Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problem je u tome što ja stvarno ne vidim ijedan razlog zašto bi Mikel pa i Rami bili ispred njega,kad smo već pukli,pa daj radi onda sa njima,šta je sad rešenje,igrati ponovo bunker samo sa Mikelom

    Dečka sad treba gurati u vatru,Baba,Kenedi sve na teren pa kud puklo da puklo,malo razdrmati ekipu pa makar nas to koštalo još bodova al ako se nastavi sa ovom mrtvačkom povorkom bolje nek pakuje kofere odma i nek pali
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Vama je cetvrti stoper prekopotreban, vama generalno treba cetvrti stoper makar za rotaciju ako ne moze da se dovede ozbiljno pojacanje.Kao sto sam rekao nedavno, poslujete po FFP i ovo vam je cena toga.Meni nije jasno kako se ne povezujete sa bilo kojim BtB veznjakom, pricam vec od pocetka sezone da bi vam Mutinjo legao ko budali samar uz to pravi univerzalac koji moze da pokrije vise pozicija.Previse rizikujete jer vam igra kako stvari stoje najvise zavisi od forme Fabregasa, a to se i vidi po rezultatima.Uz to se poklopilo sa povredom Oskara.Treba vam jos sveze krvi i mislim da sa ovim dovodjenjem stopera(cena je zanemarljiva), imate pare za igraca u vezi.

      Comment


      • Znaju oni to sve samo što smo izduvali ovaj prelazni rok i to je to,rekoše da je Mou već pre 6 meseci dostavio listu sa igračima koje želi da proda i dovede...klub sad mnogo kruto posluje i to je još više otežalo rad na transferima plus što nam Murinjov pristup ne ide na ruku nikako,suviše je pasivan postao ,nije da on nije imao igrače u samom klub da malo prodrma momčad kolko nije imao hrabrosti u tom pravcu

        Čak i upravi nešto posebno ne zameram,radilo se kako se radilo al to sve ne može da opere Murinja i njegov način vodjenja ekipe na samom terenu
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Papiss Mison Mbouba Mbwiwa Abu Fuongo Baba Djilobodji. Jedan igrac je u pitanju.
          Ne mozemo sa njim izgubiti nista, samo popunjava rupe. Volio bi sjutra juris na Pogbu da odradimo, ali jasno je da ga Juve nece dati.
          sigpic

          Comment


          • Pa kada bi grunuli jedno 130milki otisao bi na keca. Samo sto je to suludo.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Ne bi dao te pare ni snu, a oni ga garant ni tada ne bi prodali.
              sigpic

              Comment


              • Ne vredi on ni pola tih para, nije on toliki gamechanger da bi vredeo toliko. Preteruje se previse. Pa koliko bi vredeo jedan Gerrard i Lampard u danasnje vreme u njegovim godinama. Mada je Lampard manje vise late bloomer, ali dobro, kvalitet se mogao primetiti.

                Comment


                • Skoro 30 igrača na pozajmici,mladi tim pokorio evropu a mi nijednog igrača ne možemo da uvedemo u prvi tim

                  Spoiler


                  Pisao je Ešton pre mesec dana da Roman nije zadovoljan sa tom i takvom situacijom
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment




                      • 33 to nas pali

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Ne vredi on ni pola tih para, nije on toliki gamechanger da bi vredeo toliko. Preteruje se previse. Pa koliko bi vredeo jedan Gerrard i Lampard u danasnje vreme u njegovim godinama. Mada je Lampard manje vise late bloomer, ali dobro, kvalitet se mogao primetiti.
                          Neki dan ja to govorim ljudima...ne moze Pogba da vrijedi tolike pare jer on ne moze da smisli 30-40 golova po sezoni.On je jako dobar igrac i moze da ucini vezni red stabilnim i kvalitetnim,ali on meni uopste nije toliko dobar koliko se prica.Npr ovo za Vidala nikad ne bi smio da kazem ne znam zasto je to tako,ali meni Vidal u top formi vrijedi onoliko koliko je neko spreman da plati
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Ima dosta i do marketinga, tu ima potencijala da bude velik. Onda godine, jbg tek su mu 22. I svi ocekuju da za sezonu-dve bude zver u kontinuitetu. Ali opet ponavljam, ni za sto godina on nece biti toliki gamechanger da bi vredeo tolike pare koje se spominju.

                            Comment


                            • To nam je sto nam je.
                              Moram da priznam da kolko god ja kudio Murinja zadnjih 6 meseci pruzicu mu sad podrsku jer ne mogu da zamislim scenario da mu Roman tutne otkaz sad iako i dalje ne iskljucujem mogucnost da do toga dodje u februaru u slucaju da bas zaglibimo.
                              Nisam nesto ni na upravu kivan,pokusalo se,jurili su sve opasne transfere i jbg,izduvali smo ga "za sve pare".
                              Vidim da je sad Otac napokon priznao da nikako nije zadovoljan ekipom(valjda vise nema smisla lagati narod).
                              Sad sve zavisi od njega,ako se on pokrene i promeni nesto moz nesto i da ocekujemo u suprotnom,stvarno ne vidim izlazak iz ove krize.
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Vec sad ne vidim nacin da osvojimo PL, treba dici formi i dati sve u LS pa sta bude. Cak i da zavrsimo sezonu bez trofeja, nisam za otkaz. Treba sesti i videti sta dalje, otkloniti Mikela i te poluproizvode sto su na pozajmicama i dovesti prava pojacanja. E, ukoliko se to ne desi... au revoir!

                                I treba da prestanu da se zajebavaju sa tim konstantnim putovanjima na kraju sezone, u predsezoni, a bogme i sad neki putuju dva dana pred mec. Znaci ovo je bio najgori preseason Celsija ikada. Sve vise i vise je tih putovanja ..jebo ih marketing.. sprdaju se profesionalci po belome svetu.. Nama kao da sezona nije ni pocela.

                                Comment

                                Working...
                                X