zemlju bez problema
    Ha... Da je samo dva miliona

    Comment


    • #62
      Ima ovde Vinjalesovih navijača? Sem Vanje, on i ja navijamo od 11te. Pratim i slavim svaku pobedu. Najlepše je kad pratiš vozača od 125ce ili moto3 pa dođe do Vinjalesovog nivoa samo se to videlo davno. Doduše svi su videli samo je Srki mislio da je Kortese veći potencijal ako se sećam.

      Comment


      • #63
        Ima, ima

        Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • #64
          Ma nije ni Srđan mislio buraz... Posao mu je da malo dramatizuje to sve.

          Comment


          • #65
            Naravno da ima prati pa ćeš videti

            Comment


            • #66
              Hahaahaha daj Bože. I dalje je Rosi Rosi ali ako ne Rosi onda Vinjales. Tu su mi negde. Vinjalesu je Lorenco idol bio ako se sećam?

              Comment


              • #67
                Nikad za španca ali ako bas mora neka bude Vinjales, najmanje je odvratan od svih španaca

                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Uroš View Post
                  Hahaahaha daj Bože. I dalje je Rosi Rosi ali ako ne Rosi onda Vinjales. Tu su mi negde. Vinjalesu je Lorenco idol bio ako se sećam?
                  Eto vidiš da ne pratiš I dalje je Rosi Rosi pa kad neće biti? Realno dok bude vozio svi isti će za njega navijati , a posle kod tih će biti zanimljivo...
                  Ne moraš navijati za nekoga reda radi...Ne naravno da mu nije Lorenzo idol nego Rosi...
                  Miletić tebe kao Rosijevca niko ne tera da biraš između Španaca pa ne moraš tražiti "manje zlo"
                  Last edited by NEMANJA97; 16-04-17, 01:10.

                  Comment


                  • #69
                    Naravno da ne, samo sam se nadovezao na ovo Uroševo “ako ne Rosi onda Vinjales”.
                    Ja sam prvo mislio da posle Rosija necu ni pratiti motoGP ali uslo mi je u krv tako da cu definitivno nastaviti, idealno bi bilo kada bi se pojavio neki mnogo dobar Italijanski vozac pa da navijam za njega u buducnosti, stvarno ne vidim sebe kako navijam za Vinjalesa iako je skroz ok za sada

                    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • #70
                      Polako možda te i on u nastavku "odbije" u potencijalnim duelima sa Rosijem
                      Ne znam koliko pratiš moto2 i moto3, ali imaju Italijani zanimljivih vozača evo sad po ubrzanom postupku bi ti rekao da obratiš pažnju na Morbidelija
                      Motogp je mnogo zanimljiv sport pa ne sumnjam da ćeš naći vozača za praćenje.
                      Meni je dosta lakśe jer uglavnom navijam za Špance
                      Last edited by NEMANJA97; 16-04-17, 07:35.

                      Comment


                      • #71
                        Ja navijam za vicešampione,Pedrosa i Rins u MotoGPu i Alonsa u F1(F1 pratim od 2007 posle njegove 2 šampionske titule)
                        U tom periodu zajedno imaju:0 titula,8 druga mesta i 6 treća,5 četvrta.
                        Pa vi sad vidite
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Ja sam Rinsa žestoko bodrio u Moto2, a sad u motogp ne mogu kao glavne favorite njih 500 istaći zato ih tu ima par glavnih
                          Uz Alonsa kao jednog od omiljenih bio sam sve vreme pogotovo što sam do dolaska Vettela stalno bio i uz Ferari.
                          Nadam se da će bar u tvom slučaju u nekoj od budućih sezona Rins uspeti da prekine baksuzluk

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by NEMANJA97 View Post
                            Polako možda te i on u nastavku "odbije" u potencijalnim duelima sa Rosijem[emoji3]
                            Ne znam koliko pratiš moto2 i moto3, ali imaju Italijani zanimljivih vozača evo sad po ubrzanom postupku bi ti rekao da obratiš pažnju na Morbidelija[emoji3]
                            Motogp je mnogo zanimljiv sport pa ne sumnjam da ćeš naći vozača za praćenje.
                            Meni je dosta lakśe jer uglavnom navijam za Špance
                            Nije nemoguce da me odbije Vinjales mada jako retko menjam misljenje, ako mislis na to da sam gotivio 93 pa ga zamrzeo, netacno, od samog pocetka mi je ekstremno antipatican, dok je ovde vladalo odusevljenje dolaskom tog vozaca u Repsol Hondu...

                            Pratim obe nize kategorije ali ne bas tako strastveno, uglavnom podrzavam Sky VR46 i Italijanske vozace, znam za Morbidelija, on mi je adut za sada ima ih tu jos, Bulega, Minjo, Fenati, Bastianini, Banjaja
                            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                            Last edited by Miletić; 16-04-17, 10:58.
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • #74
                              Meni je Rosi omiljen zato sto mi je on sinonim za dva tocka, posle njega Markes zbog stila voznje, "herca" i zato sto je iz Spanije. Zato mi je zao sto se ono desilo izmedju njih dvojice pogotovo sto je MM-u VR idol i video sam ga kao naslednika za razliku od Horhea koji mi je odvratan, potpuno anemican vozac, koji kad god ne ide, pogubi se u duelima i zavrsi daleko iza. Crvene nikada nisam voleo ni na 2 ni na 4 tocka, samo mi eto malo zao Dovija posto covek bas nema srece. Jedini bas antipatican mi je JL.

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Miletić View Post
                                Nije nemoguce da me odbije Vinjales mada jako retko menjam misljenje, ako mislis na to da sam gotivio 93 pa ga zamrzeo, netacno, od samog pocetka mi je ekstremno antipatican, dok je ovde vladalo odusevljenje dolaskom tog vozaca u Repsol Hondu...

                                Pratim obe nize kategorije ali ne bas tako strastveno, uglavnom podrzavam Sky VR46 i Italijanske vozace, znam za Morbidelija, on mi je adut za sada ima ih tu jos, Bulega, Minjo, Fenati, Bastianini, Banjaja
                                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                                Ne mislim zbog Markeza nego kad neki dvojac postane vrlo žestok rival onda mogu razni i promeniti mišljenja u tim duelima.
                                Ja pratim obe niže isto koliko i najjaču kategoriju. U Rosijevom timu ima dosta talenata , ali još ništa nije potvrđena klasa.
                                Bitno da mi uživamo u svim trkama

                                Comment

                                Working...
                                X