Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvo ls ,naravno 3 boda nebi trebalo dovoditi u pitanje,mozda prilika da se proba popoivoda i jos neka resenja.konacno i ta klupa deluje pristojno bio sam skeptican i razocaran ali daj boze da sam debelo pogresio samo pegleaj. ovo nam paklen mesec i ako prezivimo arsenal,citi,stouk i palas na srani cini mi se mozemo pricati o odbrani i napadu na titulu ponovo. Ls sta bude,nismo jos jaki dovoljno al sto kaze boss gradimo polako da stignemo reaL i bajern.. Prodjemo grupu pa na nas nacin onako fino da uteramo koju kontricu pa sta bude

    Comment


    • Drinkwater nece igrati, neka povreda.. a mogli bi Musonda i Willian zapoceti mec, Hazard ce ponovno biti na klupi, tako je Conte izjavio

      Comment


      • Kurtoa..Alonso,Kejil,AK,Aspi,Zapacosta...Kante,Fab regas,Wili,Pedro ..MicuBacu

        Comment


        • odlicna utakmica a jos su roma i atletico igrali 0-0, nije moglo bolje po nas.

          Comment


          • Dobro otvaranje LŠ, a i protivnik je bio po mjeri. Taman da se zadrži dobro raspoloženje pred Arsenal.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Konjokradica
              Protivnik nikako nije bio po meri jer mu ruski oligarh ne daje stotine miliona evra. Nadajmo se da će Abramovicu i svim ostalim smaracima koji od fudbala napravise plastiku sto pre doci kraj, pa da se Celzi vrati u svoje prirodno okruženje zvano sredina tabele.
              Ma najbolje da fudbal igraju samo osnivaci lige i da samo oni napreduju i kupuju i drze monopol ,nedaj boze da jos neko pozeli da napreduje i postane trofejniji bolji klub...mogu misliti sta bi se desilo da neko pozeli da osnuje novi timklub,cudna neka logika,sta bi trebalo pola evrope da prica o Zvezdi i Partizanu osnovanih posle rata,ali ok i o Dortmundu se isto pricalo 90-tih,a sad je Dortmund simpatican ,atraktivan klub

              Ali i ovo je dokaz koliki smo trn u oku konkurenciji i koliko smo dobri

              @Konjokradica..ako nije tajna koji ti klub simpatises?

              Comment


              • I klubovi sa bogatom tradicijom su postali takvi jer su imali vise novca od drugih i imali najbolje igrace... Sta sad zauvek moraju da ostanu na vrhu a oni drugi da nemaju pravo da ulazu i napreduju. Presmesna prica.

                Drago mi je sto se Zapakosta predstavio navijacima na najbolji moguci nacin

                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • To ja isto mislim svi "veliki " su na neki nacin imali neku protekciju,dal na novcani nacin ili neki drugi tipa Real(najveci klub na svetu trenutno) sta bi bilo sa njim da nije imao zastitu Franka...ili dal bi Milan postao to sto jeste da recimo nije uleteo Berluskoni ne verujem da bi izdominirali evropom bas tako lako

                  Pa i Zvezda za koju navijam,sta bi bilo da nije imala najvecu logistiku u bivsoj nam zemlji i pokupila skoro sve najbolje igrace iz Juge i pokorila evropu,sta su tad trebali da kazu ostali,da smo klub bez tradicije osnovan pre 40 godina i da ne treba da postojimo

                  Da se razumemo ja nemam nista protiv bilo cega,ne smeta meni ni PSZ, ni Siti,...Siti me nervira zbog Pepa,a najmanje zbog para,za 50 godina recimo Siti moze imati 3 LS a neki tamo klinci ce pricati o istom, kao klubom sa trofejima i tradicijom i sl.....a tad ce pojaviti neki novi Siti...recimo (Atalanta)..koja ce biti plastika ,al ok ,navikao ja na te price vec vise od 20 godina...ne vidim razlog da se nekom zabrani zelja da uspe,postane bolji i to mu osporavati,a bez para i moci realno ne moze nijedan klub nista da zapocne
                  Last edited by 61563; 13-09-17, 00:21.

