Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Radulov47 View Post
    Da li je ovo greska kod prve slike,pise da je Junajted prodao vise dresova a zauzima mesto iza Bajerna ?
    greška je na ovoj slici,inače u tekstu stoji da je Bajern prodao 1.97m a Junajted...

    http://sportwitness.ning.com/forum/t...-and-liverpool

    Originally posted by DeMoN17 View Post
    Dakle rekao je da nece biti svetske zvezde samo ce potpuniti mjesta koja ostanu prazne....
    para imamo to je najbitnije plus prodaće se još neki igrači,samo sad treba juriti i neke igrače za klupu,rezevni golman..a nije baš tolko jednostavno da nadješ dobrog squad igrača
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Pa jeste imamo ali dali ce doci neke igrace koje ce da greju klupu zato i to sto ce se kupovati ce biti isklucivo proverene igrace ali
      sumljam da ce neko od njih biti starter ali bitno je neko da dodje jer mislim da ovu sezonu cemo napasti i Ligu prvaka to je barem moje mislenje.

      Comment


      • imam utisak kao da si pripit pisao ovaj post

        uboli smo sa Remijem,on je meni super squad igrač,kad bi doveli nekog boljeg holdera,jer od Mikela nemamo nikakve koristi ,što se tiče Ramireša,moram da ostanem suzdržan
        ja jbg forsiram tu priču da se Loftus-čiku pruži prilika ali ni ja nisam tolko lud ta tvrdim da on sledeće sezone može da bude kakav nosilac igre,pogotovo ako se juri i ta LŠ

        u suštini taj igrač bi bio tu da uskoči u tim kad igramo protiv jačih timova a Muirinjo se prebaci na 4-3-3,meni bi tu lego recimo igrač tipa Sisoko iz Njukasla(lupam) mada se sa njim ne povezujemo,Imbula iz OM(samo on je mlad,pitanje je dal bi došo kod nas,već nas je ispalio jedanput) ...Keidira al on će izgleda u Juve na kraju

        s tim da je sve to povezano i sa ulogom Oskara,jer ako će njega Murinjo i dalje forsirati onda mi igramo 4-2-3-1 u suprotnom,može da dovede neko jače ime,a i ne mora i da predje definitivno na 4-3-3 bez klasične desetke problem je i taj što se ništa još ne piše u tom pravcu








        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Zasto?? Evo ti neke primere koje su grejale klupe: De Brujn, Mata, Lukaku, Cech (ovu sezonu), Surle (nije dobijao priliku) to su sve klase
          od igrace ili odlicni talente i nisu hteli da dobijau prilike u nebitne utakmice i zato i su otisle... ili Murinjo ih nije hteo (Cech jos nije otisao
          ali ce da ide kako se cini) zato sam ti i to napisao da nemozes ti dovesti klasu i staviti ga na klupu kao sto se desilo sa Kvadrado
          ove polu sezone.... Zasto ne bi napali ove sezone Ligu Prvaka samo da urade posao sa transferima da ubode neke dobre i moze se ici
          po tu titulu sve su kockice sklopene samo da nema povrede... ne znam za tu formaciju bi legao vilijan (fabregas i matic) jer on je jak u duelima
          ima i odlican dribling samo razmisljanje mu kvari te kvalitete.... Ramires on mi je enigma jbt motor ali previse srlja na terenu, dobar borac na terenu tipa Veratti iz PSG (lupam)....
          Jel ce negde da davaju ovu prijatelsku sa Tajlandom u subotu ako davaju pisite ovde.

          Comment


          • pisalo na službenoj stranici da će prenositi chelsea tv ,tako da nam ne gine strimovanje ,čini mi se da je prva utakmica u 12 u subotu

            samo ja uopšte u poslednje vreme ne mogu da nadjem link za chelsea tv koji radi

            ps: odgovoriću sutra za ostalo,spava mi se,ne vidim na oči ali da,nadam se da će više pažnje obratiti sledeće godine na LŠ,mada znajući Murinja juriće on sve pa kolko stigne
            Last edited by saburo sakai; 29-05-15, 00:48.
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Neke spekulacije....

              Chelsea are reportedly lining up a £7m bid for #Stuttgart defender Antonio Rudiger. #CFC (Stuttgarter Zeitung)
              Ovaj bi mogao doci... a suma nije velika.

              Although many British papers claimed Arsenal have tied Jackson Martinez, the arrival of Mendes would give a radical turn to talks. (O Jogo)
              Martinez agent Luis Pompeu met with #FCPorto but Mendes is attempting to use his influence to negotiate a transfer to #CFC or #MUFC (O Jogo)
              Congratulations @thibautcourtois on the birth of your daughter! Not a bad week at all for you!
              Kurtoa dobio cerku.

