Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najbolji je onaj koji se uklapa u sistem, ime je nebitno.
    Ne bi me iznenadilo da Willian-Pedro-Hazard bude navala Čelzija kod Sarija.

    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Ma kakvi, ta trojka će igrati ako Morata i Žiru zajedno budu povrijeđeni. Meni se čini da bi ovo mogla biti Moratina sezona.
      sigpic

      Comment


      • Postoji i varijanta:

        Azar - Žoržinjo - Kante

        Vilian - Morata - Pedro

        Nadam se da će Sari u jednom momentu ovo isprobati, što ranije to proba rastu mu šanse za osvajanje lige.

        Uglavnom trojka Azar, Vilijan, Pedro u Sarijevom sistemu treba da je uvek u prvih 11. Sad sa Moratom ili bez njega manje je bitno.

        Comment


        • Nije realna ta opcija sa Azarom u sredini, verovatno ce tu Kovacic. Morata mora da se probudi pod hitno, mnoge bonuse je ispucao a ni igru nije nesto popravio.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Stvarno ne znam ni što je Kovačić došao. Žoržinjo i Kante su sigurni u prvih 11, LŠ ne igraju znači da neće rotirati u Premiershipu.

            Za to jedno mesto imaju Fabregasa, Barklija, Loftusa i Drinkvotera. Osim ako Sari njega vidi kao standardnog uz ovu dvojicu.

            Ako je doveden da bude legitimni član rotacije bolje da nije ni dolazio.

            Comment


            • Došao čoek da igra. Kovačić je svakako bolji od Fabregasa, Barklija, RLC-a i Drinkvotera. Ja nemam dilemu da će sredinu da čine on, Kante i Žoržinjo.

              Jedan veliki plus danas je što nema Fabregasa. Rastu nam šanse protiv jačih timova kad on ne igra. Mada Arsenal ne može ni da se smatra za jak tim trenutno.
              sigpic

              Comment


              • Mislim da je Kovacic dosta stagnirao na klupi Reala i da ce ga pojesti liga bez obzira sto se radi o dobrom igracu. To jedno mesto nikako da popunimo igracem u mini formi. Drinkvoter ne bi trebalo da konkurise za to mesto, Fabregas vise da ulazi sa klupe. Ceka se ko ce prvi da odigra sjajno na toj poziciji, Barkli ili Cik, pa da osigura mesto u prvih 11.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Odgovara Kovačić Sariju. Preko 90% uspješnih pasova i rijetko kad predaje loptu protivnicima. Nema šanse da je stagnirao u Realu, trenirao je s najboljim mogućim igračima današnjice. Jedino što nije imao veliku minutažu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Reise View Post
                    Odgovara Kovačić Sariju. Preko 90% uspješnih pasova i rijetko kad predaje loptu protivnicima. Nema šanse da je stagnirao u Realu, trenirao je s najboljim mogućim igračima današnjice. Jedino što nije imao veliku minutažu.
                    Pa pazi bolje bi za njega bilo da je igrao sa prosecnim igracima a bio glavni igrac.
                    Ali dobro sada ce valjda dobiti priliku da pokaze sta i koliko moze.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Ako je u Španiji rok i dalje 31. avgust? Onda mi sa dolaskom Kovačića, odlazak Azara deluje sve izvesnije.

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Pa pazi bolje bi za njega bilo da je igrao sa prosecnim igracima a bio glavni igrac.
                        Ali dobro sada ce valjda dobiti priliku da pokaze sta i koliko moze.
                        Normalno. I ja bih uvijek birao igrača koji je najbolji u svom timu od igrača koji je dobar u najboljem timu, a ne može da pokaže svoje znanje.

                        Originally posted by MarkoNFL View Post
                        Ako je u Španiji rok i dalje 31. avgust? Onda mi sa dolaskom Kovačića, odlazak Azara deluje sve izvesnije.
                        Jeste Marko, to je baš fer trampa. Treći najbolji igrač svijeta za Kovačića.
                        sigpic

                        Comment


                        • Uz 250mil. Naravno.

                          Ako odlazi Azar, mora nekako da se nadomesti, a u Engleskoj je rok skraćen.
                          Sa njim i bez njega su 2 tima. Ovako imaju neke opcije.

                          Comment


                          • Neće otići. Čelsi bi dobio 200m za taj transfer i doveo nekog igrača. Nije valjda da misliš da bi Čelsi ušao u sezonu sa Vilijanom i Pedrom na krila. Sari je više puta potencirao na konferencijama da Azar ostaje.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja kažem, možda. Roman pusti igrača, ako hoće da ide.

                              Matić, Mata, ko god. Takav je čovek.

                              Comment


                              • Bas sumnjam da je napredovao trenirajuci samo. Inace mislim da je sjajan igrac ali mi ove mrvice u Realu ne daju sigurnost da ce biti buuum. Sari je bas na konferenciji pred Arsenal rekao da je odlican tehnicar i da moze na sve tri vezne pozicije ali da jos nije spreman. Verujem da ga je dobro izanalizirao u Interu pa na osnovu toga doveo u situaciji kad Kurtoa odlazi. Steta sto je pozajmica bez prava za otkup (ako sam dobro skontao to kad je dolazio).

                                Nema sanse da Azar ode, da nije zadovoljan uradio bi sto i Kurtoa videvsi da to prolazi kod Romana. Mislim da treba da se stavi tacka na te spekulacije i varnice. Danas je derbi Londona.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X