Announcement

Collapse
No announcement yet.

2017 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX (Melbourne)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Polako , mečke su brze ali nije bas toliko , sam Vetel kaže da su promašili balans te da će sigurno to rešiti do sutra nadamo se. Ovako neće ostati , ili će biti manje ili odoše mečke opet lagano na sekundu.. Po meni ono sto su pokazali na long runn -u mnogo vise brine nego taj jedan brzi krug

    Comment


    • #32
      Giovinazzi u Sauberu umesto Pascala, koji nije zadovoljan fizičkom spremom zbog manjka treninga tokom zime... Ovo je samo za ovu trku.

      Comment


      • #33
        FP3:



        Čudna sesija, kao da je svima sem Sebu i Bottasu balans otišao u lošem smeru. Seb ravno 8 desetih brži nego juče. Sesija je završena udesom Strolla, 10 minuta pre kraja FP3. Prošle godine između najboljeg vremena na FP3 i pol pozicije razlika je bila 2 sekunde, koliko će biti ove?

        Comment


        • #34
          A šta je ovo??? Što ne prikazuju normalno grafiku na ekranu?? A ne ovako nit prikazuju kad voze prolazna vremena nit nema grafike na ekranu

          Comment


          • #35
            Imaju neki problem sa live timingom... Ni na f1.com ne radi...

            Comment


            • #36
              A onda ok, ali nijednog trenutka nisam čuo od ovih da ima problema!! Baš me iznerviralo kad sam video da ništa nema na ekranu Izem ti tehnologiju.
              Last edited by NEMANJA97; 25-03-17, 06:22.

              Comment


              • #37
                Ma užas... Jbg, loš početak, kontam da Bernie gleda i smeje se

                Mlađi vozači podbacili, 5 različitih timova ispalo u Q1, od kojih sam jedino Giovinazzia očekivao. A on na vrhu te liste Nije Ericsson neki reper, ali nije ni Italijan imao FP1 i 2 i pola zimskih testova...

                McLaren ipak u Q2...

                Comment


                • #38
                  Ako vam neka uteha, ni na nemačkom rtl-u nema grafike.......
                  Koji SK prenosi, da probam neki strim da nahvatam?
                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • #39
                    SK1 Evo polako se oporavljaju, ima vremena dugačka je sezona

                    Comment


                    • #40
                      Ok, što se tiče brzine po krugu izgleda da sam bio solidan vezano za prva 4 tima, Haas bolji od Renaulta a Toro Rosso dosta bolji od očekivanog. Za McLaren nisam očekivao ovu poziciju, ali nisam očekivao ni poslednje mesto tokom kvalifikacija. Videćemo kako će proći trka i ko će izdržati 300km...

                      Comment


                      • #41
                        Pa McLaren jer ga je uspeo izvući Alonso, ali nemam neka nadanja za trku.

                        Comment


                        • #42
                          Naravno, Alonso je pokazao koliko bolid može. Što se mene tiče uvek uzimam u obzir najbržeg vozača tima. Rekoh maločas, ovi mlađi su podbacili danas u Q1, nisam to očekivao.

                          Nije isključeno da kiša poremeti ostale timove tokom Q3... Hamilton sutra kreće na gumama koje je koristio i u Q1 i u Q2 inače...
                          Last edited by Vanja #66; 25-03-17, 06:58.

                          Comment


                          • #43
                            Alonso je uvek tako i radio, tako da kod njih baš to i nije neki reper. Ako ne bude mogla ova četvorka posle zbog kiše bolje onda da kažem očekivano Hamilton , bravo za Vettela što je pronašao ovih 0,02

                            Comment


                            • #44
                              Nije bravo, to je prljava strana staze

                              Comment


                              • #45
                                Nek odmah krene da ih pobeđuje, to je super , a lako će take probleme rešiti
                                Edit: ovaj Grožan ko da skače po bolidu
                                Last edited by NEMANJA97; 25-03-17, 07:07.

                                Comment

                                Working...
                                X