Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Videcemo sta Konte planira sa njima sad u ove tri prijateljske sto idu. Jedini siguran stoper je Zuma ali kad se oporavi. Nadam se da ce Djilobodji otici negde i da cemo probati dovesti stopera, ako ne stopera bar beka. Mijazga onaj meni nit smrdi nit mirise, ne bih voleo da se na njega oslonimo jos. Kaze Konte bas malopre na konferenciji da je na slatkim mukama sto se tice sredine. Cak je ubrojao i Calobu tu tako da ko zna, mozda i na njega racuna ove sezone. Fin gol je postigao mali na prijateljskoj. Kapiram da Pedro ostaje, tu ce sad biti i Kvardado. Rekao Konte da ozbiljno racuna na njega isto. Imas tu jos i Traorea i Kenedija ( voleo bih obojica da ostanu u klubu). I da, Mozesa, najboljeg igraca pripremnih utakmica u istoriji sporta. Sto se tice napada, dosao je Bacuai ili kakogod se izgovara to ime. Tu je i nesrecnik Remi..cak je Konte i probavao RLC kao spica. To mi je skroz bilo wow.. videcemo jbg. Jos mi je nepoznato sve kao i tebi, sad krece avgust, a Konte ce dovesti sigurno jos neko pojacanje ubedjen sam.

    Saburo ce ti reci vise, on je bas IN sto se tice transfera i toga. Ja sam odlucio da pratim samo ofisl vesti ovog leta.
    Last edited by Avramovic; 26-07-16, 23:46.

    Comment


    • Djilobidji nije ni otišao u Ameriku za ovaj turnir.

      Čaloba, Oskar i veliki Mikel back-upovi na sredini. Moć!
      Al zato imamo ovih krilnih igrača... Ne bi bilo loše da prodamo dvojicu, pa da se uključimo u trku za Mahreza.

      Meni je najveća želja Kulibali da se dovede, nema greške kod te životinje. Taktički i tehnički potkovan štoper. Malo sigurnosti da uvede u odbranu, to je ono što nam fali. Malo nam ovaj transfer Iguaina ne ide na vodenicu, pa bi vjerovatno išao i preko 50m.
      sigpic

      Comment


      • Spoiler


        Kad pricamo o stoperima.. ;)

        Comment


        • Odakle on sa našima? Završavaj to Romane! Zamisli Boatenga i Zumu nazad brate, planine.
          sigpic

          Comment


          • Nemam pojma, okacio Teri na insta kao najbolji lb ikada i jedan on najboljih stopera trenutno.

            A igraju i oni tu u Amerikama, sad vidim. :S
            Last edited by Avramovic; 27-07-16, 00:59.

            Comment


            • Znači Kante and Cesc for the 2 man midfield.... #CFC
              Conte: "When you have N’Golo Kante, Cesc, and so on, it’s not easy to choose. But I want to have this problem." #CFC

              Comment


              • Možda sam ovo kačio i ranije

                Ova stranica je meni korisna,izbacuje tako razne stvari vezane za Čelzi, emisije, slike, izjave, vesti...

                Znači ne za transfere nego za sve ostalo, što ne znači da ne kače i to

                https://www.reddit.com/r/chelseafc/new/
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Pa tu imaš za sve moguće, ne samo za Čelzi

                  https://www.reddit.com/r/reddevils/
                  https://www.reddit.com/r/Gunners/

                  Comment


                  • Originally posted by Mario14 View Post
                    Pa tu imaš za sve moguće, ne samo za Čelzi

                    https://www.reddit.com/r/reddevils/
                    https://www.reddit.com/r/Gunners/
                    Dobro, a kakve to veze ima sa ovom temom?

                    Nego Plavci gledamo fudbal sabajle?

                    Comment


                    • Originally posted by Mario14 View Post
                      Znači Kante and Cesc for the 2 man midfield.... #CFC
                      Nije da se opterećujem oko toga ali nije ovo izjavio, pomenuo je maltene sve igrače u sredini(Oskar,Matić,Sesk,čak je i Čalobaha ubacio) i kako je zadovoljan igračima kojima raspolaže u vezi...

                      Spoiler


                      Fazon je u tome što se on "muči" malo na ovim konferencijama sa jezikom pa se to prenosi ko kako zapamti, čak i na službenoj stranici, pogotovo kad promaši lice,vremena .... npr. ja sam pričao sa njom (Teri)


                      Ako baš moram da se uhvatim za nešto oko tog tandema Kante-Fabregas uzeo bih u obzir vest tog lika iz Telegrafa koji je do sad maltene sve pogodio a on je pisao da će u sredini biti malo pre pomenuti
                      Last edited by saburo sakai; 27-07-16, 17:55.
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Pa ja sam to zaključio na osnovu ove izjave. Mislim da neće biti stalno mjesta za oba igrača i da će Cesc tu možda malo da visi.

                        Conte: "When you have N’Golo Kante, Cesc, and so on, it’s not easy to choose. But I want to have this problem." #CFC
                        Last edited by Mario14; 27-07-16, 18:04.

                        Comment


                        • Ja sve zaboravljam da se formacija mijenjala i da ćemo igrati sa dva u sredini. Više sam za Matića i Kantea u sredini.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nama sve zavisi od štopera, mislim na tu formaciju, to što on (Konte) traži "neće da može" sa Kejhilom pa ne znam koga da stavi u sredinu

                            Eto utakmica sa Liverpulom ko poručena stiže da nam da odgovore na neka pitanja, boljeg protivnika nismo mogli da nadjemo
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Hvala ljudi na odgovorima
                              Kada bi Kejhil ponovio "onu" sezonu...ufff, ali sumnjam.

                              Zaboravih na Bacuajia (stagod). Nadam se da moze za pocetak da bude ok backup.
                              Ima li naznaka kakva ce postava da bude? Milim nema sanse da fura Juve stil

                              Comment


                              • Mozda ovako nesto:

                                Begovic/Kurtoa; Aspi, Miazga, Teri, Aina; Vilijan, Sesk, Matic, Azar; Traore, Kosta.

                                Voleo bih posle da vidim i RLC, Kejhila, Babu, Bacuaija, Kenedija i Kvadrada, moze i Pedro ajde.

                                Comment

                                Working...
                                X