              Comment


              • evo sad sam kopao malo po satelitu da vidim dal neko prenosi utakmicu,chelsea tv sigurno daj nek nas neko pogleda i da nam da strim ljudski

                a izgleda da prenosi neka stanica iz portugala i mali milion iz afrike ako sam dobro razumeo ovo

                http://www.livesoccertv.com/match/15...-tailandia-xi/

                http://www.livesoccertv.com/match/15...xi-vs-chelsea/




                Meni je dobar taj iz Študgarta ,ono,pisalo se dosta da je Murinjov prvi pik Varan al kolko god njega gotivio ako se ne može po njega,bolje da rizikujemo kao sa Zumom,verujem da će Teri i sledeće godine zadržati nivo a ovaj mi se baš uklapa u taj profil a cena je extra ,sećam se da se o njemu dosta pisalo prošle godine
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Pa to je jedan isti kanal koji prenosi u sve drzave u Afriku blago njima trazice se strimove.

                  Neznam nista o tome, niti o ovog momka totalna nepoznanica za mene.

                  Comment


                  • btw utakmica je ipak u 13 h ,ja gore napisao u 12 ,da me ne kuneš nešto posle






                    neki video čisto da se zanjimamo

                    plus ,još jedna meta i Nemačke ma kupuj sve



                    http://sportwitness.ning.com/forum/t...a-buy-young-st
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Ovaj prvi lici mi na Luiz-a po stilu igre voli da izadje i da deli pasove bilo kakve,
                      ali ovaj video je samo od utakmice sa Borusijom...

                      Ovaj drugi, citao sam na twiteru da je Mancester Siti pokazao interesovanje, ne znam jel je pouzdan ovaj sportwitness posto
                      vidim da i Vladan postavja linkove u teme Mancester Junajted, opasan skill ima mali ali pa cu da kazem na osnovu na video
                      ne mogu da sudim ili iznosim bilo kakve mislenje.

                      Znam da je od 13:00 sinoc sam video na flashscore...

                      Comment


                      • ma ta izletanja nam nikako ne trebaju,branimo se mi duboko sad,jedino ako jednog dana predjemo na neki visoki presing pa i ajde a sa Zumom i sa njim bi to bilo moguće jer imam neki dojam da je brz igrač a ovo baratanje sa loptom,dodavanja u svakom slučaju plus a izgleda mi da je i više nego pristojan u defanzivi...doduše sve se to svodi na par klipova i na osnovu onoga što su drugi napisali,sećam se jedino da se njegovo ime provlačilo kroz novine,šatra jak talenat itd..

                        dobar je taj sportwitness,samo oni nisu direktan izvor,sve zavisi od priče do priče,prate dešavanja,dosta znači to što barataju sa tim lokalnim novinama i daju ljudi svoje mišljenje i što se mene tiče,ja ih uvek uzimam u obzir
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Originally posted by DeMoN17 View Post

                          Znam da je od 13:00 sinoc sam video na flashscore...

                          ej evo sad mi drugar reče da ima na sportklub 1 snjimak u ponedaljak 23:30 (ta prva utakmica) a u utorak u 12 je protiv Sidneja s tim da SK1 ponovo u utorak daje snjimak utakmice sa tajlandom i to u 16 h a onda je isti dan(utorak) samo od 23 h snjimak ove utakmice sa sidnejom

                          http://www.sportklub.rs/programska-sema

                          tako da ako ima neki strim javljam ti ako ne ima na SK1 snjimak
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Znam tako je bilo i lani neke su dale uzivo a neke sa Chelsea TV su isli snimke....

                            Vidi ovo:

                            #Inter, #Napoli and #Roma are considering Juan Cuadrado. Nothing more than early surveys but could gain momentum (via @DiMarzio) #CFC
                            Inter hoce da ga pozajme i sledecu godinu da ga otkupi.... lupanje na prazno ovo sam procitao sa mail-a.

                            A vidi pa ovo:

                            Juventus eye Chelsea ace Oscar in cut-price £9m move" @johncrossmirror what is this???

                            Comment


                            • Ma to je obicna laz za Oscara, pa u danasnje vreme cak i za rezervnog igraca moras vise izdvojiti a kamoli za Oscara. Mada kakvu reputaciju ima Marotta ne cude me ovakve vesti. Niko u jbnoj Evropi ne zeli da dobije poziv od zrikavog skrtice.

                              Comment


                              • Originally posted by DeMoN17 View Post
                                Znam tako je bilo i lani neke su dale uzivo a neke sa Chelsea TV su isli snimke....

                                Vidi ovo:

                                Inter hoce da ga pozajme i sledecu godinu da ga otkupi.... lupanje na prazno ovo sam procitao sa mail-a.
                                ja radim ceo dan i to sam tek sad shvatio tolko sam juče bio zamajan da sam potpuno bio zaboravio da i onako ne mogu da gledam uživo .... ulgavnom malo mi je preselo kad sam video da se Kosta ponovo povredio i to nakon sudara sa Mikelom na treningu(eto nije baš da nemamo nikakve korsti od njega )



                                al na ovu sliku sam oplakao



                                To bane Srbine
                                Matić nakon onog starta protiv Barnlija obavezno pod Zen Mod
                                A Azar mi u fazonu wtf



                                za kvadrada,nisam pametan sad,ako ga pozajmimo ponovo moramo da dovodimo neko krilo ...
                                ovo za Oskara je mirror preneo strašno pa mi sa foruma bi smislili bolju priču

                                ajd pa u zdravlje,nadam se da ćeš naći neki način da gledaš utakmicu
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X