                  Comment


                  • A sto se tice Zapacoste evo gledam tri puta i ne znam dal je hteo da centrira ili da sutira...ali nebitno nek ga tera sreca

                    Comment


                    • Ja čisto sumnjam da je ono bio direktan šut na gol. Ne čudi me ni golmanova reakcija, Šehić je proizvod Željine škole i s njim smo se nagledali sličnih stvari.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Digao je glavu Zapakosta da vidi ima li koga u 16. Osjetio to i golman sigurno, pa se prevario. Prodor je bio strašan doduše.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja gledam Chelsea skoro svaku utakmicu vec 16,17 godina pa bih ipak da se svrstam u fana

                          Pitam se samo da li ce 3511 krenuti kao protiv Leicestera ili ce da vrati na 343...najradije bih iskreno da Fabregas pocne i da se igra sa Kanteom i Bakayokom nazad,Fabregas na 10 i da Eden i Alvaro budu naprijed.Ako ce se 343 onda je red da Willian pocne.Mislim da ce Fabregas sigurno igrati od prve minute.Poenta je jako pritisnuti Arsenal kada imaju loptu u veznom redu jer su bas skloni greskama,a na tom polju me Bakayoko odusevio jednostavno.

                          Sta reci osim super je da se ima opcija

                          Zapacosta je priznao da nije sutirao,ali je imao zanimljivih prodora.Kada ne ide ubacis Zapacostu i skupa s Cezarom samo nek centriraju,a gore Alvaro ceka
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • A sto se tice AFC,mislim da ce Konte izvesti

                            Kurtou...Alonso.Aspi,Luiz, Kejhil,Mozes...Kante,Bakajoko,Fabregas...Azar,..Mo rata...352..samo Fabregas malo istureniji.Pa to opet moze da izgleda i 343,al svakoko mislim da Arsenal treba napasti i dati sto pre gol, (a nikako njima predati loptu i cekat)i,to bi ih otvorilo a onda im se mozda desi i novi LFC,svakako ocekujem ne tesku pobedu...E sad moguce je da mu Azar nece opet startovati ali mislim da je vreme,u tom slucaju mislim da bi mu igrao Pedro sve isto kao protiv Lester sem Kejhila,iako bi ja dao Wiliju sansu

                            A Bakajoko mislim da sigurno igra ,i da ce igrati od sada sve bitnije utakmice u prvoj,ocekujem i Fabregasa lepo je poceo sezonu

                            Jedino iznenadjenje bi mi bilo kad bi ubacio Zapacostu od starta umesto Mozesa,mada mislim da ce se to kad tad desiti,pitanje vremena ali ne jos,meni se Zapacosta svidja

                            Znaci Zeljina skola JT nisam znao ko im je golman.

                            A inace ja CFC simpatisem od dolaska Zole i Vijalija..sto mu dodje otprilike isto 17.18 godina,ako se secam dobro,kad su dosli u Englesku,i te jedne Vijalijeve sezone mogla je titula da se uzme MU,ali...posle se to pojacalo dolaskom Murinja,a sad i "neznalice" Kontea...sad pogledah jos i vise(Zola dosao 96) ,mada vise vezujem simpatije prema CFC od dolaska Vijalija 1998 znaci
                            Last edited by 61563; 13-09-17, 13:47.

                            Comment


                            • Ja mislim da ce ipak Pedro poceti u nedelju pre Edena... To moramo dobiti,da se matori iznervira kao i uvek STa ljudi pisu ovde sve strasno... Ali eto od nase plastike poslednjih 10 godina mancesteri i liverpul daleko vise potrosili na igrace nego mi ali nema veze... Drugo dok roman nije kupio cfc Frenki i Teri su vec bili tu ,a da nije kupio verovatno bi iz cfc prelsi u man .ili arsenal citi... tako da prica pare ovo ono pustite to! nikada vise nasi domaci klubovi dokle god ne bude gazde nece nista uraditi ovo sada smatrajte cudom! pa madjari ce nas prestici samo tako za 10 ak godina iako to ne izlgeda na terenu jso tako puno ulazu, sredjuju,otvaraju akademije...
                              Sinoc fin mec bas kakav treba,idemo lagano gradimo formu radujemo se svakom mecu!

                              Comment


                              • Stvar je sirine u rosteru ove sezon,kao i kvalitet i normalno stanje Morate Alvara

                                Naravno kao i uvijek sve se pita najbolji igrac lige i ako bude na nivou onda ce biti svega.Pedro je meni u presingu odlican,ali kad treba malo razbiti monotoniju ekipe onda je Willian bolja opcija to je jasno.Ocekujem i Drinkwater da bude bas pojacanje jer je duga sezona,a on poznaje ligu i naravno Kantea...

                                Puna podrska za Contea i ne smije se sumnjati.Mislim da bi u januaru mogli da mu dovedu i lijevog spoljnog da se rotira sa Alonsom i to je to
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X