Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • _ Valencia _

    -m3 _
    1. Mir
    2. Martin
    3. Bastianini
    4. Canet
    5. Ramirez
    -------------------------------
    - Moto2 _
    1. Olivera
    2. Morbideli
    3.Marquez
    4. Binder
    5. Nakagami
    ---------------------------------
    -GP-
    1. Rossi
    2. Marquez
    3. Dovi
    4. Ianone
    5. Zarco

    See you next season. Regards to All.
    Last edited by gorki76; 12-11-17, 10:39.

    Comment


    • ❤VALENSIJA❤

      Moto2

      1.Morbideli
      2.Oliveira
      3.Marquez
      4.Binder
      5.Pasini

      MotoGP

      1.Marquez ❤
      2.Lorenco
      3.Doviciozo
      4.Ianone
      5.Rosi

      Last edited by Racy93; 12-11-17, 12:18.
      [SIGPIC]sigpic

      Comment


      • Izasli rezultati.

        Cestitam @martinez

        Comment


        • Bravo Martinez , bravo za sve,lepo smo igrali a Nemanja97 bi bio prvak ali ga je Vinjales osujetio u tom planu. Pozdrav svima i vidimo se u 2018 bilo bi lepo od Qatara . SVE NAJJ U 2018.

          Comment


          • Auu, 1 poen u Valensiji Kad svi izdaju, ostane jedan jedini (neka je i peti za jedan poen).

            Bravo Martinez za pobedu, pohvala Bogdanu za vođenje kladionice i pozdrav svima koji su učestvovali. Nadam se da će naredna sezona biti jednako uzbudljiva.

            Comment


            • Hvala Mada se slazem da bi Nemanja97 bio prvak da nije kao lud stavlajo Vinjales kao P1
              Idemo sutra za duplu krunu
              sigpic

              Comment


              • Cestitam Martinezu na pobedi, ali treba cestitati i Ljiljani na drugom mestu, kao i Igoru (Gorki 76), na trecem mestu. Bila je opasna i neizvesna borba za prva tri mesta do Valensije.Cestitke i ostalima veliki pozdrav za sve i vidimo se u novoj sezoni.

                SVE NAJBOLJE VIDIMO SE!!!
                Last edited by Racy93; 03-12-17, 16:50.
                [SIGPIC]sigpic

                Comment


                • Originally posted by gorki76 View Post
                  Bravo Martinez , bravo za sve,lepo smo igrali a Nemanja97 bi bio prvak ali ga je Vinjales osujetio u tom planu. Pozdrav svima i vidimo se u 2018 bilo bi lepo od Qatara . SVE NAJJ U 2018.
                  Originally posted by martinez View Post
                  Hvala Mada se slazem da bi Nemanja97 bio prvak da nije kao lud stavlajo Vinjales kao P1
                  Idemo sutra za duplu krunu
                  Sad tek vidim komentare... Hoću da pohvalim sve koji su se borili u ovom zanimljivom nadmetanju. Naravno da pohvalim Bogdana koji se pobrinuo da se sve sabere u tabeli.
                  Ja sam dokazao da sve 3 kategorije pratim podjednako i to već duži niz godina. Svima je bila zanimljiva "taktika" sa Vinjalesom. Puno sportova pratim i za razne igram ovakve zanimljive igrice. Za motogp sam išao sa taktikom da to bude objektivno , ali da bude puno bitan i navijački segment. U svakoj kategoriji uvek imam one za koje navijam , a ako se moji favoriti bore za titulu onda se to baš primeti u prognozama za trke
                  Prošle sezone to je bio slučaj sa Lorenzom , a ove sezone Mir i Vinjales. Činjenica stoji da je Vinjales bio samo malo bolji ja bi bio mnogo bliži pobedi
                  Ipak meni je bitno da sam pokazao da baš pratim motogp i čestitam najboljima i isto tako žalim što nisam na kraju bio bar na podijum. Ipak biće bolje sledeće sezone i sa istom taktikom se vidimo i u narednoj sezoni

                  Comment


                  • Kako je tebi dobro

                    Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                    Comment

                    Working...
                    X