Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Мата очигледно није био спреман да игра данас.
    Па видело се и против Виле да није спреман још, зашто ризиковати?
    Тактички одрађена утакмица, играо је са Ширлеом, јер дечко трчи као блесав, враћао се у одбрану чак.

    Не капирам које је то лоше одлуке донео?
    Убацио је Микела, јер нам је био потребан за одбрану, да сачувамо резултат.
    Торес, ок..јбг.
    Аспи није имао времена да игра.

    Зар ћемо сумњати у Муриња и његове одлуке?
    Шта мислите да ће Мурињо овако играти и на Стамфорд Бриџу?
    Полако бре људи враћају се Луиз и Мата и онда иде маскенбал!

    Comment


    • Ja nikome necu slepo verovati, bio to Mourinho ili muceni AVB, sam donosim svoje zakljucke... Mata ako je spreman za klupu spreman je i da startuje, da nije spreman ne bi ni putovao sa ekipom. U svakom slucaju je mogao da udje u drugom poluvremenu, a ne da se cuvaju 2 izmene za poslednjih 5 minuta. I jos lik ubacuje Mikela koji nikako ne moze da doprinese u tom trenutku. Uvodjenje Azpilicuete je cisto da se potrosi vreme, svakako nisam ocekivao da nesto uradi Cesar.

      Inace Nash ne bih se potpuno slozio za Oscara, jeste me razocarao mnogo puta, ali me je i impresionirao nekim lucidnim potezima, ne veceras, nego pricam za proslu sezonu. Poenta je da jos uvek nije formiran kao igrac, a igra na poziciji na kojoj se od njega ocekuju potezi koji resavaju mec. Nije jos uvek spreman za to, Mata jeste, zato ne razumem Mourinha. Cak ni Hazard jos uvek ne radi ono sto se od njega ocekuje.
      sigpic

      Comment


      • Prerano smo krenuli sa ne znam kakvim ocekivanjima, Murinjo je tek stigao i treba vremena da se to uopste oseti. Verovatno je osecao da je za ekipu mnogo vazno da se ovaj mec niposto ne izgubi. Rezultatski ovo uopste nije lose, sa "klincima" na terenu je uspeo da ne izgubi vaznu utakmicu na samom startu protiv Uniteda na Old Trafordu.

        Ni meni se ne svidja sto se ocegledno videlo da je to hteo sve vreme, ali ocigledno on ima neku svoju logiku. I ja zelim Celzi koji napada i dominira, pa makar i izgubio, ali do toga ce se doci, polako.

        Kad zamislim da su tu Luiz, Mata i neko normalan u napadu, mislim da 'ladno mozemo da se nadigravamo sa njima i da ih napadnemo, cak i u gostima. Ovo je bilo neko krpljenje i cak je dobro proslo, moglo je sve ovo da se zavrsi tako sto Van Persi naleti na neki odbitak ili uradi nesto u svom stilu i kraj. Ili onaj penal. Ni oni nisu srljali, doduse, ali su bili bolji.

        Poenta price je da iako mi se ovo ne svidja, mogu da opravdam kao deo neke sire slike u kojoj se polako zalecemo i bivamo sve bolji i bolji. I to sto su uspeli da deluju disciplinovano nije za potcenjivanje, mozda je i to neka vrsta "treninga" za buduce Murinjove zahteve.

        I ja sam se potajno nadao pobedi danas, kao i uvek kad Celzi igra, ali moramo da budemo realni na startu. Svi znamo da ovaj tim moze mnogo, mnogo bolje protiv Uniteda, tako da - idemo dalje i samo da nastavimo da dobijamo ono sto mora da se dobije i ne pravimo gluposti, ove velike ce doci vremenom.
        Last edited by Jools; 26-08-13, 23:27.

        Comment


        • Originally posted by Tony_G View Post
          Ja nikome necu slepo verovati, bio to Mourinho ili muceni AVB, sam donosim svoje zakljucke... Mata ako je spreman za klupu spreman je i da startuje, da nije spreman ne bi ni putovao sa ekipom. U svakom slucaju je mogao da udje u drugom poluvremenu, a ne da se cuvaju 2 izmene za poslednjih 5 minuta. I jos lik ubacuje Mikela koji nikako ne moze da doprinese u tom trenutku. Uvodjenje Azpilicuete je cisto da se potrosi vreme, svakako nisam ocekivao da nesto uradi Cesar.

