Announcement

Collapse
No announcement yet.

2017 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX (Melbourne)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    To je to onda, nema šta.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • #17
      SK obično bude odgovoran sa ovim uvodnim trkama, kad bude pomeranje sata i uvek napišu satnicu za vreme koje u tom trenutku važi.

      Comment


      • #18
        Trka je u 7
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • #19
          FP1:



          Moram prvo da zahvalim Srđanu na pominjanju teksta vezanog za Ferrari i bočne uvodnike, hvala Srđane i probaj da nađeš malo vremena za forum kao nekad!

          Mercedes dosta agresivno na US gumama, naročito Hamilton. Ferrari je bio u režimu krstarenja na SS i generalno su odvezli malo krugova, mislim da imaju par desetinki u rukavu. Williams mi deluje nešto sporije od očekivanog, a Haas nešto brže, ali tek je FP1. Iza prvih 6 je baš šareno, na šta su testovi i ukazivali.

          Comment


          • #20
            FP2, trenutno su simulacije trke (tj dela trke) u toku i ne verujem da će se vremena menjati:



            Ovo su vremena na US za Mečke i Ferrari, na SS gumama je bilo slično, međutim Seb je na njima bio na krugu 1:24.5-6 što je bilo pola sekunde brže od Bottasa, takođe na SS. U sred trećeg sektora je usporio, bio je neki bolid ispred, ne znam da li samo zbog toga... Svejedno, za sad Mečka pola sekunde brža.

            Comment


            • #21
              Evo da se ubacim ta razlika od pola sekunde nekako mi se čini da je samo ima Hamiltona, ali ne i Botas.

              Comment


              • #22
                Kako ih Mercedes spusti na zemlju lagano.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • #23
                  Znaci nista novo

                  Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • #24
                    Ala ste ljudi pa šta su radili prethodnih godina, ovo im još ne znači ništa, a kamoli da su nekoga spustili na zemlju

                    Comment


                    • #25
                      Ajd sačekaćemo, valja. Pa ćemo se opet smarati.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • #26
                        Meni sigurno neće biti smaranja, kakva god trka uvek mi je zanimljivo gledati

                        Comment


                        • #27
                          Ne znam kako nekome može biti zanimljivo gledati kako Mercedes ima 10 sekundi prednosi u trci (nekad i više) i pobjeđuje u 19 od 21 trke, ali dobro, svako ima svoj ukus.
                          Zbog toga i F1 jeste tu gdje jeste a Moto GP u petak u Brnu 50.000 ljudi.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • #28
                            Nisam rekao da to volim daleko od toga , ali dobro Mislim da je svako uzbuđen pred početak sezone pa makar mu se smučilo i posle samo 1 trke

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Tarantula View Post
                              Ne znam kako nekome može biti zanimljivo gledati kako Mercedes ima 10 sekundi prednosi u trci (nekad i više) i pobjeđuje u 19 od 21 trke, ali dobro, svako ima svoj ukus.
                              Zbog toga i F1 jeste tu gdje jeste a Moto GP u petak u Brnu 50.000 ljudi.
                              Bogme i u MotoGP-u preti da bude dominacija jednog coveka (Vinjalesa) jedino u Nascaru se ravnopravno bore ;)
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                                Bogme i u MotoGP-u preti da bude dominacija jednog coveka (Vinjalesa) jedino u Nascaru se ravnopravno bore ;)
                                Hahaahahh polako nemojmo baksuzirati U motogp je uvek sve moguće

                                Comment

                                Working...
                                X