Announcement

Collapse
No announcement yet.

Majami 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by madrid View Post
    Ne gledaju tenis samo bogati. Ima karata za Chatrier za 50 evra ceo dan, sto je za njihove plate ekvivalentno kao kod nas 700-1000din.

    Mislim isto je kao i drugi sportovi. U ESP su slicne cene kao za fudbal, sto je protvnik bolji (u tenisu dalja faza) to je cena visa.
    Ima, prvo kolo i gde su ti blize ptice nego igraci na terenu 😊
    Originally posted by bojanaBG View Post
    A sta bi rekao za Dubai, ko tamo gleda tenis?
    Ja znam devojku kojoj je to bila prva i najverovatnije poslednja prilika da ga vidi, ali je on ranije ispao i sad je pitanje da li ce moci da ode na jos neki turnir.

    Previse predrasuda imas...


    Sent from my Z3 compact <3
    Gledaju nasi koji su na privremenom radu ili neki drugi kao i 90% milionera a tu su i oni koji zele da budu vidjeni.

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Dam ti primer, ali ti i dalje teras po svom, bas previse predrasuda...


      Sent from my Z3 compact <3
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Iskreno kao i svaki navijac obicno gledam ko bi bio Nadalu potencijalno najlaksi protivnik u finalu ali sad ne mogu da odlucim,mozda bi bio Zverev najbolja opcija ali nisam siguran,kad bi dobio ludog Fonjinija sjutra makar.

        Comment


        • Originally posted by jacques9 View Post
          Najbolje što je Novak odigrao u živutu jeste DOHA 2016 i te AU 2016 (ako izuzmemo meč za Simonom)

          Kako je samo uništio Rafu u finalu Dohe te Rogera u polufinalu AO.

          Prva dva seta onog polufinala protiv Rogera bio je najbolji tenis na hardu ikad viđen.
          Slazem se,finale Dohe protiv Nadala i prva dva seta protiv Federera na AO su najbolji tenis Djokovica u karijeri bez ikakve dileme,ni 2011 te nije bio na tom nivou.Federer je na tom AO igrao bas dobro nista gore nego ove godine ali protiv onoga se nije moglo.

          Comment


          • Ali ovaj cacanin

            Steta za Vladana, ni kriv ni duzan.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Provuce se Role, ali mislim da ko god prodje od ova dva mlada momka, izbacuje Rodzera. Preumorno deluje, dosta je ovo meceva za njega, pogotovo uzeci u obzir da nije igrao ceo drugi deo sezone.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Više sam za varijantu da Fed izgubi u polufinalu, jer mi se čini da mu se svakako smeši poraz u finalu. Taman je malo popravio H2H sa Rafom, nema potrebe opet srljati u deblji minus. Koliko mi umorno izgleda, mislim da bi i od Fonjinija pretrpeo poraz.
                Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Kakva govna, najgori navijaci na svijetu su Federerovi, AV botovi su mala djeca za ove.
                  istina živa.punktum

                  glede večerašnjeg meča ne znam šta da kažem-da li će nik izbegavati feda-mislim da hoće,te vidim sašu kao pobednika.
                  Wizard

                  Comment


                  • @cacanin Je l' si bio?

                    Comment


                    • joj ovaj komentator sa RTS-a
                      Wizard

                      Comment


                      • Ajaaooj ugasi ga Nik onim tapsanjem po ramenu na kraju poena. Kao u smislu nisi ni ti los.hahahaha

                        Svaka mu cast za poen sta je odigrao

                        Comment


                        • Dobar mec za sada obojica dobri.

                          Comment


                          • e ovo je poen
                            Wizard

                            Comment


                            • Strasan Nick, strasan! Kako je samo "preko noci" ojacao i defanzivno i na psiholoskom planu...
                              OVAKO

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Ali ovaj cacanin

                                Steta za Vladana, ni kriv ni duzan.
                                Pun predrasuda.
                                Originally posted by madrid View Post
                                @cacanin Je l' si bio?
                                Jesam, 2007 i 2010. Prosle nisam a bio sam pozvan, nisam smeo da rizikujem i dozivim harikiri na terenu i ne mogu se iskajati.


                                Ipak je Zverev mozda i jedini koji ce nesto veliko napraviti u buducnosti od svih pridoslih u prethodnih nekoliko godina.

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X