Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Chelsea end Rooney pursuit after signing Samuel Eto'o as part of Willian deal. The fee for Eto’o, the highest-paid player at the Russian club, is thought to be around £2 million. (Telegraph)



    Иде понуда за Рунија у уторак од 40 милиона фунти, вероватно ће бити одбијена, па следи потпис Самјуела.

    Чини ми се да је Di Marzio пре пар дана твитовао како смо му понудили уговор на једну годину (5 милиона фунти плата), док му је Интер наводно нудио уговор на две године и 4 милиона фунти.

    Comment


    • Pa ako je verovati Vikipediji, a i nešto sam gledao na transfermarket-u, Eto je za Anži odigrao 53 utakmice i postigao 25 golova. U proseku 2.12 po meču, što je jako dobro. Može on da odigra po meni barem još 2 sezone na vrhunskom nivou, i od njega to i očekujem od prvog meča u dresu Čelzija.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Originally posted by Mladen View Post
        Pa ako je verovati Vikipediji, a i nešto sam gledao na transfermarket-u, Eto je za Anži odigrao 53 utakmice i postigao 25 golova. U proseku 2.12 po meču, što je jako dobro. Može on da odigra po meni barem još 2 sezone na vrhunskom nivou, i od njega to i očekujem od prvog meča u dresu Čelzija.
        Valjda jedan gol na 2.12 meceva
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • malo sam se zajebo elem interesuje me na koliku platu je Eto pristao, tj. koliko smanjenje u odnosu na Anži.

          Inače, čitao danas na telegrafu, britanskom naravno, kako je Mou rekao da želi da se nastavi saga o Runiju sve do samog meča sa Junajtedom, kako bi destabilizovao protivnike, s obzirom da se očekuje Runi u prvoj postavi
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Jasno je bilo da od Rooneyja nema nista onda kada je Mou rekao da Mata ne ide nigdje. Ali neka ih jos malo podbada i remeti.

            Ne bi me cudilo da podgrije atmosferu i prije pocetka nekim potezom, tipa da zagrli Rooneyja ili tako nesto

            Ovaj Eto'ov transfer je smijurija i ugovor na godinu dana je skroz ok. Sto se plate tice, naravno da nema nista od onih 300k koje su se provlacile ali ocekujem da ce ona ici preko 100k.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Ево и званично..

              http://www.chelseafc.com/news-articl...ed-for-willian

              Comment


              • Sad bi kao trebao kostati 26 miliona funti.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Mnogo je to.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Originally posted by Mladen View Post
                    Mnogo je to.
                    Razumijem da ga ne volis ali brate klasan igrac se placa do 40 miliona.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • ako se ne varam, Spursi su ga trebali platiti između 30 i 35 miliona funti tako da to i nije loše...

                      ovo je Roman nešto preko štele sredio

                      Comment


                      • Originally posted by bracala View Post
                        Razumijem da ga ne volis ali brate klasan igrac se placa do 40 miliona.
                        Ma nije da ga ne volim nego, šta znam. Ne osporavam ja njegove kvalitete, ali verujem da je na cenu mnogo uticala i velika potražnja za njim. Na kraj krajeva, uzeli smo ga i za manje nego što su za njega nudili Sparsi. Mene to samo kopka buduća uloga Mate u timu. Nikako ne bih voleo da ispadne totalno iz tima zbog pridošlice.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Spoiler
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Frank Lampard UK ‏@FrankLampardUK 1h
                            Willian on Instagram: "My dream has come true! I am very happy to be in the best club in the world!" (1/3)
                            Frank Lampard UK ‏@FrankLampardUK 1h
                            Willian: "Thank you Lord for everything. My dream came true! Im very happy to sign with the best club in the world. Thanks God!" (2/3)
                            Frank Lampard UK ‏@FrankLampardUK 1h
                            Willian: "COME ON #CHELSEA!!" (3/3)
                            ....
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • I jos kad im ga metne na WHL-u. ^^
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Znaci tu je i Eto'o, odlicno, nadam se da ce Demba ili Torres otici, sad je potpuno nepotrebno da tu budu 4 spica s obzirom da igramo samo s jednim... Pretpostavljam da Mourinho jos uvek nije odlucio ko ce mu biti prvi izbor, verovatno je Eto'o najblizi tome, ali voleo bih da sutra protiv Uniteda startuje Lukaku...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X