Announcement

Collapse
No announcement yet.

Majami 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otkako je povećao glavu progledao, igrao sa 95 mukica
    Last edited by Dekson; 02-04-17, 22:00.
    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

    Comment


    • hhahaahahahah




      olja
      ne odgovarama na provojkacije
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Kako Kobe uvek, kada na ovom nalogu imaš 3 posta, ovo ti je 4ti?
        Ovo je drugi nalog, kakav bag, pređi na Stefan-kobe, ovaj ti se gasi.
        I pazi se sledećih bagova
        Ne kontam Olja, kazem ti kad se logujem sa posao mi se ovo desava. A nikako nisam pravio drugi nalog nikada, ovaj sam napravio pre nekoliko godina i samo zacuvao sifru i user name i sam svo vreme logovan... Nema veze ako si sredila taj problem onda super.
        OVAKO

        Comment


        • Onda ti je to drugi nalog

          Comment


          • Originally posted by Dekson View Post
            Otkako je povećao glavu progledao, igrao sa 95 mukica
            Sa 90 je igrao
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Kad skontas da je Tiafoe pruzio veci otpor
              OVAKO

              Comment


              • Oo Kobe, polako... Stefan-kobe, tj. taj nalog sada i onaj stefan-kobe su 2 različita naloga, stvorena u dva različita dana jedan za drugim te 2013te..jel vidiš razliku i kapiraš sada?
                Ali uzeću ti da si greškom napravio drugi zbog tog velikog-malog početnog slova. Ne pravi se nalog sam od sebe. No dobro, rešili smo to i nema nikakvih problema dok se držiš ovog.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ne znam, jedino ako se nisam dobro snasao kad sam pravio ovaj nalog i da sam prvo stisnuo sa malim slovima taj i da nisam znao da je napravljen, posto neli stize confirmacija na mail, pa sam onda probao sa ovaj samo sa veliki slovo S u moje ime... Ali vjeruj mi da nisam bio svestan da taj nalog postoji, dakle i sifra i sve je isto, samo razlika je u u velicine prve bukve. Nikada mi nije trebao drugi nalog, nisam bio banovan niti sam imao problema sa neki moderator.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Sve je ok.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Previše se pravda a to je uvijek sumnjivo

                      Comment


                      • Jedina bojazan mi je bila hoće li Federer fizički izdržati nakon ogromne potrošnje u prethodnim mečevima i, još više, iznenađujuće lakim Nadalovim mečevima bez pretjeranog trošenja.

                        No to je jedna strana medalje. Druga je nivo prikazane igre i, gledajući oba tenisera na ovom turniru, Federerov nivo je bio mnogo ispred Nadalovog. Doduše, mogu samo pisati za mečeve protiv Socka i Fogninija. U tim mečevima su Nadalovi protivnici odigrali toliko katastrofalno da nijesmo mogli ni imati pravi uvid u njegovu formu. Federer je, sa druge strane, morao proći pakao i djeluje navjerovatno da mu je, gledajući žrijeb, najteži meč na papiru (protiv Del Potra) zapravo bio najlakši na terenu. Bautista i Berdych se ne mogu smatrati baksuzlukom u žrijebu, ali su njihove iznenađujuće partije učinile žrijeb težim nego što je objektivno bio. Protiv Berdycha i Kyrgiosa jeste bilo mnogo sreće, ali takođe treba naglasiti da je Federer u oba meča bio značajno bolji igrač od rivala i da je ranije mogao završiti mečeve uz malo više prisebnosti. Ne bih se saglasio da je Federer igrao slabije u odnosu na Indian Vels, samo su mu uslovi mnogo manje odgovarali. I finale je odigrao više nego dobro, ključan je bio početak gdje nije kao ranije u njihovim mečevima zakazao čim Nadal dobije brejk loptu. Kad u Majamiju imaš tako pozitivan odmjer vinera u odnosu na neiznuđene greške, to je dokaz da si odigrao dobro.

                        Ne znam, presrećan sam. Djeluje nestvaran niz od 4 pobjede protiv Nadala, čak sada ima pobjedu više u h2h na hardu, no ipak zaostaje kad se pogleda hard na otvorenom. Manje je to bitno, svakako je bitnije osvajati velike titule. Možda s obzirom na sve što je osvojio Majami se i ne mora smatrati velikom titulom, ali Indian Vels + Majami, to je već nešto. Sad pauza od šljake, što je veoma pametan potez i žali Bože što slično nije učinio prije dvije-tri godine kad je bio mlađi (iako i tada star) i sačuva sebe od bespotrebnog trošenja.
                        Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                        Comment


                        • Originally posted by amnesiac View Post
                          Jedina bojazan mi je bila hoće li Federer fizički izdržati nakon ogromne potrošnje u prethodnim mečevima i, još više, iznenađujuće lakim Nadalovim mečevima bez pretjeranog trošenja.