          Inace Nash ne bih se potpuno slozio za Oscara, jeste me razocarao mnogo puta, ali me je i impresionirao nekim lucidnim potezima, ne veceras, nego pricam za proslu sezonu. Poenta je da jos uvek nije formiran kao igrac, a igra na poziciji na kojoj se od njega ocekuju potezi koji resavaju mec. Nije jos uvek spreman za to, Mata jeste, zato ne razumem Mourinha. Cak ni Hazard jos uvek ne radi ono sto se od njega ocekuje.
          Мата готово да није играо у предсезони, затим се повредио, одиграо меч пре 3 дана против Виле и видело се да није спреман.
          Како очекивати да он почне утакмицу онда?
          Могао је ући, ал' кажем беспотребан ризик, говорим јер нисмо ишли на победу овде.
          Микел је очекивана измена, задњи везни, чувамо резултат.
          Човек је изблокирао шут РВП-а чим је ушао.
          Сам је Мурињо рекао ..

          Mourinho: 'I made changes at the end because I felt it was difficult to win and I didn't want to lose.'
          'I played here with four kids under 22 in attack, for some of them the first time at Old Trafford. They played against the champions, against Ferdinand, against Vidic, against Evra. My kids behaved very well. They couldn't produce enough to win the game, we didn't have as many situations as we expected to, we missed some easy passes but the boys were fantastic. The kids were fantastic. The whole generation was brilliant. It's a very good quality for my team.
          Најбоље да ми знамо боље од господина човека и да сумњамо у њега и његове одлуке..

          Comment


          • Naravno da cu da pricam o svemu sto mi se ne svidja jer forum i postoji zbog toga jer da nije tako svi bi lijepo slusali komentatore i gledali fudbal,ne bi niko pricao o njemu...

            Niko ne kaze da zna bolje od Mourinha,ali sve stvari koje mi se ne svidjaju cu da kazem

            Inace ovaj isti igracki kadar je sprdnju pravio od Uniteda na terenu prosle sezone
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Tony_G View Post
              Ja nikome necu slepo verovati, bio to Mourinho ili muceni AVB, sam donosim svoje zakljucke... Mata ako je spreman za klupu spreman je i da startuje, da nije spreman ne bi ni putovao sa ekipom. U svakom slucaju je mogao da udje u drugom poluvremenu, a ne da se cuvaju 2 izmene za poslednjih 5 minuta. I jos lik ubacuje Mikela koji nikako ne moze da doprinese u tom trenutku. Uvodjenje Azpilicuete je cisto da se potrosi vreme, svakako nisam ocekivao da nesto uradi Cesar.

              Inace Nash ne bih se potpuno slozio za Oscara, jeste me razocarao mnogo puta, ali me je i impresionirao nekim lucidnim potezima, ne veceras, nego pricam za proslu sezonu. Poenta je da jos uvek nije formiran kao igrac, a igra na poziciji na kojoj se od njega ocekuju potezi koji resavaju mec. Nije jos uvek spreman za to, Mata jeste, zato ne razumem Mourinha. Cak ni Hazard jos uvek ne radi ono sto se od njega ocekuje.
              Ima tu lucidnost ali imaju mnogi drugi pa nisu za PL i taj tempo. Otkad je dosao, ja ne vidim kod njega neki napredak. Legla bi njemu i Spanija i Italija bolje sigurno.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Naravno da cu da pricam o svemu sto mi se ne svidja jer forum i postoji zbog toga jer da nije tako svi bi lijepo slusali komentatore i gledali fudbal,ne bi niko pricao o njemu...

                Niko ne kaze da zna bolje od Mourinha,ali sve stvari koje mi se ne svidjaju cu da kazem

                Inace ovaj isti igracki kadar je sprdnju pravio od Uniteda na terenu prosle sezone
                Ок, свако има право на своје мишљење.
                Па није било Мате, играли су два нова играча, тако да није баш исти играчки кадар.

                Comment


                • Takodje bih potpisao sve sto je Tony rekao. Dodao bih mozda jos nesto, ali neka. Ajde, tek je pocela sezona...

                  Moram samo da se osvrnem na jednu stvar - Torres vise nije igrac ni za nasu ligu. Bukvalno me je u par situacija podestio na neke igrace Partizana. Kad god bi (nekim cudom) primio loptu znao sam da ce je izgubiti. I bukvalno je svaku prodao... Lukaku mora igrati prvog spica, ili da se dovede neka zver ako se vec ne veruje Romelu.

                  Comment


                  • Igrao je Mata protiv Ville i tada sam fino napisao da je bolje da su ga cuvali da odigra 60-70 minuta protiv Uniteda

                    Kazem opet bodovi su najbitniji nego mi krivo sto uopste nije dosao da igra na pobjedu,to je bilo vise nego ocigledno
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • E upravo to, ima igrace koji bi trebalo da se sprdaju sa dvojcem Cleverley-Carrick, a on odigra na remi... Krajnje razocaravajuci pristup...

                      Torres od kad je u Chelsea-u nije ni za sta, jasno mi je da ga je tesko prodati zbog velike plate, a i pitanje je ko hoce da ga uzme, ali nije mi nikako jasno zasto i dalje dobija priliku da igra.

