Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Chelsea's Callum Hudson-Odoi 'arrested' after police called to his home

    Comment


    • Comment


      • manekenooo stay!
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • https://mobile.twitter.com/Matt_Law_...91660650422272

          Timo Werner has agreed to join Chelsea. More to follow #cfc

          Samo da nam ne uleti liverpool i ne pokvari ovo

          Comment


          • Jos samo da se sredi zadnja linijaa i to jet to Odlican transfer
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Comment


              • Werner i zvanicno nas. Vrhunsko pojacanje, nema sta. Chilwell nam je meta samo mnogo traze za njega, 70+

                Comment


                • Samo zato sto je Englez. Ne znam zasto se ne bace na pregovore sa npr Dinjeom, meni je on odlican levi bek.

                  Pedro nece da ostane do zavrsetka sezone. Tu je do kraja juna i odlazi. Rim mu je sledeca destinacija.
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Mislim da je Lampard zapeo bas za Chilwella, barem prema Law-u i ostalim novinarima. Spominje se da ukoliko ne smanji Leicester cijenu, da ce onda u tom slucaju ici na Havertza, pa sad koliko je to izvodljivo..

                    Comment


                    • Originally posted by NSG View Post
                      Samo zato sto je Englez. Ne znam zasto se ne bace na pregovore sa npr Dinjeom, meni je on odlican levi bek.

                      Pedro nece da ostane do zavrsetka sezone. Tu je do kraja juna i odlazi. Rim mu je sledeca destinacija.
                      Mislim da je Chilwel dosta bolji od Dignea, a mnogo je vazno imati sto vise Engleza, zato sto je vrlo moguce da se u skorije vreme jos smanji broj stranaca po ekipama.

                      Sent from my motorola one action using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Mislim da bi nam bio previse Haverc iako je sjajan igrac. Bolje da ulazemo u odbranu, moramo lepo iskesirati za dobrog stopera i malo manje rezervnog beka (Alonso ce mi uvek biti prva opcija).

                        Znam da se dugo najavljuje to za vise Engleza ali Celsi trenutno nema problem sa tim. Nekada jeste bio problem.

                        Cilvel ili Dinje? Ne znam, nekako mi Dinje deluje hitriji sa nesto boljom levom nogom
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Citao sam negde da je izbor izmedju Taglifica i Cilvela za levog beka... Po meni bolji izbor Taglificio, jos jeftiniji puno... E sad nije Englez..

                          Comment


                          • Pulisic je majstor, nadam se da cemo sada ove "slabije" tekme rijesiti lagano i osigurati top 4.

                            Comment


                            • Puni malograđane
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Originally posted by Whiskey View Post
                                Pulisic je majstor, nadam se da cemo sada ove "slabije" tekme rijesiti lagano i osigurati top 4.
                                Samo me brine sto imamo malo vremena za odmor. Gostovanja Lesteru i Vest Hemu pa dočekujemo Votford. Meč na svaka dva dana, a imamo puno staklenih igrača.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X