Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedan od ta dva LB mora doci. Nisam gledao ni jednog toliko da bih mogao da pricam kakvi su.

    Daj kupuj stogod Romane, kupuj breee!!

    Comment


    • Ma trošiće se sigurno to nije problem al kako stoje stvari dosta smo ga izduvali

      Bili zainteresovani za Pogbu al odustali,zapravo nikad nismo ni poslali ponudu što zbog samog novca koji traži Juve što zbog same plate za igrača
      Motali se oko Sterlinga al nas je tu nalupao Siti ,još se sad priča da su mu dali platu 200k,dakle kao kod nas Azar
      Mou naravno napeo i oko Varana al od toga nema ništa i to je to

      U suštini to se i slaže sa onim što sam pisao ranije da će klub imati problema sad sa transferima al ono,ne opterećujem se sa tim i donekle i podržavam to da se uvedu neki limiti ,nije da mi sad nećemo da potrošimo pare nego jednostavno klub ne želi da plati za Pogbu lupam 80m evra
      Last edited by saburo sakai; 28-07-15, 22:42.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Kenedi od prve minut,ovo moram da vidim
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Znao sam da je tu ali nisam skontao da je on potpisao za nas?! Je l' ovo legalno?! Hahaha

          Comment


          • U prijateljskim mogu igrati i igraci koji su na probi cak
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Samo mi je smesno da nije formalno bilo nista, a on igra sad.

              Svega..

              Dok pisem da sam procitao negde da nece moci da igra u prijateljskim, evo Celsi se oglasio:

              Kenedy starts tonight after Fluminese gave him permission to play in tonight's game.
              Last edited by Avramovic; 29-07-15, 00:29.

              Comment


              • Nikada mi nece biti jasno sto ti talentovani klinci lete ka Celziju. Lete u propast ako realno pricamo. Evo ovaj balavac Pantic iz Partizana npr. Ispao cupika prema tom klubu sto ga stvorio u fudbalskom smislu zbog Celzija, a Celzi nece ni videti. Visice u tom Vinteseu i zavrsice posle u nekoj rupi, kao i ovaj Kenedi i jos hiljade klinaca od kojih jedan ili dvojica dobiju neku sansu u Celziju na kraju.

                Comment


                • Bogami ovaj Kenedi zna znanje. Jak je ko konj a brz kao puma

                  Comment


                  • lik stigo u RIm iako transfer još nije gotov



                    priča se sad čak i da možda odemo na kakav sud ili tribunal zbog spora sa Fiorentinom
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Samo nek je on meni otisao, to mi je najbitnije.

                      Comment


                      • Originally posted by saburo sakai View Post
                        lik stigo u RIm iako transfer još nije gotov



                        priča se sad čak i da možda odemo na kakav sud ili tribunal zbog spora sa Fiorentinom
                        Negde sam čitao da se na sud svakako ide tamo u avgustu. Nakon rešavanja tog spora će da potpiše za Romu.

                        Comment


                        • avramoviću kako se u poslednje vreme uvek pojaviš na forumu u sekundi čim se nešto posta za Čelzi ahahhahaha

                          btw za Kenedija smo stavili zahteve za radnu dozvolu

                          “We have conditions to get him a work permit because we want him.
                          “We don’t want him to go out on loan, I think we have what the rules demand to get him a permit.”
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Tu sam ja ceo dan uglavnom, pomno pratim desavanja

                            E ima smeka taj Kenedi. Majke mi, voleo bih da dobije dozvolu i ostane sa prvim timom. Mogao bi postati jako zajeban igrac.






                            Najjaci je.
                            Last edited by Avramovic; 29-07-15, 20:25.

                            Comment


                            • I meni se svidio Kenedy. Momak je vec fizicki spreman i za PL, ako je suditi na osnovu ovoga sto je prikazao sinoc. Svakako nam je ta desna strana mali problem sa Willianom koji moze poluvrijeme da igra i sa mocnim Mozesom, mogao bi Kenedy dobiti tu dosta minuta. Vec pomalo razmisljam sta bi radili sa njim i Hazardom u buducnosti, ima tu dosta potencijala.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Princ View Post
                                Nikada mi nece biti jasno sto ti talentovani klinci lete ka Celziju. Lete u propast ako realno pricamo. Evo ovaj balavac Pantic iz Partizana npr. Ispao cupika prema tom klubu sto ga stvorio u fudbalskom smislu zbog Celzija, a Celzi nece ni videti. Visice u tom Vinteseu i zavrsice posle u nekoj rupi, kao i ovaj Kenedi i jos hiljade klinaca od kojih jedan ili dvojica dobiju neku sansu u Celziju na kraju.
                                To li postavljaš pitanje kao grobar čija su osećanja povredjena btw kakav je to grobar koji navija za Arsenal

                                i stvarno mi nije jasno kakvo je ovo pitanje,pa "milion" igrača propada svakog dana pa nikom ništa,nije da samo u Čelzi idu
                                s tim u vezi,čitao sam jednom prilikom blog jednog navijača Arsenala koji je pisao kako Čelzi treba prijaviti i uporedio naš rad sa mladim igračima sa "trgovinom belim robljem"

                                Mislim,niko njih ne bije po noge da potpišu za nas,eto pre koji mesec je otac onog imbule iz Marseja izjavio kako Čelzi juri i prati njegovog sina već neko vreme al da oni ne žele da potpišu za taj klub jer jelte smatraju da ovaj nikad prvi tim neće videti i kako će se samo seljakati po posudbama,tako da eto svako radi kako misli da je najbolje za njega

                                Sa takvom politikom je Čelzi krenuo onog trenutka kad je postalo jasno da će Roman dobiti konkurenciju,mislim pre svega na Siti te PSG i nije slučajno Roman bio jedan od glavnih inicijatora tog sada već uzdrmanog projetka zvanog FFP ,znao je da neće moći da ponudi kolko i oni te je morao da nadje neki način da sabije konkurenciju i sačuva svoju poziciju a kako Čelzi u tom trenutku nije stajao finansijski najbolje,tj nije mogo potrošnju da opravda prihodima krenulo se sa velikim ulaganjima što u akademiju što u mlade igrače.

                                E sad kolko god to zvučalo da je sve deo jednog velikog zlog plana,nije iako jeste istina ovo što sam napisao u prethodnom pasosu(sam Platini je to potvrdio,bar jedan deo naravno) kranji cilj je svakako bio da se smanji potrošnja što se i vidi sad ,10 godina nakon što se krenulo sa celom tom pričom.

                                S tim da sve to nije nikako jednostavno,Čelzi svakako u ovom trenutku nije prijatna destinacija za afirmaciju i razvoj mladih igrača ali ne iz nekog sebičnog razloga nego jednostavno zato što je svaki potez klub podredjen tome da klub raste,privuče nove i jače sponzore a najbrži put za to je "nažalost" preko trofeja. A bogami i ostali top klubovi u ovom trenutku ne mogu da se pohvale da nešto tooolko bolje stoje no Čelzi pa nikom ništa.

                                Uopšte ne pokušavam da opravdam klub zbog tog i takvog pristpa prema mladim igračima,baš naprotiv al ono,nije da se neko drži u tamnici i da ne može da uspe a to pokazuju primeri de Brujna,Kurtoe,Zume,mladjeg Azara,Lukakua,u neku ruku i Matića,nikoga klub nije držao,ko kod je zatražio transfer,nikome nisu pravili problem.
                                Last edited by saburo sakai; 29-07-15, 23:30.
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X