                      Mislim, nemojte pogresno da me shvatite, svakako ne ocajavam zbog neresenog rezultata na OT, niti nesto panicim, i dalje sam uveren da imamo ekipu za titulu, ali me je bas razocarao pristup Mourinha... Maltene bi mi bilo lakse da smo igrali na pobedu i izgubili, iznervirao bih se sigurno, ali ovo mi je bilo nekako bednjikavo...
                      sigpic

                      Comment


                      • Јбг сад да л' је боље, не знамо како би се Мата снашао да му је ово била прва утакмица.
                        Ако би приказао игру као против Виле, добро је што је остао на клупи.
                        Верујем да ће играти против Бајерна, а чак можда и Луиз.

                        Торес је ретард, ја све ајде реко сад ће да заигра, нема од њега ништа више..и лопта бежи од њега.

                        Приступ Муриња је био да препустимо игру Јунајтеду и да на контра напад покушамо да дођемо до гола.
                        Једноставно није се могло проћи поред Видића и Фердинанда.
                        После нисмо могли са Торесом ништа, кад је коњ јбг.
                        Шта знам, добар је и бод на ОТ.

                        Comment


                        • Gledao sam veceras utakmicu iz mog ugla gledano glavni problem je centralni-vezni red,Lampard po meni moze da igra utakmice manjeg inteziteta,jednostavno suvise je spor treba veznjak koji ce da razigrava ubrza igru covek ima 35.godina,mali De Bruine je idealan za sredinu momak stilom igre neodoljivo podeseca na Dzerard!
                          Last edited by El Nino(9); 27-08-13, 00:14.

                          Comment


                          • Mourinho says another player will be chosen in next 24 to 48 hours if Wayne Rooney is not coming. #CFC
                            Neka se odluči, ima 48 sati da podnese zahtev za transfer ili u suprotnom se okrećemo novom igraču. Na sinoćnjoj utakmici se videlo koliko nam treba neki dobar napadač. Jedino mi nije jasno što nije Romelua ubacio, sigurno bi odradio bolji posao od Schurrlea, a i samim tim defanzivci Junajteda bi bili pod većim pritiskom, sigurno bi im bilo teže da čuvaju zver Lukakua nego Schurrlea. Šta mislite ko je meta ako "deal" sa Runijem propadne. Eto, Jackson Martínez? Ne verujem da ima nekih drugih opcija.
                            Last edited by DjordjeCFC; 27-08-13, 11:11.
                            It's blue, what else matters?

                            Comment


                            • Mourinho on Mata:
                              'He is very important for me, for Chelsea. The stories coming are nonsense stories, he goes nowhere and is very important for me. He had a very small pre-season after the Confederations Cup, during that small pre-season he was injured.

                              He started training two days before we played the first Premier League match, and had a match last week against Aston Villa, a difficult one, and today I decided to put him on the bench.

                              'I played with De Bruyne on the right becauseI know De Bruyne will give complete control of Evra defensively. When Juan plays on the right he comes more inside.

                              I don't say the kid is more tactically disciplined but is more adapted to that situation.

                              I wanted Oscar to play behind the striker so I decided not to play Juan.. Minute 70, 75, I was feeling [it was] difficult to win, I don't want to lose, so I made the changes to control the last few minutes of the game, but no chance Juan goes anywhere.

                              Pokusavam ali ne mogu nikako da shvatim po kojoj logici je poraz dobar. Napasti, isfulati se pa izgubiti je luzerski mentalitet u najkracem obliku. Cim sam vidio Schurrlea shvatio sam da se necemo nadigravati s njima. Zamjeram samo sto je ubacivao Torresa a ne Lukakua. Trebao je njega jer je u stanju zadrzati loptu dok mu se ne prikljuci neko od veznjaka. Ali je bilo logicno da ih nece napadati u zadnjih 10-15 minuta kad su i oni stali na loptu. Zato je uveo Mikela da podupre Lampsa i Ramiresa ocekujuci nalet Uniteda kojeg nije bilo. Da smo se otvorili, zabili bi nam ga sigurno. Meni je dosta golova u posljednjih 10-ak minuta. Bilo ih je previse u posljednje 2 godine. Vama je tragedija bod na Old Traffordu bez primljenog gola, meni nije. Ja sam juce vidio jedan armirani Chelsea koji je u stanju odigrati na rezultat bez greske u odbrani i upakovati najbolji napad lige kao poklon. Dovoljno da se ponovo vrati onaj osjecaj kad prosto znas da ne mozemo primiti gol.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Sky sources: Manchester United's Wayne Rooney will not hand in a transfer request
                                Znači ništa od Runija. Sad nam ne ostaje neki izbor, Martinez ili Eto onda.
                                It's blue, what else matters?

                                Comment

                                Working...
                                X