Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Matic: "Whenever I don’t know what to do with the ball I just give it to Eden! He usually finds a way to create an opportunity."
    Prosto...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Izzy Brown i Nathan na pozajmicu u Vitesse... Srecno

      Last edited by DeMoN17; 10-07-15, 17:36.

      Comment


      • Fiorentina and #Chelsea are in talks to avoid FIFA arbitration over the Mohamed Salah saga. [Sky Italia]
        Fiorentina want their €1m back from #Chelsea along with payment for raising Salah’s value during his six-month spell in Italy. [Sky Italia]
        Jel mogu ovi da uzme para i zato sto su mu podigli cenu...

        Comment


        • Ma tesko da tu Fiorentina ista moze uraditi osim eto da im se vrati taj jedan milion sto su platili za produzetak pozajmice. Ipak se tu nesto pitao i Salah, odlucio covek da nece da ostane u Firenci i sad ovi se ciganisu iz cistog inata. Cuj da im se nadoknadi sto su mu digli cenu Pa zasta sluze pozajmice nego za to

          Comment


          • Taj milion bi im trebao Salah vratiti zbog nepostivanja ugovora.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Sport kaze dolazi Pedro, odbio ponude Arsenala, Liverpula i PSZa.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Sport kaze dolazi Pedro, odbio ponude Arsenala, Liverpula i PSZa.
                Ali koliko nepotreban transfer, grejace klupu vise nego u Barceloni. Tu su Cuadrado,Willian,Salah,Hazard... Mislim ne zelim ga ni ja u Arsenalu, ali mislim da bi se od navedenih jedino u Liverpulu naigrao.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Nece, nece, strasan je to igrac, masu se trudi i ako dodje ima da busi desno vise nego svi ovi nabrojani zajedno mimo Azara naravno. Kvadrado je bolikurac, Pedro krvavi radnik.
                  sigpic

                  Comment


                  • Comment


                    • Sam si izabrao majstore,a ja ti zelim srecu i sve najbolje

                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ako je vjerovati rijecima Envera Lugusica od prije manja od mjesec dana kad je govorio da Asmir ide u Chelsea jedino ako mu obecaju ravnopravan odnos sa Courtois-om, odnosno da krenu od nule, onda ovaj transfer ima logike za Asmira.

                        Ima uvijek kup utakmica, ali tesko je ocekivati da ugrozi belgijanca.

                        Comment


                        • Koliko je to glupa izjava. Ne znam kako to mogu da krenu od nule. Svi znaju da je Kurtoa za klasu bolji. To znaju navijaci Čelsija, svaki poznavalac fudbala, a posebno znaju Murinjo i ostali pomoćni treneri. Možda je tražio da mu obećaju da svi dobiju alchajmerovu pa da zaborave kakav je golman Kurtoa.

                          Comment


                          • Dobrodosao u klub
                            sjedi udobno se smjesti..

                            Comment


                            • @HeadBurn3r Nije izjava (pogresno sam se izrazio), nego ono sto je Begovic rekao Lugusicu, a ovaj prenijeo znatizeljnim . Ma jasno je da od toga nema nista

                              Comment


                              • Pa da. Zato mi bilo malo čudno.

                                Eto, otišo Asmir za parama. Ni prvi ni poslednji slučaj. Ipak su primanja u Čelsiju dosta veća koja je primao u Stouku ili što bi primao Romi.

                                Comment

                                Working...
                                X