Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grand Prix of Qatar - Losail International Circuit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cekali smo dugo i dobili smo sjajnu trku,ali bas.

    Bas mi bilo krivo sto je Zarko pao,vatreno krstenje i posle Janone pade. Zaleteo se Zarko na pocetku, ma uziva covek.

    Veliko bravo za A. Espargara.

    Rosi mi je delovao kao da je primenio Markezovu taktiku od prosle sezone. Uradio je koliko je mogao i nije hteo na silu. Cekao je ako neko pogresi ispred njega, Dovi ili Vinjales. Da je Rosi iz prosle sezone, verujem da bi on jos forsirao.

    Sta kazete, Rosi za penziju?



    Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
    Last edited by BogdanB; 26-03-17, 21:18.

    Comment


    • Mozda su i godine dosle do izrazaja u poslednjih par krugova, mozda je samo zeleo da obezbedi bodove i ne srlja po ovakvim vremenskim uslovima, zao mi je sto nije trajala trka jos koji krug jer sam siguran da bi imali dobru borbu od 4 do 6 mesta, "93-jka" nije izgledala dobro
      "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

      Comment


      • Slažem se, da je trka potrajala još 2,3kruga Mm bi bio u velikim problemima.

        Ma kakva penzija...

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • I ko ono udari Rossia na start?

          "I love to speak with Leonard
          He’s a sportsman and a shepherd
          He’s a lazy bastard
          Living in a suit ."
          Leonard Cohen

          Comment


          • Koje crne godine dosle na kraju, to nije istina Covek je deckic i dalje, unutra i spolja. Video lepo, bolje 16 poena,mozda cak i 20 ako se desi nesto neplanirano, nego da padnem.

            Mislim da ga je neko od Dukatijevca zakacio.

            Ajmo Aleksandru Prijovic po volumenu, slavlje

            Comment


            • Maverik bio fenomenalan! Za prvu trku brutalno dobar Vožnja fenomenalna , prava taktika Žestoka obilaženja Maaa samo da każem ovo je bilo fenomenalno sad udaramo jako u nastavku! Pohvale za intervju posle trke Rosi nije mogao više ili nije hteo na početku na silu da gura i zbog bodova to je super! Čestitke Doviju... Markez slabo... Uopšte nije bilo njegove agresivnosti pa mu je posle svega i super ispala na kraju 4-ta pozicija. Žao mi je što nije pružio veći otpor pa bi bila još žešća trka, ali da se ne zaboravi: prošle godine Markez je uzeo titulu zbog glave jer je vozio vrlo pametno pa iz tog ugla i pored svih ostalih faktora možemo reći da mu je ovo super plasman. Maverik tek treba da pokaže mudro razmišljanje kad budu bili nezgodni trenuci, ali sa izjavama već polako pokazuje i da će i na tom polju sve biti dobro
              Što se tiče drugog mi aduta Horhea pah tu ću ostati rezervisan jer bi svi rekli da je bilo vrlo traljavo kad se uporedi sa Dovijem... Ipak ostajem rezervisan jer su bili promenljivi uslovi i tu je Horhe često znao "kiksati" pa se nadam da će u boljoj prilici što očekujem već u narednim trkama da će pokazati mnogo viśe:
              Pravi uvod u novu sezonu pohvala za sve 3 trke, jedva čekam naredni trkački vikend
              Last edited by NEMANJA97; 26-03-17, 22:38.

              Comment


              • Rece Markez da je napravio gresku sto je menjao gumu i da se to osetilo posle 3-4 kruga. Meni nisu bili promenljivi uslovi, trka je sve vreme bila po suvom. Staza nijednom nije bila mokra. I to sto je pala kisa, prosusilo se pre nego sto su krenuli. Treba ovladati tom azdajom, nije lako.

                Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Crushlow je imao kontakt sa Rossijem na početku, dobro je da je Maniac kol'ko tol'ko pustio motor pri padu, već su me bili počeli hvatati flešbekovi. Trka odlična, žao mi je Dovija samo, Rossi iskusno do P3, dug je šampionat da bi se srljalo. Isto tako Aleix odličan, Jorgovan srednja žalost.

                  Послато са ZTE Blade V6 уз помоћ Тапатока
                  If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                  Comment


                  • Meni nisu bili nimalo čisti uslovi posle svega , a što se tiče Markeza nekako mi je delovalo kao da je bio samo fizički na stazi , a u mislima ko zna gde...

                    Comment


                    • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                      Meni nisu bili nimalo čisti uslovi posle svega , a što se tiče Markeza nekako mi je delovalo kao da je bio samo fizički na stazi , a u mislima ko zna gde...
                      Jos da si napisao nije mu se vozilo i eto pravog izgovora sa teniskog pdf

                      Uslovi kakvi-takvi isti za sve sto je najbitnije a 93 pogresio u izboru tj u promeni prednjeg pneumatika uoci samog starta a mozda ni on nije hteo da forsira kada je video da ne ide poucen padom iz warmup sesije kada je isao do limita

                      Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Originally posted by Miletić View Post
                        Jos da si napisao nije mu se vozilo i eto pravog izgovora sa teniskog pdf

                        Uslovi kakvi-takvi isti za sve sto je najbitnije a 93 pogresio u izboru tj u promeni prednjeg pneumatika uoci samog starta a mozda ni on nije hteo da forsira kada je video da ne ide poucen padom iz warmup sesije kada je isao do limita

                        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                        Hahahahah ne ti si skroz promašio moju poentu nije trebalo da ode u tom smeru Markez nema takvih izliva , samo kažem nije delovao prisutan što se kod njega retko dešava. Dok odreďene osobe na tenisu to da im se ne igra vrlo jasno pokažu.
                        Hahahahahahhaha a šta je ovo uslovi kakvi takvi isti za sve? Pa to je normalno , ali kakve to veze ima??? Ja sam namerno pomenuo uslove i za njih sve lepo objasnio, a logično da su za sve isti , ali to nije bitno

                        Comment


                        • Cal skida Rossiju kameru...

                          "I love to speak with Leonard
                          He’s a sportsman and a shepherd
                          He’s a lazy bastard
                          Living in a suit ."
                          Leonard Cohen

                          Comment


                          • Opasan mali,bice nesto od njega
                            Mileticu,da je kojim slucajem prosao tiket,koliko bi dobio ako nije tajna?Koja je to suma koja ublazava dusevnu bol?

                            Comment


                            • Originally posted by Gargamel View Post
                              Opasan mali,bice nesto od njega
                              Mileticu,da je kojim slucajem prosao tiket,koliko bi dobio ako nije tajna?Koja je to suma koja ublazava dusevnu bol?
                              Ma sića, 500 din stavio
                              Stavio i hiljadu na duel Dovi-Rossi, na Dovija po kvoti 1.70 tako da sam posle svega ogromnih 200 din u plusu hahahaha

                              Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Originally posted by Miletić View Post
                                Ma sića, 500 din stavio
                                Stavio i hiljadu na duel Dovi-Rossi, na Dovija po kvoti 1.70 tako da sam posle svega ogromnih 200 din u plusu hahahaha

                                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                                Plus je plus nemoj tako,duga je sezona.Sad tacno znas sta treba da radis, 500 x 18 znas na koga

                                Comment

                                Working...
                                X