Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Essien-Ballack-Lampard
    Granit.
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • Jeste Meireles hteo da ide i uvek takvog igraca treba pustiti, ali nije on to juce odlucio, to se manje vise znalo celo leto, trebalo je to odmah zavrsiti i naci drugog igraca za rotaciju, ili makar da nisu pustili Essiena. Pritom Essien sigurno nije otisao zbog minutaze, jer ce mu u Realu biti mozda i manja nego u Chelsea-ju. U svakom slucaju, ostaje tandem Lampard-Mikel koji i jeste bio prvi izbor, ali tu su problem Lampardove godine, nisam siguran da ce izdrzati 50/60 utakmica u 34-oj godini, mada ako neko to moze onda je to Frank. Mikel je meni procvetao pod Robijem, nemam nikakav problem s njim, nego su ljudi navikli da nije bio nista posebno pa je njega lako kritikovati. E sad, zamene za ovu dvojicu, pa blago receno dodje mi da placem, Romeu jeste bio solidan prosle godina u par navrata, ali da se ne lazemo nije on taj kalibar za Chelsea, mozda i gresim... Ramires na centralnom veznom ne sme da igra, tu je jos i Oscar koji bi mozda mogao da se rotira sa Lampardom, mada je on dosta ofanzivniji... Ne znam, deluje mi da nema prave rezerve za Franka, ako on ne moze da igra, ne smem ni da zamislim na sta bi licio tandem Romeu-Mikel...
      A David Luiz na zadnjem veznom? Pa to sam odavno govorio, ali nema nista od toga, trebalo je to isprobati u prijateljkim utakmicama, sad je to nepotreban rizik...
      sigpic

      Comment


      • Kontam da je Raul nakon zavrsetka prosle sezone htio ostati i vidjeti kako se situacija razvija. Vjerovatno je htio vidjeti da li ce mu Robbie ukazivati vise sanse u ovoj sezoni i da li ce on imati vise prostora za igru. Kada je vidio kojim tokom sve tece, pokupio je kofere i otisao. Ne bih odmah sudio da li je Romeu dovoljan kapacitet ili ne, prerano je. Momak je poslije vrlo dobrih partija dobio povredu i nije zahvalno suditi mu odmah. Mozda ce bas ovo biti prilika da pokaze da li je igrac koji nam moze pomoci. Mikel, Romeu, Ramires, Lamps i Oscar po potrebi (rekao je da ce igrati bilo gdje) - ja mislim da cemo uspjeti nekako izgurati do januara sa ovim igracima, a onda da se kupi veznjak.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Prvi mec Carling Cupa igramo 25. septembra na Bridgeu, protivnik - Wolverhampton.

          Cole propusta mec za Englesku zbog povrede clanka.

          Malouda bi mozda ipak mogao nazad u Lyon odakle je i dosao.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Pa ko je vama ostao od klasicnih zadnjih veznih osim Mikela i onog Romeu-a?

            Comment


            • Originally posted by milanche View Post
              Pa ko je vama ostao od klasicnih zadnjih veznih osim Mikela i onog Romeu-a?
              Ramires.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Ramires.
                Ali mumi, Ramires nece odigrati jedan mec na toj poziciji, pa i krajnjoj nuzdi imam osjecaj da bi neko drugi igrao, a ne on.

                Samo da se vratim na Mikela, opet ispada po vama da sam subjektivan kada je on u pitanju. Odigra on dobro neke meceve, vrhunski odradi posao, ali stvar je u tome sto se ne snalazi u novom sistemu, sto je i sam priznao.
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Ali Pipi, Ramires jeste zadnji vezni, a gdje ce igrati vidjecemo.

                  Sto se tice samog Mikela, vec je to prozvakano dosta puta. Vidi se da je sada stabilniji i da uziva u igri, dok je prije bio u nekom grcu. Bice potrebno vrijeme da se on jos vise uklopi u nove zamisli Robbieja, i ne samo on, vec i ostatak ekipe.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Ali Pipi, Ramires jeste zadnji vezni, a gdje ce igrati vidjecemo.

                    Sto se tice samog Mikela, vec je to prozvakano dosta puta. Vidi se da je sada stabilniji i da uziva u igri, dok je prije bio u nekom grcu. Bice potrebno vrijeme da se on jos vise uklopi u nove zamisli Robbieja, i ne samo on, vec i ostatak ekipe.


                    Zadnji vezni jeste, ali ne u Chelsea-u. Ja njega vidim kao zamjenu za desno krilo i to je to. Da on bude igrac koji gradi loptu, koji pruza sigurnost na sredini, hell no!
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Vidjeces ti kad Ramires pokida na centru...

                      Spoiler
                      ...Lampsu zivce.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Pipi duga carapa


                        Generalno sam zadovoljan ovom ekipom,ali me dve stvari nerviraju. Fali jos jedan igrac u vezi i jos jedan spic.

                        Valjda ce to u januaru da se pokrpi.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Pipi duga carapa


                          Generalno sam zadovoljan ovom ekipom,ali me dve stvari nerviraju. Fali jos jedan igrac u vezi i jos jedan spic.

                          Valjda ce to u januaru da se pokrpi.
                          Morao sam da odgovorim na ovo, jebem li ga. Manite se toga "pipi", da vas ne bih
                          Pipo vec dolazi u obzir, tako me inace zovu prijatelji.

                          A sto se tice veznog i spica, slazem se sa tim, ali spic jedino neki srednjeg kvaliteta, za klupu. Nando je izjavio da mu je cilj ove sezone da postigne vise od 33 gola, Treba ga pustiti da pokusa to
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment



                          • Spisak igraca koji ce biti na raspolaganju u pokusaju odbrane LS:

                            1. Petr Cech (30 years)
                            2. Branislav Ivanovic (28 years)
                            3. Ashley Cole (31 years)
                            4. David Luiz (25 years)
                            6. Oriol Romeu (20 years)
                            7. Ramires (25 years)
                            8. Frank Lampard (34 years)
                            9. Fernando Torres (28 years)
                            10. Juan Mata (24 years)
                            11. Oscar (20 years)
                            12. John Mikel Obi (25 years)
                            13. Victor Moses (21 years)
                            17. Eden Hazard (21 years)
                            19. Paulo Ferreira (33 years)
                            21. Marko Marin (23 years)
                            22. Ross Turnbull (27 years)
                            23. Daniel Sturridge (23 years)
                            24. Gary Cahill (26 years)
                            26. John Terry (31 years)
                            28. Cesar Azpilicueta (23 years)
                            34. Ryan Bertrand (23 years)
                            35. Lucas Piazon (18 years)


                            Primijetili ste da na spisku nema Maloude, sto je odlicno. To bi trebalo znaciti samo jedno - da on odlazi iz kluba uskoro, nadam se. Samo se ceka da se neko pojavi i da ga uzme, Lyon je zasad zainteresovan. Kako god, njega necemo vise nikako gledati na terenu.

                            Prosjecna starost ekipe: 25,4 g.

                            Ono sto me mnogo raduje je cinjenica da je tu Lucas Piazon. Dosta mladih i novih lica je na ovom spisku. Veliki pritisak i zadatak ce biti na plecima ovih momaka. Bilo bi fino da nas na kraju sezone iznenade, u pozitivnom smislu naravno.

                            http://www.chelseafc.com/news-articl...quad-announced
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Vremeplov

                              1971.




                              2012.


                              Comment


                              • Jel se Marin oporavio? Voleo bih da ga vidim protiv QPR-a zajedno sa Matom i Hazardom u tandemu.
                                It's blue, what else matters?

                                Comment

                                Working...
                                X