Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jest' da serem ja za ovu taktiku, sta cu ne volim je patotije, ali mi otkad djuskamo sa 3 pozadi nismo primili gol cini mi se.

    Bravo klub! Tesko da moze bolji vikend od ovoga.

    Comment


    • Uf kakva utakmica ali Kante me je odusevio
      sigpic http://caseystoner.com.au/

      Comment


      • Predrasude protiv 3 pozadi, fazon je u tome sto mi dok smo igrali sa 4 nazad ponovo je jedan igrac Kante bio vezan za taj prostor nazad i bas to vezan naglasavam

        100% sam siguran da mi pravih 4 pozadi nece da vidimo dok kog je ovakav sastav na raspolaganju

        Ovo sa 3 nazad ima svoje prednosti, evo Azpilkueta danas izlazi i pravi presing na igracu Junajteda u vezi, na drugu stranu to radi Kejhil, pa cak i Luiz u retkim situacijama, svakako da to ne bi bilo moguce da Mozes i Alonso ne rade svoj posao, za kratko vreme se ostvarila fantasticna saradnja izmedju ta dva para igraca, jbg eto uboli smo to, ko je ovde mogo da predvidi da ce Mozes biti jedan od glavnih igraca

        Al ono sto je najbitnije u svemu tome to je Kante i njegova uloga, gde je on vise slobodan


        Ono sto nam je veliki problem to je strah protiv vecih ekipa, ocigledno da i dalje vucemo repove iz prosle sezone, to je nesto na cemu mora da poradi ceo tim, Konte na prvom mestu


        Licno, voleo bih da vidim Oskara umesto Matica
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Cestitke i od mene, apsolutno zasluzeno.
          I svaka cast za ono na live temi, bez nikakvog provociranja, sa stilom

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

          Comment


          • Odgledao prvo poluvreme i svidelo mi se sve. Al kako da zgovnas veliki UTD 4-0 to mi nije jasno
            I jos braturda Kante da lep gol, ne moze lepse

            Konte ocigledno zna sta radi.

            I da, cupavi mentol je morao da dobije crveni karton za onaj start djonom. Kako mrzim glupe igrace, pogotovo kad su defanzivci u pitanju.
            Nikad ga necu prihvatiti, ali nikad

            Comment




            • bratina najveća ljubi grb

              Mi se sprdamo sa njim a on čovek zabetonirao mesto u prvih 11
              Last edited by saburo sakai; 24-10-16, 01:33.
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Moses masina, u celo ga ljubim
                Volim kada se krvavi radnik nagradi.

                Comment


                • Protiv Junajteda juce je cak i Cupavi Mentol kako ga Ljuba zove, a u stvari je to Pomocnik Bob - izgledao solidno na terenu (ako mu ignorisemo onaj start)
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • https://streamable.com/6ii6

                    Izvini Marsijal, izvini Erera, jbg 'teo sam.

                    Comment


                    • Kad se Kurt vraca, zna li se ?
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Ne verujem da ce biti na klupi sutra, mada ko zna. Ne treba zuriti, neka odigra jos par tekmi za drugi tim sto se mene tice.

                        Comment


                        • Neka ne menja nista dok pobedjujemo, a ja cu hejtati formaciju i dalje. Ko mene jebe.

                          Comment


                          • Ako ce vec da djuskamo takonismo smelibabamena pustiti. Bolji bi bio od Alonsa

                            Mora Micu Bacu od prve, zaboravice fudbala, a Kosta nam treba odmoran za Svece.

                            Kakav Bog, ma samo neka izbrisu taj kvadrat i eto mu cela strana
                            Last edited by Avramovic; 25-10-16, 13:59.

                            Comment




                            • Tu oko 1:00 malo pre..

                              Zuuuma, Zuuumaa, Zuuuumaaa!!!

                              Comment


                              • Sa onom formacijom sa početka sezone smo se mučili, vidi se da nije odgovarala dostini igrača. Ovo je već neka druga ekipa sa 3-4-3 formacijom. Alonso dosta dobro izgleda. Kao klasičan bek teško da on može da igra, jer ta pozicija forsira igru 1 na 1 u odbrani. Na RWB-a izgleda moćno moram priznati, doktorirao je ovu poziciju, baš lagano igra. Najveći dobitnici promjene formacije su Matić i Kante. Njima treba prostora da budu efektivni, a to su i dobili. Rašire protivnike Alonso i Mozes, kao i Pedro i Azar i onda Matić i Kante imaju i vremena i prostora da odigraju tačan pas naprijed ili sami da iznose loptu. Oni realno treba da imaju najteži posao, a njima najlakše padaju zadaci pošto su fizički prejaki.
                                Last edited by Reise; 25-10-16, 16:29.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X