Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: FC Chelsea

    [quote author=fedexba link=topic=2678.msg258320#msg258320 date=1298983859]
    Ja se nadam bar finalu,samo da ne bude protivnik u cetvrtfinalu barsa ili real,a za ostalo cemo lako.
    [/quote]
    Ma Ljubinko dobili bi oni Barsu l5'%9
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Re: FC Chelsea

      [quote author=ivan piper link=topic=2678.msg258352#msg258352 date=1298990472]
      Ma Ljubinko dobili bi oni Barsu l5'%9
      [/quote]

      Comment


      • Re: FC Chelsea

        Toooo dobio je Celsi!!!! Odlican mec, vracaju se u staru formu &d$7
        Majstorija Davida Luiza, decko je sjajan igrac. 7@$**Imali su dosta sansi, mogli su i ubjedljivije da pobijede... %QWT&W
        I mislim da je Drogba trebao da pocne utakmicu u tandemu sa Toresom, a Anelka na klupi...
        Dobro je, ponovo igraju dobro, i imaju kakve-takve sanse za titulu... %QWT&W
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Re: FC Chelsea

          [quote author=ivan piper link=topic=2678.msg258671#msg258671 date=1299016310]
          Toooo dobio je Celsi!!!! Odlican mec, vracaju se u staru formu &d$7
          Majstorija Davida Luiza, decko je sjajan igrac. 7@$**Imali su dosta sansi, mogli su i ubjedljivije da pobijede... %QWT&W
          I mislim da je Drogba trebao da pocne utakmicu u tandemu sa Toresom, a Anelka na klupi...
          Dobro je, ponovo igraju dobro, i imaju kakve-takve sanse za titulu... %QWT&W
          [/quote]

          Comment


          • Re: FC Chelsea

            [quote author=ivan piper link=topic=2678.msg258671#msg258671 date=1299016310]
            Toooo dobio je Celsi!!!! Odlican mec, vracaju se u staru formu &d$7
            Majstorija Davida Luiza, decko je sjajan igrac. 7@$**Imali su dosta sansi, mogli su i ubjedljivije da pobijede... %QWT&W
            I mislim da je Drogba trebao da pocne utakmicu u tandemu sa Toresom, a Anelka na klupi...
            Dobro je, ponovo igraju dobro, i imaju kakve-takve sanse za titulu... %QWT&W
            [/quote]
            Uz malo srece osvajamo premier ligu,a trebao bi anceloti da stavi drogbu i toresa u tandem,jer zajedno bolje igraju,a anelku na klupu.Napred celsi,odlicna tekma. +*@WT*48*

            Comment


            • Re: FC Chelsea









              http://en.wikipedia.org/wiki/Lucas_Piazon
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Chelsea have the edge over Man Utd, says Nemanja Vidic
                "They have an edge because they had good ones [results] against us,"

                Comment


                • Gospodo sutra navijam za vas
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Imam jedan strasan sajt za navijace Celzija. Uzivajte.

                    http://www.hasfernandotorresscoredforchelsea.com/
                    sigpic

                    Comment


                    • Sutra Chelsea pobeđuje, idemo plavci !!!!
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Dresovi za narednu sezonu!

                        Comment


                        • Pa sta reci za nove dresove malo se razlikuju od ovih standarno se menja malo svake sezone. Kupio bih ja jedan Mumi al bre skupi ko ludi.Gledao sam u Knez Mihajlovoj 5 ili 6 soma su. Sto je mnogo mnogo, tolko nisam ni za Partizanov dao.

                          Comment


                          • Originally posted by Drogba View Post
                            Pa sta reci za nove dresove malo se razlikuju od ovih standarno se menja malo svake sezone. Kupio bih ja jedan Mumi al bre skupi ko ludi.Gledao sam u Knez Mihajlovoj 5 ili 6 soma su. Sto je mnogo mnogo, tolko nisam ni za Partizanov dao.
                            Meni se svidjaju ovi novi dresovi!
                            Skupi su jer su u "boji"

                            Comment


                            • Gospodo mi smo danas uradili sve što je u našoj moći nadam se da nas nećete razočarati sledeće kolo
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • http://www.skysports.com/story/0,195...946723,00.html

                                Ko zna ko ce na kraju doci...
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X