                          No to je jedna strana medalje. Druga je nivo prikazane igre i, gledajući oba tenisera na ovom turniru, Federerov nivo je bio mnogo ispred Nadalovog. Doduše, mogu samo pisati za mečeve protiv Socka i Fogninija. U tim mečevima su Nadalovi protivnici odigrali toliko katastrofalno da nijesmo mogli ni imati pravi uvid u njegovu formu. Federer je, sa druge strane, morao proći pakao i djeluje navjerovatno da mu je, gledajući žrijeb, najteži meč na papiru (protiv Del Potra) zapravo bio najlakši na terenu. Bautista i Berdych se ne mogu smatrati baksuzlukom u žrijebu, ali su njihove iznenađujuće partije učinile žrijeb težim nego što je objektivno bio. Protiv Berdycha i Kyrgiosa jeste bilo mnogo sreće, ali takođe treba naglasiti da je Federer u oba meča bio značajno bolji igrač od rivala i da je ranije mogao završiti mečeve uz malo više prisebnosti. Ne bih se saglasio da je Federer igrao slabije u odnosu na Indian Vels, samo su mu uslovi mnogo manje odgovarali. I finale je odigrao više nego dobro, ključan je bio početak gdje nije kao ranije u njihovim mečevima zakazao čim Nadal dobije brejk loptu. Kad u Majamiju imaš tako pozitivan odmjer vinera u odnosu na neiznuđene greške, to je dokaz da si odigrao dobro.

                          Ne znam, presrećan sam. Djeluje nestvaran niz od 4 pobjede protiv Nadala, čak sada ima pobjedu više u h2h na hardu, no ipak zaostaje kad se pogleda hard na otvorenom. Manje je to bitno, svakako je bitnije osvajati velike titule. Možda s obzirom na sve što je osvojio Majami se i ne mora smatrati velikom titulom, ali Indian Vels + Majami, to je već nešto. Sad pauza od šljake, što je veoma pametan potez i žali Bože što slično nije učinio prije dvije-tri godine kad je bio mlađi (iako i tada star) i sačuva sebe od bespotrebnog trošenja.
                          Potpisujem sve sto si rekao sugradjaninu cestitam

                          Comment


                          • Ima jedna mana u ovom nizu samo,nije dobio Novaka,steta stvarno sto se nisu sreli na ovoj sezoni sporog betona dok je Federer top,mislim da bi ga i onaj Novak iz Iw i Akapulka dobio,ali to su sad one babske price sbbkbb,nema sta covek je posteno izdominirao sezonu betona,a sad nek se lepo odmori i on gleda kako Nole dominira sljaku,aj mi samo recite ko moze da dobije Novaka na sljaci sa onom igrom iz Akapuka i Iw??,ne vidim takvog osim wawac ako poludi ali on to na gsovima
                            Last edited by Srkisa; 03-04-17, 00:06.

                            Comment


                            • Kako bi ga dobio ako nije bio dovoljno dobar da dodje do njega? [emoji14]

                              Comment


                              • Recimo da je na srecu dobio Kirijosa jer je drugi set lako mogao da ode na njegovu stranu,kao sto je i ovaj dobio Berdiha i Kirijosa,a Roger je vrlo lako mogao izgubiti od Berdiha u qf,i sta bi onda govorili kako nema sanse da dobije Rafu jer nije dovoljno dobar da dodje do njega,kazem svaka cast Rogeru nije on kriv sto Novak ne dolazi do njega samo kazem da ne bih bio 100% siguran da bi Roger to dobio,cak je moje mislljenjr da bi ga u Miamiju Novak dobio sigurno da je igrao,a i na Ao,jedino za Iw nemogu tvrditi,Roger i Novak su druga vasiona za ostale poslednje 3 godine,Rafa ja ne znam gde se izgubio posle Rg 2014 ali vise nije stari,na sljaci jos moze nesto na ovim ostalim ozbiljnu pobedu nema od ne znam kada,Endi je jedan jedini mec veliki pobedio,ostalo je iskoristavao budu Novaka i Rogera na odmoru,Roger koristi losu konkurenciju kao i Novak u ovo vreme prosle godine,sa izuzetkom Stana u gs beast modu,Roger i Novak su jedina 2 vrhunska igraca u poslednje 3 godine,ii kad nemaju jedan drugog za konkurenciju oni ce dominirati,a u izostanku i jednog i drugog tu je Marej kao daleko treci,jadni Rafa ceka da se ova trojica povrede ili nesto da bi i on dobio svoje parce torte,sa tim da sam ubedjen da je Novak za nijansu ispred Rogera kao i proslih godina

                                Comment

                                Working...
                                X